reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej Dziewczyny, dziś mija mi dwa tyg od łyżeczkowania. Na ulotce ze szpitala napisane jest, że można współżyć 14 dni po zabiegu. No i właśnie mam pytanie, jakby o było u Was? Nie mówię o samych staraniach się, tylko kiedy zaczelyscie współżycie po zabiegu? Jutro idę do mojego gina z mam nadzieje, że mnie zbada i coś doradzi. O
 
Ale cudny widok☺ Mam nadzieję, że wkrótce też taki będę miała. Starania trwają 😉
@monika1708 @Humhum wyglądacie kwitnąco 🥰 chętnie się zaraze może uda mi się przez dwa miesiące złapać zanim urodzicie 😅

Trzymam kciuki. U mnie może dojść do rozwiązania wcześniej - przynajmniej tak mówi lekarz i położna. Wszystko przez te bóle podbrzusza. Więc byle do 37 tygodnia dotrwać...

U Ciebie tych 10 kg na plus nie widać [emoji85]
Gdzieś się musiały podziać, skoro tydzień temu dziecko ważyło 1750g :)
 
Byliśmy dzisiaj na szczepieniach i pani doktor takie zaświadczenie nam wystawiła i pomóżcie mi się doszyfrowac co napisała w uwagach. Przy mnie nic nie powiedziała tylko pytala na jakim mleku jesteśmy i czy mam jakieś zastrzeżenia do dziecka. 20200929_173300.jpg
 
reklama
Hej Dziewczyny, dziś mija mi dwa tyg od łyżeczkowania. Na ulotce ze szpitala napisane jest, że można współżyć 14 dni po zabiegu. No i właśnie mam pytanie, jakby o było u Was? Nie mówię o samych staraniach się, tylko kiedy zaczelyscie współżycie po zabiegu? Jutro idę do mojego gina z mam nadzieje, że mnie zbada i coś doradzi. O
Ja równo po 2 tygodniach od zabiegu
 
Do góry