reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wynik graniczny to coś się dzieje. Ja miałam te same przeciwciała tylko, że dodatni wynik i lekarz stwierdził aps więc konieczny Acard i heparyna.
Robiłaś cały zestaw tj. antykoagulant tocznia i przeciwciała beta glikopreteinie?
Antykoagulant tocznia, białko c, s i czynnik V Leiden, robiłam wczoraj właśnie. Takie mi zlecił lekarz, w pon mam wizytę, to może coś dorzuci do puli jescze
 
reklama
Antykoagulant tocznia, białko c, s i czynnik V Leiden, robiłam wczoraj właśnie. Takie mi zlecił lekarz, w pon mam wizytę, to może coś dorzuci do puli jescze
Dobrze byłoby na świeżo zrobić przeciwciała przeciwko fosfatydyloserynie igm i igg oraz przeciwciała przeciwko fosfatydyloinozytolowi igm i igg. Żeby było taniej możesz zrobić tylko igm, bo u ciebie świerza sprawa. To przeciwciała pomocnicze w wykrywaniu aps. Ja miałam je po 2 poronieniu dodatnie i dostałam heparynę na ryczałt. Teraz mam 2 dzieci i bardziej zaawansowane aps. Czasem nawet bez ciąży muszę brać heparynę. Tak więc hematolog jak najbardziej wskazany
 
I ja się pochwalę, że moja Marcynia kończy dzisiaj roczek 🥰🥰🥰🥰
IMG_7643_s_F.png
IMG_7617_s_F.png
IMG_7521_F.png
 
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie i badaniu. Z dzieckiem wszystko ok. Niestety krwiaki nadal są dwa, jeden jest mały a drugi ma ok. 4x6cm. Lekarz powiedział, że powinien się wchłonąć i, że ta ciąża to cud. Duży krwiak jest po jednej stronie, a łożysko na szczęście po drugiej dlatego dziecko się może rozwijać. Leki mam te same Duphaston 3x1. Myślicie, że powinnam rygorystycznie leżeć aż krwiaki się nie wchłoną, czy mogę się trochę już poruszać, np. po domu, krótki spacer?
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie i badaniu. Z dzieckiem wszystko ok. Niestety krwiaki nadal są dwa, jeden jest mały a drugi ma ok. 4x6cm. Lekarz powiedział, że powinien się wchłonąć i, że ta ciąża to cud. Duży krwiak jest po jednej stronie, a łożysko na szczęście po drugiej dlatego dziecko się może rozwijać. Leki mam te same Duphaston 3x1. Myślicie, że powinnam rygorystycznie leżeć aż krwiaki się nie wchłoną, czy mogę się trochę już poruszać, np. po domu, krótki spacer?
Ja bym jednak leżała dopóki się nie wchlona całkiem. Po co masz sobie potem coś zarzucać jakby coś. Jeszcze się naspacerujesz ;)
 
Do góry