reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak,nawet lekarz przekonal mnie że już nie potrzeba wizytować tak często więc kolejna wizyta za 3,5tygodnia ;) mam nadzieję że wytrzymam [emoji23]
Wytrzymasz, nie wiadomo nawet kiedy zleci :)

Ja się teraz przestawić nie mogę, że tak często na wizyty chodzę [emoji16] dopiero co byłam 10 lutego, we wtorek na prenatalnych, miałam iść teraz 2 marca ale przez te moje zawirowania z luteina przełożyłam wizytę na dziś. :)
 
Bylam na prenatlanych u dr Staniczka w Sodowscy w Katowicach. Malutka na 30 tc wszystko dobrze, około 1500g ma ;) ale jest tak glowka wcisnieta w dol i ma buzię ustawioną do kregoslupa że nic nie widzialam :( same przeplywy mam na kartce. Mialo być 3d i 4d i tak sie nastawilam ze teraz mi tak smutno że nie widzialam jej:( lewo stope w boku brzucha. ... eh. Powoem wam. 330 zl zaplacilam i dostalam mniek informacji niz u dr Bodzka na zwyklej mojej wizycie. Troche jestem rozzalona.
 
Bylam na prenatlanych u dr Staniczka w Sodowscy w Katowicach. Malutka na 30 tc wszystko dobrze, około 1500g ma ;) ale jest tak glowka wcisnieta w dol i ma buzię ustawioną do kregoslupa że nic nie widzialam :( same przeplywy mam na kartce. Mialo być 3d i 4d i tak sie nastawilam ze teraz mi tak smutno że nie widzialam jej:( lewo stope w boku brzucha. ... eh. Powoem wam. 330 zl zaplacilam i dostalam mniek informacji niz u dr Bodzka na zwyklej mojej wizycie. Troche jestem rozzalona.

Kochana, czasem tak jest że dzieciątko się ułoży w taki sposób że nie ma szans bo zobaczyć. Najważniejsze że wszystko jest w porządku :)
 
Dziewczyny miałam rano delikatne plamienie, dosłownie 3 krople. Ale od tamtej pory czysto 😒 co mam o tym myśleć? Objawów bólowych brak.
 
Dziewczyny miałam rano delikatne plamienie, dosłownie 3 krople. Ale od tamtej pory czysto 😒 co mam o tym myśleć? Objawów bólowych brak.
A nie ma opcji żebyś była w ciąży? Zabezpieczaliscie się po poronieniu? Bo wiem że pisałaś że czekasz na okres żeby wystartować że staraniami. U mnie z takich trzech kropli jest ciąża ale nie znam dokładnie twojej sytuacji :)
 
reklama
Będąc całkowicie szczerą nie zabezpieczaliśmy. Ale musiałby to być na prawdę duży fart, żeby to była ciąża, bo były to 2-3 raz kiedy daliśmy się ponieść. I myślę że miałabym jakieś objawy, chociażby wrażliwość piersi, a tu brak jakichkolwiek objawów.
 
Do góry