reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To tak jak my. Bardzo długo przerywany, a jak postanowiliśmy, ze chcemy sie starać, to od razu sie udało i tak 2 razy. Czemu nie możesz przed wrześniem zajść?
Tylko u nas za każdym razem serce bije kilka dni później już nie. A u was puste jajo?
Chce znaleźć pracę i przeważnie jest 3 msc okres próbny a potem kolejna umowa i dopiero po podpisaniu drugiej umowy chcemy znów spróbować. Plus wisimi rodzicom Męża wakacje za granicą i mamy termin na luty. Więc idealnie jakby to byl 4-6 msc.
 
reklama
mohaa jesli psychicznie jestes w stanie troche poczekac to nie decyduj sie tak szybo na zabieg. wiadomo jesli samo sie nie oczysci i bedzie niezbedny to jasne ale moze ci sie uda bez zabiegu. jednak to jest ingerencja pozniej moga byc jakies powiklania :( moje krwawienie bylo bardzo podobne do @ moze ciut mocniejsze i troszke dluzsze ale nie molalo jakos strasznie mocno :( najgorsze bylo dla mnie tylko to czekanie. tez mialam do 2 tyg czekac a jak nie to wtedy mialam skierowanie do szpitala wystawione :(
Wiem o tym... ale moje 1 poronienie było tak straszne, ze nie chciałabym przez to drugi raz przechodzić. Nie mogłam wstać z toalety, brzuch mi rozrywalo i słabo mi było jak patrzyłam co tam wypływa. Okropność
 
Tylko u nas za każdym razem serce bije kilka dni później już nie. A u was puste jajo?
Chce znaleźć pracę i przeważnie jest 3 msc okres próbny a potem kolejna umowa i dopiero po podpisaniu drugiej umowy chcemy znów spróbować. Plus wisimi rodzicom Męża wakacje za granicą i mamy termin na luty. Więc idealnie jakby to byl 4-6 msc.
Rozumiem. U mnie pierwszy raz puste jajo, a drugi raz ciąża przestała się rozwijać. A przypomnij mi, kiedy poronilas ostatni raz?
 
mohaaa Ja powiem tak poroniłam 2 razy , nie robiłam żadnych badań ,myślałam o nich ale zaszłam w 3 ciąże ,jestem w 23 tyg wszystko jest ok choć początki były ciężkie ,wydaje mi się że jeśli jesteś pod stałą opieką gina to on wie czy jest ok czy nie , pewnie czasem to jest wina genów a czasem po prostu tak bywa
 
Lekarz mi powiedział ze co 3 ciaza po 40 to poronienie. Czyli 2 nie :) i tego sie bede trzymac. Mimo ze 2 miesiace temu poronilam. Przyszedl 1 okres jestem wlasnie po i od pon jestem na diecie. Diete planuje 2 tyg a potem zdrowe jedzenie. Mysle ze odzywianie i ruch tez tez ma duuzy wplyw na ciaze.
Mohaa bardzo rozumiem ciebie. U mnir troche to jak obsesja. Zeszly miesiac po kolejnej cb zaczelam pelna diagnostykę i leczenie IO i na rozum zrobilismy przerwe w staraniach ale bylam nieszczesliwa.. echhh teraz się nie udalo a w przyszlym miesiącu koncze 41lat...nie wiem czy wogole sie uda jeszcze [emoji52]
 
Dziewczyny mam pytanie. 12 marca wynik TSH 2.1 A wyniki z 21marca TSH już 2.71 tabletki biorę dziennie i dopiero godzinę później jem śniadanie. Tabletki popijam szklanka wody min niegaz. Anty TG mi spadło z ponad 4000 na 3100 A anty TPO spadło mi z prawie 700 na ledwo ponad 500 ft3 ft4 mam w porządku.

Dlaczego te TSH tak skacze mimo zażywania tabletek ( nie ominelam ani jednego dnia bez dawki tabletek na TSH)
Euthyrox nie szklanka wody a lykiem wody sie popija.
 
mohaaa Ja powiem tak poroniłam 2 razy , nie robiłam żadnych badań ,myślałam o nich ale zaszłam w 3 ciąże ,jestem w 23 tyg wszystko jest ok choć początki były ciężkie ,wydaje mi się że jeśli jesteś pod stałą opieką gina to on wie czy jest ok czy nie , pewnie czasem to jest wina genów a czasem po prostu tak bywa
Mój już mi powiedział, ze mam zakończyć te ciąże i przyjść do niego, zleci mi badania, także nie będę ryzykować z kolejna próba bez badań
 
reklama
Do góry