reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nie wierzę co mnie znowu spotkało... myślałam, że teraz już będzie dobrze.. A dziś słyszę hasło zaśniad groniasty.. Serce mi pękło. W czwartek łyżeczkowanie.. Nie wiem jak ja to przeżyje....
 
Ostatnia edycja:
Nie wierzę co mnie znowu spotkało... myślałam, że teraz już będzie dobrze.. A dziś słyszę hasło zaśniad groniasty.. Serce mi pękło. W czwartek łyżeczkowanie.. Nie wiem jak ja to przeżyje....
Bardzo mi przykro. Dopóki nie ma histpat to może się okazać, że ta diagnoza z USG była na wyrost. Ale to żadne pocieszenie...
 
Trzymam kciuki. U mnie może dojść do rozwiązania wcześniej - przynajmniej tak mówi lekarz i położna. Wszystko przez te bóle podbrzusza. Więc byle do 37 tygodnia dotrwać...


Gdzieś się musiały podziać, skoro tydzień temu dziecko ważyło 1750g :)

Ja miałam ciągle silne skurcze przepowiadające od18tc nawet do 15 w ciągu godziny i to bolesne... Miałam mieć założony pessar, ale postanowiłam z lekarzem ze będę się oszczędzać i leżeć, bo szyjka się nie skracała. Obecnie jestem 38+4 i dalej nie rodze...
 
@Humhum
Ja podobnie jak @Sandra094 mialam ciagle stawianie się brzucha od 20 tc. Od 30 tc silne skurcze przepowiadające. W 32 tc wylądowałam w szpitaku. Szyjla sie skróciła z 3.5 do 2 cm w weekend. Brzuch naprawde bolal (chociaz teraz wiem ze to nic w porównaniu z porodem 🤭🤭🤭) dali mi nawet sterydy ma rozwój płuc u Miłki. Straszyli ze loge urodzić. A w najlepszym wypadku moze dotrwam do 35vtc.
Dobrze ze na oddziale byl dr Staniczek. On mi powiedział po badaniu. "Jeszcze pani przenosi". Kiedyś stawiłam się w 41tc spojrzal i powiedział "a nie mówiłem? ". Takze cos ciaza to inaczej. Trzymam kciuki avy dotrwać do 40 tc. 👍👍👍🤣
 
Witam :) ja w czerwcu poroniłam w 8tc miałam zabieg łyżeczkowania teraz po trzech miesiączkach zaszłam w ciąże, jakoś samo wyszło nie staraliśmy się. W piątek idę do ginekologa i bardzo się boje ponieważ w zasadzie nie mam żadnych objawów i troszkę mnie to martwi (oczywiście oprócz braku miesiączki). Boje się że będzie coś nie tak i znowu czeka mnie ten horror :(
 
Witam :) ja w czerwcu poroniłam w 8tc miałam zabieg łyżeczkowania teraz po trzech miesiączkach zaszłam w ciąże, jakoś samo wyszło nie staraliśmy się. W piątek idę do ginekologa i bardzo się boje ponieważ w zasadzie nie mam żadnych objawów i troszkę mnie to martwi (oczywiście oprócz braku miesiączki). Boje się że będzie coś nie tak i znowu czeka mnie ten horror :(
Będzie dobrze☺️ nie nastawiaj się, że znowu będzie źle.
 
Hej, ja dziś byłam u mojego ginekologa. Wynik hist pat będzie, dopiero za dwa tyg, także nie wiem co tam wyjdzie. Ale moj gin powiedział, że nie ma na co czekać jeśli badanie wyjdzie ok i nie wykaże zaśniadu, to działać i nie patrzeć. Chociaż nawet jakby był zaśniad, to nie zajde teraz w ciążę też, także nie będziemy się zabezpieczać z mężem już od dziś. ☺️
 
Cześć dziewczyny,proszę o pomoc to mój pierwszy raz kiedy korzystam z testów owulacyjnych. Czy ten wynik na zdjęciu jest pozytywny? Ten na górze jest z dziś, ten poniżej z wczoraj. Od rana pobolewa mnie podbrzusze i kiepsko się czuje, chwilami nawet jakbym miała nudności. Czy to może być znak, że owulacja tuż tuż? Jestem przed 2 miesiączka po poronieniu i po otrzymaniu zielonego światła od lekarza znów się staramy o dzidziusia.
 

Załączniki

  • IMG_20200930_142108_1.jpg
    IMG_20200930_142108_1.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Cześć dziewczyny,proszę o pomoc to mój pierwszy raz kiedy korzystam z testów owulacyjnych. Czy ten wynik na zdjęciu jest pozytywny? Ten na górze jest z dziś, ten poniżej z wczoraj. Od rana pobolewa mnie podbrzusze i kiepsko się czuje, chwilami nawet jakbym miała nudności. Czy to może być znak, że owulacja tuż tuż? Jestem przed 2 miesiączka po poronieniu i po otrzymaniu zielonego światła od lekarza znów się staramy o dzidziusia.

Jeszcze nie jest pozytywny. Zatestuje jutro. Testy owulacyjne lepiej robić po południu i starać się o tej samej godzinie robić. 😉
 
Do góry