reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny miała któraś z was bóle brzuch jak na @?
Jak leżę czy siedzę to nie czuję ale jak wstanę i chodzę to czuję ból w podbrzuszu [emoji17]
Ja cały czas czuje kłucie w podbrzuszu. Głównie tak po środku. Bardziej czuje jak siedzę zgięta i pytałam o to lekarkę ostatnio to mówiła, że to nie jest groźne. Jutro jeszcze dopytam. Bo czasami te bóle są dość mocne i chce zapytać o stosowanie nospy. Bo widziałam, że dziewczyny pisały, że można brać.
 
Ja cały czas czuje kłucie w podbrzuszu. Głównie tak po środku. Bardziej czuje jak siedzę zgięta i pytałam o to lekarkę ostatnio to mówiła, że to nie jest groźne. Jutro jeszcze dopytam. Bo czasami te bóle są dość mocne i chce zapytać o stosowanie nospy. Bo widziałam, że dziewczyny pisały, że można brać.
Niektórzy lekarze mowila że można brać nospe inni ze warto spasmoline. Jeszcze inni zalecaja raczej magnez w duzych dawkach ;) roznie bywa.
Bylam na IP kiedys z takim klujacym bólem kilka razy, akurat to bylo zapalenie pęcherza, ale chodzi o to ze pytalam o takie klucie. Wszyscy akurat w tym szpitalu mówili ze klucie zwykle ich nie niepokoi, bardziej trzeba by bylo sie przejmować takim bolem na okres i promieniujacym do krzyża. ;) ale nie pamietam mojego wczesnego etapu ciąży. To byla jedna wielka modlitwa i duzy stres. Więc chyba to wyparlam teraz ;/ czekajcie dziewczyny. Jak macie mozliwosc to odpoczywajcie i zajmijcie glowy czyms innym. Trzymam za was kciuki 😀🙂😉
 
Ja cały czas czuje kłucie w podbrzuszu. Głównie tak po środku. Bardziej czuje jak siedzę zgięta i pytałam o to lekarkę ostatnio to mówiła, że to nie jest groźne. Jutro jeszcze dopytam. Bo czasami te bóle są dość mocne i chce zapytać o stosowanie nospy. Bo widziałam, że dziewczyny pisały, że można brać.
Mój lekarz wyznaje zasadę żeby brać nospe w razie potrzeby, ale potem zwiększył mi dawkowanie na 3x dziennie po 1 tab.
Myślę że jak weźmiesz raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi 😉
 
Ja na samym początku, w 5tc miałam typowe okresowe bóle, tylko że nie nasilały się jak przy okresie, a zanikały po chwili. A później przez całą ciążę typowe ciągnięcie po bokach, czyli wiązadła.
Mi polecali nospę, lub nawet paracetamol. Ale rzadko brałam. Kilka razy w ciąży może nospę łyknęłam.
 
reklama
Do góry