reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cellulit wodny nie jest zawsze widoczny, u mnie głównie w lecie i przed okresem. Poza tym nie mam. Codziennie rano wjeżdża pokrzywa, ale nic nie daje niestety. Na wieczór robię kąpiele stop w soli, ale też niestety nic. Biorę suplementy z luteina, mi się wydaje że to przez to... Ale pewności nie mam. Ehhh... @Destino ja zrobiłam tyle badań że jak slysze lekarz to mi się [emoji2961] chce [emoji1787]
Mam wszystko w normie. Myślę, że jakbym miala jakieś problemy z wątroba to wyszło by na badaniach krwi... Cokolwiek z tych miliona badań wyszłoby nie tak. A ja nic nie mam, nic a nic. I nie wiem jak przeciwdziałac poronieniu jak znowu zajde w ciążę...
W takim razie wodnego nie mam bo ja mam cały rok i cały czas nie tylko w danych dniach cyklu.
 
reklama
Test owu nie daje gwarancji że owu była w danym cyklu. On wskazuję tylko pik LH. Jeśli wynik progesteronu masz poniżej 10 to owu nie było musi być 10 lub wyższy i taki wynik oznacza owu.
Wiem że test nie oznacza że owu była. Ale czy przy cyklu bezowulacyjnym normalne jest 8 dniowe plamienie po którym mam obfity okres?
 
Wiem że test nie oznacza że owu była. Ale czy przy cyklu bezowulacyjnym normalne jest 8 dniowe plamienie po którym mam obfity okres?
To może być również niedomoga lutealna że owu jest ale szybko spada progesteron kilka dni plamisz i przychodzi okres. Na ten temat byś musiała pogadać z @KiedyPytam. Ta dziewczyna też ma problem z plamieniem i 7 dni po owu przychodzi okres. Więcej ci na ten temat powie niż ja,bo ja nie mam plamien srodcyklicznych ani przed okresem ani po okresie.
 
To może być również niedomoga lutealna że owu jest ale szybko spada progesteron kilka dni plamisz i przychodzi okres. Na ten temat byś musiała pogadać z @KiedyPytam. Ta dziewczyna też ma problem z plamieniem i 7 dni po owu przychodzi okres. Więcej ci na ten temat powie niż ja,bo ja nie mam plamien srodcyklicznych ani przed okresem ani po okresie.
Dzięki wielkie 😊
 
reklama
Do góry