reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A nie ma opcji żebyś była w ciąży? Zabezpieczaliscie się po poronieniu? Bo wiem że pisałaś że czekasz na okres żeby wystartować że staraniami. U mnie z takich trzech kropli jest ciąża ale nie znam dokładnie twojej sytuacji :)
Będąc całkowicie szczerą nie zabezpieczaliśmy. Ale musiałby to być na prawdę duży fart, żeby to była ciąża, bo były to 2-3 raz kiedy daliśmy się ponieść. I myślę że miałabym jakieś objawy, chociażby wrażliwość piersi, a tu brak jakichkolwiek objawów.
 
reklama
Będąc całkowicie szczerą nie zabezpieczaliśmy. Ale musiałby to być na prawdę duży fart, żeby to była ciąża, bo były to 2-3 raz kiedy daliśmy się ponieść. I myślę że miałabym jakieś objawy, chociażby wrażliwość piersi, a tu brak jakichkolwiek objawów.

Nie koniecznie miałabyś objawy. Każda ciąża inna i nawet jeśli wcześniej miałaś objawy, teraz nie musi ich być. Ja bym poszła na betę, bo sam jest może nie dac odpowiedzi, bo może y jeszcze hormon po poprzedniej ciąży. Idź, zrób betę, powtórz po 48h i będzie miała jasność. Tak to jest wróżenie z fusów. I niestety nikt Ci nie odpowie tu na pytanie co to może być, bo tak jak pisze Paula, każdy organizm inny ;)
 
Nie koniecznie miałabyś objawy. Każda ciąża inna i nawet jeśli wcześniej miałaś objawy, teraz nie musi ich być. Ja bym poszła na betę, bo sam jest może nie dac odpowiedzi, bo może y jeszcze hormon po poprzedniej ciąży. Idź, zrób betę, powtórz po 48h i będzie miała jasność. Tak to jest wróżenie z fusów. I niestety nikt Ci nie odpowie tu na pytanie co to może być, bo tak jak pisze Paula, każdy organizm inny ;)
Nawet testu na razie nie zrobiłam, boje się zobaczyć jedną kreskę 😔 nawet jak dostanę jednak ten okres to będę się cieszyć, że w końcu coś wraca do normalności
 
Będąc całkowicie szczerą nie zabezpieczaliśmy. Ale musiałby to być na prawdę duży fart, żeby to była ciąża, bo były to 2-3 raz kiedy daliśmy się ponieść. I myślę że miałabym jakieś objawy, chociażby wrażliwość piersi, a tu brak jakichkolwiek objawów.
Leć na betę jutro, powtórz za 48 i będzie jasność :)
 
Bylam na prenatlanych u dr Staniczka w Sodowscy w Katowicach. Malutka na 30 tc wszystko dobrze, około 1500g ma ;) ale jest tak glowka wcisnieta w dol i ma buzię ustawioną do kregoslupa że nic nie widzialam :( same przeplywy mam na kartce. Mialo być 3d i 4d i tak sie nastawilam ze teraz mi tak smutno że nie widzialam jej:( lewo stope w boku brzucha. ... eh. Powoem wam. 330 zl zaplacilam i dostalam mniek informacji niz u dr Bodzka na zwyklej mojej wizycie. Troche jestem rozzalona.
Dużo zależy od tego jak jest dziecko ułożone. Ważne że wszystko z malutką dobrze
 
Bylam na prenatlanych u dr Staniczka w Sodowscy w Katowicach. Malutka na 30 tc wszystko dobrze, około 1500g ma ;) ale jest tak glowka wcisnieta w dol i ma buzię ustawioną do kregoslupa że nic nie widzialam :( same przeplywy mam na kartce. Mialo być 3d i 4d i tak sie nastawilam ze teraz mi tak smutno że nie widzialam jej:( lewo stope w boku brzucha. ... eh. Powoem wam. 330 zl zaplacilam i dostalam mniek informacji niz u dr Bodzka na zwyklej mojej wizycie. Troche jestem rozzalona.

