reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zadzwoniłam do apc analizy do Łodzi i w ciągu 3 tygodni będą dzwonić odnośnie terminu wizyty. Do tego czasu chce zrobić wszystkie badania. Nie chcę mi się chyba bawić w nfz...
Cześć :) Czy wybierasz się może pierwszy raz do Paśnika? Jeśli tak, to czy robisz badania na własną rękę czy miałaś już jakąś konsultację? Przymierzam się do sprawdzenia immunologii i nie wiem czy jechać na badania do Łodzi czy porobić w moim mieście to co się da zrobić.
 
Cześć :) Czy wybierasz się może pierwszy raz do Paśnika? Jeśli tak, to czy robisz badania na własną rękę czy miałaś już jakąś konsultację? Przymierzam się do sprawdzenia immunologii i nie wiem czy jechać na badania do Łodzi czy porobić w moim mieście to co się da zrobić.
Zrobiłam te badania na własną rękę, na więcej w tym miesiącu i w przyszłym raczej nie będzie mnie stać. Pod koniec czerwca mają dzwonić na kiedy byłaby wizyta, na razie jestem na liście rezerwowej. Wolę się skonsultować już z kimś kto na prawdę zna się na rzeczy, a jestem z Malborka więc mamy kawałek drogi. ;)
Zasłonięte palcem to ANA Screen i dalej to przeciwciała przeciw... :)
IMG_20200525_094338.jpg
 
Tak, to z tym się zgodzę :) ze ma być nisko na starcie i na końcu a najwyżej w środku 👍 tylko jak napisałaś ze ten drugi powinien być Ok 160 to się do tego odniosłam, ze nie musi 😅
Napisała że DO około 160 :p bo jak jet za dużo to też źle :p chyba że "do" się zjadło :p

@roki_1991 no ja nawet nie słyszałam tego mruczenia [emoji23] Ale w sumie widziałam ją przelotnie podczas cc, a potem dopiero po pionizacji [emoji849] Pierwsze co zrobiłam to do niej poleciałam, ale wtedy już jej tlenu nie dawali, tylko leżała podpięta pod kabelki [emoji14] Tyle dobrego że w nocy mogłam odpocząć jeszcze, aczkolwiek snem tego nazwać nie mogę, bo dziecko dziewczynu z sali dawało czadu całą noc [emoji85]
U nas na 1 noc zawsze zabierają dziecko. A miałam to szczęście że Na sali tej nocy nie było dzieci i spałam jak zabita :D

Dzwoniłam dziś w sprawie wyników testu PAPP-A. Wyniki już są i mam napisać maila to wyślą...do trzech dni roboczych.
Ręce opadają.
Miałam pisać że się biedna naczekasz i że na dobre wyniki można czekać, ale widzę że już masz. Dobrze że jest okej :)

Lecialam bez zzo o ile to jest znieczulenie ;) jakos w dobie wirusa szpital miał odwołane spotkania z anestozjologami. Bo trezba było się wczesbiej umawiać...przy kolejnym porodzie na pewno znieczulenie !!!
Mnie nie badali przez odbyt. Łożysko wyszło w sumie od razu jak urodziłam. Coś tam polozne się śmiały że "nawet łożysko na odwrot " 🙂 bo MALUTKA strasznie się kręciła przy porodzie. Uciekła z kanału. Zmieniała pozycję. Ciężko było przec. Taki uparciuch. I potem się dziwily polozne bo ona czołem szła. Siniaka miała nad czolem. A nie jak większość dzieci na czubku głowy. 🙈 także niezła z niej agentka.
Ja też walczę z przybieraniem mojego szkraba. Jest od zeszłego poniedziałku tylko na piersi i nic nie przytyla...😪 polozna nawet dzisiaj do mnie drugi raz przychodzi sprawdzić wszystko. Ciągle mi usypia na piersi. Mleko jest. Pierś wypuszcza jak już nie chce. Cała buzia w mleku i tak słodko się uśmiecha wtedy...
Raz zrobiłam nawet test. (Nie wiem czy tak się robi) zwazylam ja przed jedzeniem i po karmieniu i różnica była o 20 g. Nie wiem ile to na ml i czy w ogóle ma to sens...
Ważenie przed i po nie ma sensu, nie jest to miarodajne. Moja położna starej daty też tak kazała zrobić A potem pediatra mówiła że to nic nie da, poza stresem mamy. U nas było identycznie, też 20gr więcej po 40min z jednej i 40 min z drugiej piersi..... ja dawalam mm po jedzeniu, bo widziałam że mała głodna, A ze miałam w domu mm bo kupiła mąż jak wychodzilysmy ze szpitala, to dokarmialam na początku, w sumie dluuuuugim początku :p
 
A ja dostałam ochrzan po pierwszej nocy, że jak to spałam i nie wstawałam co 3h mleka odciągać :p
A ja przed porodem prawie 4 noce nie spałam, bo mnie skurcze męczyły, a poród zaczął się o 2 w nocy, więc też za długo nie pospałam... A dodam jeszcze, że mój młody był wcześniakiem i zabrali go od razu na oddział dla wcześniaków... Więc odwiedzać go mogłam jakoś pomiędzy 11 a 13 i potem bodajże 15-17...
Także powiedziałam, że to moja sprawa i jak nie będę miała pokarmu to dostanie mm i też będzie żyć :p O dziwo więcej się mnie nie czepiały.
 
reklama
A ja dostałam ochrzan po pierwszej nocy, że jak to spałam i nie wstawałam co 3h mleka odciągać [emoji14]
A ja przed porodem prawie 4 noce nie spałam, bo mnie skurcze męczyły, a poród zaczął się o 2 w nocy, więc też za długo nie pospałam... A dodam jeszcze, że mój młody był wcześniakiem i zabrali go od razu na oddział dla wcześniaków... Więc odwiedzać go mogłam jakoś pomiędzy 11 a 13 i potem bodajże 15-17...
Także powiedziałam, że to moja sprawa i jak nie będę miała pokarmu to dostanie mm i też będzie żyć [emoji14] O dziwo więcej się mnie nie czepiały.
Ja miałam Maksa po porodzie na sali, ale na szczęście był tak samo zmęczony jak ja i spaliśmy. Chyba go przystawiałam czasem ale dużo spaliśmy wtedy pamiętam. W sumie to nikomu nie zabierali po porodzie na noc dziecka[emoji87]
 
Do góry