reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

bo właśnie lekarz mi powiedział że to mogło być przyczyna poronienia i że nie moge teraz zajść.. hmm

Na pewno utrudnia zajście w ciążę. To hormon który potem wydziela się też przy karmieniu i to właśnie on blokuje owu ;) czy przyczyną poronienia to nie wiem, ale na pewno warto trzymać prolaktyne w ryzach ;)
 
reklama
Na pewno utrudnia zajście w ciążę. To hormon który potem wydziela się też przy karmieniu i to właśnie on blokuje owu ;) czy przyczyną poronienia to nie wiem, ale na pewno warto trzymać prolaktyne w ryzach ;)

byłam teraz u innego lekarza i dobrze trafiłam.
przynajmniej powiedział co może być nie tak :)
 
@Lu_cy @Oczekujaca123 Dziekuje ☺

Możesz wytłumaczyć mi to trochę jaśniej? :unsure: Te plamienia z powodu jelit, są normalnie z hmm..szyjki? W sensie nie z pupy ? Ze to jest jakoś połączone i tak wpływa na siebie, ze problemy z jelitami mogą produkować taki dziwny śluz i wychodzić normalnie tak jakby z pochwy?
Nie nie, to śluz z pupy. Możliwe, że niepostrzeżenie dostał się na papier przy podcieraniu i wyglądało tak jakby wydzielina pochodziła z pochwy.
 
bo właśnie lekarz mi powiedział że to mogło być przyczyna poronienia i że nie moge teraz zajść.. hmm
Mój ginekolog jak poszłam do niego i powiedziałam żw chcemy zaczac starania to wyslal mnie m.in. na prolaktyne bo powiedzial ze jak jest wysoka to nawet nie ma co marzyc o szybkim zajsciu w ciaze, takze napewno utrudnia...
 
Nie nie, to śluz z pupy. Możliwe, że niepostrzeżenie dostał się na papier przy podcieraniu i wyglądało tak jakby wydzielina pochodziła z pochwy.
Oj to u mnie to nie było to na pewno ... bo jestem pewna ze to nie było z pupy bo ja się podcieram tak jakby na 2 różne „strefy” (nie wiem jak to wyjaśnić i nie chce wam tu zbyt dosadnie pisać :sorry:) w każdym razie jestem pewna na 100 % ze to z drugiej dziurki bo przy tych zaparciach mam tak twardy stolec, ze papier to ja mam praktycznie czyściutki...:(
Noi pięknie ... co za temat o_O:D
 
Oj to u mnie to nie było to na pewno ... bo jestem pewna ze to nie było z pupy bo ja się podcieram tak jakby na 2 różne „strefy” (nie wiem jak to wyjaśnić i nie chce wam tu zbyt dosadnie pisać :sorry:) w każdym razie jestem pewna na 100 % ze to z drugiej dziurki bo przy tych zaparciach mam tak twardy stolec, ze papier to ja mam praktycznie czyściutki...:(
Noi pięknie ... co za temat o_O:D
A pijesz te min 2 l wody dziennie ? Mi to tak pomogło w kwestii wyproznien że aż się nie spodziewałam [emoji16][emoji16]
 
reklama
A pijesz te min 2 l wody dziennie ? Mi to tak pomogło w kwestii wyproznien że aż się nie spodziewałam [emoji16][emoji16]
Kochana ja bez wody żyć nie umiem ... od zawsze pije Ok 4l dziennie a czesto nawet więcej ... :unsure:
Stres jest większy czy mniejszy? Jutro o tej porze będzie już po ☺️☺️☺️ I kamień spadnie ci z serducha ;)
 
Do góry