Ja niestety miałam taka sama sytuacje, nastawiłam się na piękne zdjęcia w 3D a usłyszałam ze mała za nisko i buźkę ma odwrócona właśnie ... i tez byłam smutna z tego powodu[emoji17] wiec wiem, co czujesz ...ale informacji dużo dostałam i ogólnie z badania byłam zadowolona ;) najważniejsze ze doktor powiedział ze z malutka wszystko w porządku [emoji8][emoji173]️
 
Ja niestety miałam taka sama sytuacje, nastawiłam się na piękne zdjęcia w 3D a usłyszałam ze mała za nisko i buźkę ma odwrócona właśnie ... i tez byłam smutna z tego powodu[emoji17] wiec wiem, co czujesz ...ale informacji dużo dostałam i ogólnie z badania byłam zadowolona ;) najważniejsze ze doktor powiedział ze z malutka wszystko w porządku [emoji8][emoji173]️
Ja na 3 prenatalnym widziałam tylko usta i kawałek nosa. Jak dziecko jest już główką w dół to czasem ciężko coś zrobić.
 
No macie racje. Oczywiscie że jak sie Dziecko obroci to nie ma szans. Niepotrzbnie się tak nastawilam ;) ja po prostu nie widzialam roznicy w badabiu prenatalnym a tym zwykłym co 2 tygodnie mam. ;) nawet na zwyklych miałam przeplywy w sercu, pepowinie i glowie ;)
Teraz os 30 tc bede mieć ktg zawsze przez wizyta. Chcoiaz nie wiem po co 🤔
 
reklama
Bylam na prenatlanych u dr Staniczka w Sodowscy w Katowicach. Malutka na 30 tc wszystko dobrze, około 1500g ma ;) ale jest tak glowka wcisnieta w dol i ma buzię ustawioną do kregoslupa że nic nie widzialam :( same przeplywy mam na kartce. Mialo być 3d i 4d i tak sie nastawilam ze teraz mi tak smutno że nie widzialam jej:( lewo stope w boku brzucha. ... eh. Powoem wam. 330 zl zaplacilam i dostalam mniek informacji niz u dr Bodzka na zwyklej mojej wizycie. Troche jestem rozzalona.
Nic sie nie martw, ja kolejna nie miałam i nie mam zdjęcia 3d choć też się napaliłam ze moze się uda [emoji6]
Najważniejsze że zdrowa dziewczyna rośnie :*
Wybraliście już imię??
Będąc całkowicie szczerą nie zabezpieczaliśmy. Ale musiałby to być na prawdę duży fart, żeby to była ciąża, bo były to 2-3 raz kiedy daliśmy się ponieść. I myślę że miałabym jakieś objawy, chociażby wrażliwość piersi, a tu brak jakichkolwiek objawów.
Podobnie jak dziewczyny, sugerowalabym skoczyć na betę 2x w odstępie 48h i będzie jasność :)
Ja na 3 prenatalnym widziałam tylko usta i kawałek nosa. Jak dziecko jest już główką w dół to czasem ciężko coś zrobić.
To u nas to samo! Pani doktor widziała tył i bo główki, dużo włosków na głowie, nosek i usta. No i udało się fotkę cyknac która wrzucałam, gdzie widać kawałek policzka i uszko [emoji16]


Byłam dziś u profesora, jest dobrze, od dzisiaj zmniejszamy znowu luteine. Wszystkie dolegliwości to już tak będzie, bo dzieć duży i tyle :)
Kolejna wizyta za 3 tygodnie i odstawiamy luteine i... Niech się dzieje wola nieba... [emoji15][emoji16][emoji16] Powiedział dokładnie że po tej wizycie za 3 tygodnie to juz nawet rodzic mogę [emoji16]
 
Do góry