reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuje dziewczyny ☺️ Narazie zacznę pic ten len ...

No to super , a który to już tydzień że koziołki fika ??
Wg apki 10+4 ale dziś gin mówił ze dzidziuś znowu do przodu trochę i wyglada na 11 ;)

Dziewczyny jeszcze jedno pytanko, do tych ze śląska ;) polecacie kogoś konkretnego do badań prenatalnych i jakaś konkretna placówkę? Bo jestem zapisana do tego gyncentrum, ale głównie zapisałam się tam ze względu na ten darmowy projekt, jednak czytałam opinie i są różne (np ze całe badanue trwało 7 min i nawet serduszka nie posłuchali) Noi teraz zaczęłam się zastanawiać nad zmiana tego, zwłaszcza, ze mam już skierowanie w rece i tak naprawdę mogę zrobić wszędzie ...;) przyjaciółka mówiła mi coś o angeliusie, a siostra była u sadowskiego... ale wolałabym zasięgnąć więcej opini, bo obydwie płaciły za te badania, a wiadomo jak to jest, czasem jak nie „zapłacisz” to cudów nie oczekuj:dry:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jestem po badaniach i od jakiegoś czasu mam problemy z prolaktyna. Mój wynik na czczo to - 260.60 przy normie (102-496). Prolaktyna po ravletce po 60 minutach zaś -5683
. Wiec wynik wysoki. Czekam na wizytę u lekarz i szczerze powiem,że wynik mnie trochę stresuje. Czy ktoś może miał taki sam problem i może powiedzieć mi coś więcej? Jak długo trwa leczenie by W końcu zobaczyć dwie kreski... pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny. Jestem po badaniach i od jakiegoś czasu mam problemy z prolaktyna. Mój wynik na czczo to - 260.60 przy normie (102-496). Prolaktyna po tabletce po 60 minutach zaś -5683
. Wiec wynik wysoki. Czekam na wizytę u lekarz i szczerze powiem,że wynik mnie trochę stresuje. Czy ktoś może miał taki sam problem i może powiedzieć mi coś więcej? Jak długo trwa leczenie by W końcu zobaczyć dwie kreski... pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny. Jestem po badaniach i od jakiegoś czasu mam problemy z prolaktyna. Mój wynik na czczo to - 260.60 przy normie (102-496). Prolaktyna po tabletce po 60 minutach zaś -5683
. Wiec wynik wysoki. Czekam na wizytę u lekarz i szczerze powiem,że wynik mnie trochę stresuje. Czy ktoś może miał taki sam problem i może powiedzieć mi coś więcej? Jak długo trwa leczenie by W końcu zobaczyć dwie kreski... pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny. Jestem po badaniach i od jakiegoś czasu mam problemy z prolaktyna. Mój wynik na czczo to - 260.60 przy normie (102-496). Prolaktyna po tabletce po 60 minutach zaś -5683
. Wiec wynik wysoki. Czekam na wizytę u lekarz i szczerze powiem,że wynik mnie trochę stresuje. Czy ktoś może miał taki sam problem i może powiedzieć mi coś więcej? Jak długo trwa leczenie by W końcu zobaczyć dwie kreski... pozdrawiam
 
Dziękuje dziewczyny [emoji3526] Narazie zacznę pic ten len ...


Wg apki 10+4 ale dziś gin mówił ze dzidziuś znowu do przodu trochę i wyglada na 11 ;)

Dziewczyny jeszcze jedno pytanko, do tych ze śląska ;) polecacie kogoś konkretnego do badań prenatalnych i jakaś konkretna placówkę? Bo jestem zapisana do tego gyncentrum, ale głównie zapisałam się tam ze względu na ten darmowy projekt, jednak czytałam opinie i są różne (np ze całe badanue trwało 7 min i nawet serduszka nie posłuchali) Noi teraz zaczęłam się zastanawiać nad zmiana tego, zwłaszcza, ze mam już skierowanie w rece i tak naprawdę mogę zrobić wszędzie ...;) przyjaciółka mówiła mi coś o angeliusie, a siostra była u sadowskiego... ale wolałabym zasięgnąć więcej opini, bo obydwie płaciły za te badania, a wiadomo jak to jest, czasem jak nie „zapłacisz” to cudów nie oczekuj:dry:
Z czystym sumieniem polecam Ci mojego gina Jakub Staniczek, specjalizuje się w prenatalnych. Bardzo dokładnie wszystko sprawdza. Prenatalne robi w Katowicach na Piotrowickiej tj. Klinika Sodowski albo prywatnie u magnuckich lub na przemysłowej 3 w Kato :-) U mnie w sumie każde usg było jak prenatalne dlatego byłam spokojna o dzidzię [emoji846]
 
Dziękuje dziewczyny [emoji3526] Narazie zacznę pic ten len ...


