reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Umów się najlepiej na 6 tygodni i kilka dni powinno być już serduszko ❤️

A strach po stracie będzie Ci towarzyszył przez niemal cała ciąże, niestety...
Ja zawsze mówiłam sobie - po 20 tygodniu odsapnę. Po 28 potem. Potem po 32 tygodniu bo to bezpiecznie dla malucha. Teraz odliczam do 37. 🙄

Tylko jak teraz liczyć te tygodnie, skoro nie doczekałam się miesiączki po poronieniu. Wg testów owulacja była 7.03 więc najwcześniej umówić się gdzieś dopiero po 7.04?

Bardzo się cieszę, że jednak się udaje i jest tu dużo historii ze szczęśliwym zakończeniem. Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne zakończenie :) już tuż tuż
 
reklama
Potem będziesz już miała dosyć wiecznego myślenia czy wszystko tam w środku ok, i żeby w końcu wyszła. A jak wyjdzie to dopiero zaczyna się jazda bez trzymanki [emoji85] Ja dopiero od niedawna nie sprawdzam w nocy czy oddycha [emoji85]
Ja mam monitor, Wiki ma 11 miesięcy A ja dalej sprawdzam czy oddycha czasami :p
 
Tylko jak teraz liczyć te tygodnie, skoro nie doczekałam się miesiączki po poronieniu. Wg testów owulacja była 7.03 więc najwcześniej umówić się gdzieś dopiero po 7.04?

Bardzo się cieszę, że jednak się udaje i jest tu dużo historii ze szczęśliwym zakończeniem. Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne zakończenie :) już tuż tuż
Najlepiej celuj żebyś była już w 7-8 tygodniu,czyli 5-6 od owulacji. Wtedy będzie serduszko już na pewno i od razu mniej stresu [emoji4]
No i gratulacje [emoji3590] piękna beta, taka na bliźniaki [emoji85]
 
Najlepiej celuj żebyś była już w 7-8 tygodniu,czyli 5-6 od owulacji. Wtedy będzie serduszko już na pewno i od razu mniej stresu [emoji4]
No i gratulacje [emoji3590] piękna beta, taka na bliźniaki [emoji85]

Najlepiej bym tak zrobiła jak piszesz ale martwię się o ta cała sytuację z wirusem. Obecnie normalnie pracuje. Codziennie wychodzę do pracy bez możliwości pracy zdalnej. Więc wolałabym trochę wcześniej żeby dostać L4 i siedzieć w domu. Lepiej dmuchać na zimne.
 
Miałam, ale stopniowo schodziłam z luteiny, w najgorszym momencie brałam 3x 200 mg, 3x1 nospa i 2x2 magnez, tydzień temu w czwartek wzięłam ostatni raz :) nospe zostawił mi w razie potrzeby i magnez 2x2.
No i jak pisałam, szyjki sięgnąć w 35+1 nie mógł przy badaniu 😁
Dzisiaj 36+0 więc tylko czekać mi zostało😝
To ja dzisiaj 34+0 idealnie 2 tygodnie różnicy jwat miedzy nami 😄. O ja Duphaston miałam odstawiamy w 31, wytrzymalam ttlko tydzien i dali mi Luteine przy szyjce. ;)
 
Najlepiej bym tak zrobiła jak piszesz ale martwię się o ta cała sytuację z wirusem. Obecnie normalnie pracuje. Codziennie wychodzę do pracy bez możliwości pracy zdalnej. Więc wolałabym trochę wcześniej żeby dostać L4 i siedzieć w domu. Lepiej dmuchać na zimne.
Różnie lekarze podchodzą do L4 bez serduszka, ale sytuacja jest nadzwyczajna. W razie czego zawsze możesz internistę poprosić o zwolnienie do wizyty [emoji4]
 
reklama
My 21.03 dwa miesiące i nadal śpimy przy zapalonej lampce [emoji6]
20200325_142204.jpeg
20200324_142334.jpeg
20200321_145224.jpeg
 
Do góry