reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Odpoczywaj dużo ;*
Ja miałam zagrażający poród przedwczesny wpisany w dokumentacji, a zestaw luteina, nospa, magnez plus odpoczynek tak pomogły, że ostatnio szyjki sięgnąć nie mógł lekarz ;)
Trzymam kciuki i za połówkowe, żeby ten ktoś się pokazał [emoji173]



U moich teściów to trzecia wnuczka, więc też nie do końca ten szał ogarniam.
Mój tata brzucha się bał, mama lubiła podotykać, bratanice męża też, no to to jeszcze ok. Nie lubiłam jak koleżanki za brzuch mnie łapały, dzięki Bogu ze 2 razy mi się zdrzyło i nie miałam jak się odszczeknąć, a teraz bym wykorzystała tekst @Jivka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]



[emoji23]
Uwielbiam Cię :D



Na drugim kreska jest widoczna, na pierwszym jakby się mocniej przyjrzeć też, druga sprawa - każdy ma inne ustawienia monitora/telefonu, więc może byc inaczej widoczna kreska.
Dziewczyno nie czekaj na nic.... Sytuacja jest fatalna na calym świecie, ale w Twoim przypadku takie czekanie nic dobrego nie robi....
Źle Cię w szpitalu potraktowali? Jedź do drugiego, ściemniaj....
U nas od poniedziałku jest kwarantanna nie można wychodzić z domu a tym bardziej jechać do innego miasta bez zaświadczenia że się na lekarza. Z domu wychodzi tylko mój mąż bo pracuje. U nas kara wynosi 25tys euro albo 5 lat więzienia.
 
reklama
U nas od poniedziałku jest kwarantanna nie można wychodzić z domu a tym bardziej jechać do innego miasta bez zaświadczenia że się na lekarza. Z domu wychodzi tylko mój mąż bo pracuje. U nas kara wynosi 25tys euro albo 5 lat więzienia.
Dziewczyno, u nas sytuacja jest podobna, cały świat stanął na głowie, ale w takiej sytuacji, w jakiej jesteś, nie mogę zrozumieć tego czekania.... Ciągle czekasz na coś, wyznaczasz sobie jakieś terminy.... I po co??
My naprawdę staramy się Ci podpowiedzieć cokolwiek, żebyś mogła zdobyć pewność, co się dzieje, żebyś mogła sprawdzić czy to ciąża faktycznie i zadbać o nią, jeśli tak. czego bardzo Ci życzymy i kibicujemy Ci ciągle, nikt nie chce dla Ciebie źle...
Jeden szpital masz w mieście?
 
Dziewczyno, u nas sytuacja jest podobna, cały świat stanął na głowie, ale w takiej sytuacji, w jakiej jesteś, nie mogę zrozumieć tego czekania.... Ciągle czekasz na coś, wyznaczasz sobie jakieś terminy.... I po co??
My naprawdę staramy się Ci podpowiedzieć cokolwiek, żebyś mogła zdobyć pewność, co się dzieje, żebyś mogła sprawdzić czy to ciąża faktycznie i zadbać o nią, jeśli tak. czego bardzo Ci życzymy i kibicujemy Ci ciągle, nikt nie chce dla Ciebie źle...
Jeden szpital masz w mieście?
Tak tylko jeden.
 
Dziewczyny mogą być plamienia od zwiększenia luteiny?
Plamienia u mnie po luteinie były, bo mi podrazniała nadżerkę, labo ja paluchem przejechałam i miałam dwa razy taką sytuację. Przeszłam na duphaston. Teraz w 34 tc mam znowy luteinę i nic się nie dzieje, więc już nie wiem czy ich teoria, że plamiłam od luteiny były podstawne ;/

@nnat. miałaś zagrożenie porodu przedwczsnego? ja własnie ostatnio też. Staram się leżeć, mam brać magnez no i luteinę ciągle. Ty nadal cały zestaw bierzesz? szyjka też mi się wydłuzyła na szczęście. ma 3,5 cm. Może nie dużo, ale ja od początku ciaży miałam 4 cm. I na to lekarze zwracają uwagę. Bo każda ma inne uwarunkowania co do długości wyjściowej.
 
Plamienia u mnie po luteinie były, bo mi podrazniała nadżerkę, labo ja paluchem przejechałam i miałam dwa razy taką sytuację. Przeszłam na duphaston. Teraz w 34 tc mam znowy luteinę i nic się nie dzieje, więc już nie wiem czy ich teoria, że plamiłam od luteiny były podstawne ;/

@nnat. miałaś zagrożenie porodu przedwczsnego? ja własnie ostatnio też. Staram się leżeć, mam brać magnez no i luteinę ciągle. Ty nadal cały zestaw bierzesz? szyjka też mi się wydłuzyła na szczęście. ma 3,5 cm. Może nie dużo, ale ja od początku ciaży miałam 4 cm. I na to lekarze zwracają uwagę. Bo każda ma inne uwarunkowania co do długości wyjściowej.
Ja biorę Podjęzykowa od dziś 2x2 w związku z plamieniami właśnie, zobaczymy.
Pojawiają się 2-3 razy dziennie i są znikome [emoji2368]
 
Plamienia u mnie po luteinie były, bo mi podrazniała nadżerkę, labo ja paluchem przejechałam i miałam dwa razy taką sytuację. Przeszłam na duphaston. Teraz w 34 tc mam znowy luteinę i nic się nie dzieje, więc już nie wiem czy ich teoria, że plamiłam od luteiny były podstawne ;/

@nnat. miałaś zagrożenie porodu przedwczsnego? ja własnie ostatnio też. Staram się leżeć, mam brać magnez no i luteinę ciągle. Ty nadal cały zestaw bierzesz? szyjka też mi się wydłuzyła na szczęście. ma 3,5 cm. Może nie dużo, ale ja od początku ciaży miałam 4 cm. I na to lekarze zwracają uwagę. Bo każda ma inne uwarunkowania co do długości wyjściowej.

Miałam, ale stopniowo schodziłam z luteiny, w najgorszym momencie brałam 3x 200 mg, 3x1 nospa i 2x2 magnez, tydzień temu w czwartek wzięłam ostatni raz :) nospe zostawił mi w razie potrzeby i magnez 2x2.
No i jak pisałam, szyjki sięgnąć w 35+1 nie mógł przy badaniu 😁
Dzisiaj 36+0 więc tylko czekać mi zostało😝
 
reklama
Do góry