reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@młoda1994 ja sie bardzo ciesze że trafiłam w końcu na baaardzo fajnego ginka który jest fachowy inma podejście do człowieka w końcu jego żona też straciła dwie pierwsze fasoleczki a z tego co widzę to u was z tymi lekarzami to nie jest za ciekawie...
Z drugiej strony to natura bedzie najlepiej wiedziała czy uda wam sie teraz czy później ale oby jak najwcześniej
A co do męża to ma całkowitą rację i podzielam jego opinię :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Mam nadzieję że jeśli gin otrzyma jutro wyniki to we wtorek otrzymam receptę na leki i też będzie miał do mnie fajne podejście. Chciałabym już być chociaż w ciąży.

Z nadzieją patrzę w przyszłość że tyle złego mnie spotkało to w końcu musi przyjść dobro. I prędzej czy później ujrze dwie kreski na teście czego każdej z was tego życzę. Bo dziecko to jest jedna z niewielu szczęść co może nam wynagrodzić wszystko co było zle.
 
Mi właśnie szefowa ostatnio zażuciła że to przez wage straciłam swoje dzieciątko ale lekarz wytłumaczył mi że to nie ma nic z tym wspólnego bo panie o wiele większych gabarytach rodzą zdrowe dzieci :realmad:
Do tego jeszcze szef mi bardzo ubliżył gdy dowiedział się o l4 wiec nie mam na razie zamiaru tam wracać będe korzystać ze zwolnienia ile sie da bo gdybym znów zaszła w ciąże i nadal bym tam pracowała to aż strach pomyśleć
 
Ja też nie wierzę że waga może powodować poronienia lub problem z zajściem w ciążę. Ja sama pochodzę z rodziny gdzie co druga kobieta jest w ciąży ma dzieci i przeszły ciążę bez komplikacji. Sama moja mama ma otyłość stopnia III i ma nas szóstkę moja siostra też ma sporą nadwagę i z trzecim dzieckiem jest w ciąży w lipcu rodzi. Dwujka synów zdrowych. Teraz będzie córeczka. Moja kuzynka również 3 dzieci druga kuzynka 2 dzieci. Albo jak słyszę że otyłość u kobiety która jest w ciąży powoduje przedwczesny poród problem z ciśnieniem lub cukrzyce ciążowa. Jedna wielka głupota. Mam koleżankę która za parę dni rodzi mieszka w Danii i od 7 miesiąca ma problem z ciśnieniem A jest osobą szczupła A druga koleżanka która jest szczupła ma dwie córki rok po roku i w obydwuch ciazach miała cukrzyce i praktycznie większość ciąży przelezala w szpitalu.

Ps. Moja mama z otyłością urodziła nas 6 i wszystkie SN
 
Dziękuję za miłe słowa kochana. Co ja bym bez was zrobiła. Pewnie wpadlabym w jakaś depresje jak nie gorzej.

Oj co do tej depresji to mi do niej było bliżej niż dalej.. Chodź kożystam z pomocy mojej znajomej która jest psychologiem i psychiatrą i powiem Ci że dużo mi to daje.
Zawsze sie bedzie pamiętac ze to następne dzieciątko nigdy nie bedzie tym pierwszym i trzeba żyć dalej chociaż jest bardzo ciezko
 
Oj co do tej depresji to mi do niej było bliżej niż dalej.. Chodź kożystam z pomocy mojej znajomej która jest psychologiem i psychiatrą i powiem Ci że dużo mi to daje.
Zawsze sie bedzie pamiętac ze to następne dzieciątko nigdy nie bedzie tym pierwszym i trzeba żyć dalej chociaż jest bardzo ciezko
Czasami myślę że lekarza zwalaja wine na wagę kobiety ponieważ tak jest im najłatwiej. Tylko ciekawa jestem co by powiedzieli jak kobieta schudne i nadal nie zajdzie w ciążę. Albo co mówią jeśli kobieta ma swoją odpowiednią wagę ciała męża mają zdrowego one same są zdrowe A ciąży jak nie było tak nie ma i starają się kilka lat o jedno dziecko.

A co do depresji to ja sobie jakoś radze. Narazie nie czuje potrzeby iść do psychologa ale jeśli ktoś ma taką potrzebą to jak najbardziej. To nie jest nic złego. Nie zaszkodzi A może pomóc.
 
reklama
Do góry