reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 trochę późno. Przecież na najczulszych testach sikanych pisze, że wykrywają już siedmio dniową ciążę. A beta we krwi pojawia się przecież wcześniej.
Z racji negatywnych testów sikanych w ciąży którą straciłam wolę odrazu zrobić wynik z krwi, ale nie wiem kiedy już można.
ja robilam 8dpo i wyszla <0,1 wiec negatyw a 3 dni pozniej juz 15,90 wiec wczesniej nie ma sensu
 
reklama
Oczywiście że warto spróbować ;) sama wiem po sobie , wydałam na badania kilka tysi bo robiłam cała genetykę, płeć, swoją genetykę plus immunilogie a to kosztuje nie mało. Więc jeśli będzie szansa na te pieniądze to bierz śmiało i nie traktuj tego że głupio Ci je brać
Robiłaś tylko swoją genetykę, czy partnera/męża tez? Wszystko ok wyszło?
 
No właśnie już coraz ciężej z tymi kwotami z badań. Szczególnie że chce zrobić genetyczne i muszę ustalić płeć. Tylko że to jest poronienie w 8 tc i muszę napisać ewidentnie do ubezpieczyciela. Bo tam widziałam że jest ubezpieczenie na wypadek urodzenia martwego dziecka i może też będą brać pod uwagę od 22 tc. Sama nie wiem. Ale warto spróbować.
Wiecie co w regulaminie PZU jest napisane że przyznają chyba od 22 czy 23 tygodnia. Ja poroniłam w 10 tygodniu, ale nikt mnie nie prosił o wypis ze szpitala. Zalatwialismy wszystko przez Internet bo nie byłam w stanie iść do placówki PZU. Potrzebny był tylko skan naszych dowodów i akt urodzenia martwego dziecka. Także w PZU nie trzeba się tłumaczyć z tygodnia ciąży w którym doszło do poronienia
 
Wiecie co w regulaminie PZU jest napisane że przyznają chyba od 22 czy 23 tygodnia. Ja poroniłam w 10 tygodniu, ale nikt mnie nie prosił o wypis ze szpitala. Zalatwialismy wszystko przez Internet bo nie byłam w stanie iść do placówki PZU. Potrzebny był tylko skan naszych dowodów i akt urodzenia martwego dziecka. Także w PZU nie trzeba się tłumaczyć z tygodnia ciąży w którym doszło do poronienia
Też mam w PZU więc jest szansa. ;)
 
reklama
23 tc? Matko. Nie wiedziałam że spotkała Cię aż taka tragedia !!!! Strasznie współczuję!!!
Niestety... 23go minie rok jak urodził się Franek, a zarazem zmarł... :( A ja już mam kolejne dzieci, mimo to bardzo przeżywam to wspomnienie pustka w serce zawsze będzie. Mimo wszystko cieszę się, że miałam możliwość trzymać mojego synka na rękach i pożegnać się z nim
Choć teraz widzę jak bardzo Staś jest do niego podobny... :(
 
Do góry