reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nie wpadłabym na to 😁😁 nie, krążą jedynie teorie, że duże przyrosty zwiastuja bliźnięta 😁

W ciągu 48 h powinna się minimum podwoić :)
Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma, dbaj o siebie 😉

Masz rację, teraz chyba już tak będę mieć po stracie ciąży. Ale dziękuję za te słowa, to mnie troche otrzeźwiło ;)
Pod koniec przyszłego tygodnia pójdę na wizytę. Może będzie już coś widać.
 
Masz rację, teraz chyba już tak będę mieć po stracie ciąży. Ale dziękuję za te słowa, to mnie troche otrzeźwiło ;)
Pod koniec przyszłego tygodnia pójdę na wizytę. Może będzie już coś widać.

Umów się najlepiej na 6 tygodni i kilka dni powinno być już serduszko ❤️

A strach po stracie będzie Ci towarzyszył przez niemal cała ciąże, niestety...
Ja zawsze mówiłam sobie - po 20 tygodniu odsapnę. Po 28 potem. Potem po 32 tygodniu bo to bezpiecznie dla malucha. Teraz odliczam do 37. 🙄
 
reklama
Umów się najlepiej na 6 tygodni i kilka dni powinno być już serduszko [emoji3590]

A strach po stracie będzie Ci towarzyszył przez niemal cała ciąże, niestety...
Ja zawsze mówiłam sobie - po 20 tygodniu odsapnę. Po 28 potem. Potem po 32 tygodniu bo to bezpiecznie dla malucha. Teraz odliczam do 37. [emoji849]
Potem będziesz już miała dosyć wiecznego myślenia czy wszystko tam w środku ok, i żeby w końcu wyszła. A jak wyjdzie to dopiero zaczyna się jazda bez trzymanki [emoji85] Ja dopiero od niedawna nie sprawdzam w nocy czy oddycha [emoji85]
 
Do góry