reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Pierwszą urodziłam córeczkę w 2017 roku. Teraz była to moja II ciąża, dopóki brałam luteinę było wszystko ok. Pierwsze 3 miesiące pracowałam, (mam pracę biurową w Agencji Zatrudnienia, zatrudniam obcokrajowców do pracy). Od 01.08. byłam na L4, lekarz kazał odstawić luteinę, dzień czy dwa po tym jak skończyłam ją brać już gorzej się czułam. W przeddzień poronienia byłam u lekarza bo chciałam mieć pewność, że jest ok i tak powiedział. Na drugi dzień wszystko poszło tak błyskawicznie, że byłam w szoku, nie wiedziałam co się dzieje...[emoji17] Niestety to był najgorszy dzień w moim życiu. Nadal jest bardzo ciężko, nie wiem może słowa lekarza uznałam za pocieszenie w tej tragedii. Nie chcę rezygnować z marzenia o 2 dziecku. Mój lekarz to bardzo dobry specjalista, za 2 dni idę do niego na wizytę, czekam na nią z nadzieją, że dowiem się czegoś mądrego...

Też mam starszą córkę, ale z 2012 roku :)
Ja byłam już na zwolnieniu ciążowym i korzystałam ze skróconego macierzyńskiego.
 
Nie będzie [emoji6] To pierwszy efekt, później waga schodzi dużo wolniej. Mało tego, przed @ lubi wrócić nawet 3kg... Wiem co piszę. Od miesiąca waga szaleje +2kg -2kg i tak w kółko.
Możesz wkleić zdjęcie jaką berberyne łykasz?
Właśnie ja przed @ nie tyje nie puchnę nic mi nie ma. Gorzej jak jej nie mam 60 dni to wtedy jest kosmos.
Tak pewnie tu zdjęcie [emoji116] tu jest 98% czystej berberyny
Image.jpeg
Image%20(1).jpeg
 
Polecam badanie i z szyjki macicy (ew. pochwy) i z cewki moczowej. Oraz oprócz standardowego posiewu, badanie w kierunku chlamydii trachomatis, ureaplasmy i mycoplasmy.
A czy te badania zrobię we własnym zakresie, czy lekarz powinien mi je zlecić? Przepraszam za głupie pytanie ale nigdy nie słyszałam o takich badaniach
 
Nie będzie [emoji6] To pierwszy efekt, później waga schodzi dużo wolniej. Mało tego, przed @ lubi wrócić nawet 3kg... Wiem co piszę. Od miesiąca waga szaleje +2kg -2kg i tak w kółko.
Możesz wkleić zdjęcie jaką berberyne łykasz?
U mnie to samo, po owulacji puchne i czasem mam 3-4 kg więcej... [emoji2368][emoji2356]
 
A czy te badania zrobię we własnym zakresie, czy lekarz powinien mi je zlecić? Przepraszam za głupie pytanie ale nigdy nie słyszałam o takich badaniach
Teoretycznie możesz znaleźć punkt pobrań laboratorium (np. Diagnostyki), w którym wykwalifikowana pracownica pobierze wymazy (rozbierasz się jak u gina), ale skoro masz niedługo wizytę ginekologiczna, to kilka razy podkreślaj, że Twoim zdaniem miałaś zapalenie układu moczowego i poproś wprost o wymazy na wszystko co możliwe. Niektórzy ginekolodzy mają umowę z laboratorium i sami przekazują próbki, inni pobiorą Co wymaz i będziesz musiała z pojemniczkami jechać do laboratorium.
 
reklama
Do góry