Wg apki 10+4 ale dziś gin mówił ze dzidziuś znowu do przodu trochę i wyglada na 11 ;)

Dziewczyny jeszcze jedno pytanko, do tych ze śląska ;) polecacie kogoś konkretnego do badań prenatalnych i jakaś konkretna placówkę? Bo jestem zapisana do tego gyncentrum, ale głównie zapisałam się tam ze względu na ten darmowy projekt, jednak czytałam opinie i są różne (np ze całe badanue trwało 7 min i nawet serduszka nie posłuchali) Noi teraz zaczęłam się zastanawiać nad zmiana tego, zwłaszcza, ze mam już skierowanie w rece i tak naprawdę mogę zrobić wszędzie ...;) przyjaciółka mówiła mi coś o angeliusie, a siostra była u sadowskiego... ale wolałabym zasięgnąć więcej opini, bo obydwie płaciły za te badania, a wiadomo jak to jest, czasem jak nie „zapłacisz” to cudów nie oczekuj:dry:
Ja byłam u Sodowskiego w klinicebi badanie robila mi ze Milejska-Lewandowska i byłam zadowolona. Polecana też i bardzo dobra A jednocześnie zajmująca się echo serca jest dr Rozmus Warcholinska
 
Witajcie dziewczyny. Jestem po badaniach i od jakiegoś czasu mam problemy z prolaktyna. Mój wynik na czczo to - 260.60 przy normie (102-496). Prolaktyna po tabletce po 60 minutach zaś -5683
. Wiec wynik wysoki. Czekam na wizytę u lekarz i szczerze powiem,że wynik mnie trochę stresuje. Czy ktoś może miał taki sam problem i może powiedzieć mi coś więcej? Jak długo trwa leczenie by W końcu zobaczyć dwie kreski... pozdrawiam
 
@Lu_cy @Oczekujaca123 Dziekuje ☺️
@coco07 z tymi parciami to nie ma co panikować. Przecież to normalne, że jak są zaparcia to trzeba użyć więcej siły. Głównym problemem mogą być hemoroidy. Taka ciążowa przypadłość od zaparć.
Co do śluzu, który Cię zaniepokoił mogę powiedzieć że najprawdopodobniej był to śluz produkowany przez jelita. Przy zaparciach jest go znacznie więcej, jelita w ten sposób pomagają się oczyścić z mas kałowych. Przerabiałam to w ciąży z synem także. Przez plamienie na początku ciąży wariowałam na punkcie śluzu, jego zabarwienia, konsystencji i ilości.
Dzisiaj spotkałam w sklepie swoją ginke. Śmieszna sprawa, bo pod koniec tamtego roku jak byłam już w ciąży ale jeszcze o niej nie wiedziałam, bo testy wychodziły negatywne, to też ją spotkałam. I wtedy też miałam taką upierdliwą infekcje. Czyżby jakiś znak od niebios?
Możesz wytłumaczyć mi to trochę jaśniej? :unsure: Te plamienia z powodu jelit, są normalnie z hmm..szyjki? W sensie nie z pupy ? Ze to jest jakoś połączone i tak wpływa na siebie, ze problemy z jelitami mogą produkować taki dziwny śluz i wychodzić normalnie tak jakby z pochwy?
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jestem po badaniach i od jakiegoś czasu mam problemy z prolaktyna. Mój wynik na czczo to - 260.60 przy normie (102-496). Prolaktyna po tabletce po 60 minutach zaś -5683
. Wiec wynik wysoki. Czekam na wizytę u lekarz i szczerze powiem,że wynik mnie trochę stresuje. Czy ktoś może miał taki sam problem i może powiedzieć mi coś więcej? Jak długo trwa leczenie by W końcu zobaczyć dwie kreski... pozdrawiam

Witaj. Co do prolaktyny to każdy organizm inaczej reaguje na leczenie. Jednej zajmie miesiąc innej 3 a jeszcze innej pół roku. Tego niestety nie da się przewidzieć. Nie bój się, taki wynik też jest do ogarnięcia lekami :) idź do lekarza, pokaz mu to, a na pewno coś zaradzi. Na czczo wynik masz bardzo ładny także spokojnie
 
Do góry