reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Charlotte21 ja odstawialam przed owulka :) teraz już nie biorę. Powiem Ci, że po dwóch cyklach brania oeparolu śluz znacznie się poprawił. :)
A jak tam u Ciebie? Wlewu dały efekt?


@roki_1991 oo to już dwa tygodnie? :) ale ten czas leci.
 
reklama
@Takaja123 Ja znowu brałam według zaleceń Pani doktor Oeparol cały czas Oeparol i po monitoringu wiem że nie blokował mi owulacji.
A jeżeli chodzi o wlewy, to dały efekt. Są dwie kreski na teście. Wyszła mi druga blada już 3 dni przed okresem. Włączyłam już Encorton Ale nie wiem czy mam brać Oeparol. Betę mogę zrobić dopiero w poniedziałek i okaże się czy to zapowiada się na biochemiczne czy będzie ciaza w pierwszym cyklu starań po poronieniu.
Na razie wogole się odczuwam ulgi i radości. Strasznie się boję uwierzyć że to jest prawda...boję się dopuścić do myśli to że naprawdę jestem w ciązy. Poza tym zupełnie inaczej się czuje. Nic mnie nie boli oprócz brzucha rano. Piersi nie bolą (w poprzedniej ciazy myślałam że mi odpadna) nie mdli mnie ( poprzednio miałam ciągle mldlosci), nie czuje się osłabiona( poprzedbio spalam na stojaco i nie kialam wogole sily). Woec te objawy nie dsja mi teraz potwierdzenia ciazy.
A co do Oeparolu to czytałam że nagle odstawienie może powodować skoki prolaktyny. I już nie wiem co gorsze.

Ostatnio mało zaglądałam na forum ale widziałam twoje wpisy...przykro mi się że tak u Ciebie potoczyło. Musi to być ciężkie przeżycie. Ja osobiście miałam ureaplasme i mąż pewnie też miał. I muszę powiedzieć, że w tym czasie miał faktycznie mniejsze libido i problem z finishem. A ta infekcja jest niebezpieczna dla dziecka. Łącznie u nas to było 6 tygodni bez współżycia. Ale wyleczona. W zeszłe wakacje. Życzę cierpliwości przy mężu
 
@Charlotte21 to po cichu gratuluję już i trzymam kciuki :) ❤ ogólnie nic nie wyszło w posiewie z pochwy u męża też mocz, posiew czysty. Muszę powtórzyć badanie na chlamydie bo coś źle pobrali więc przy okazji zrobię to o czym wspominasz--dziękuję za podpowiedź może tu leży sedno problemu. Nie wiedziałam, że odstawienie oeparolu może powodować skok prolaktyny, lekarz nic o tym nie wspominał chociaż ja już odstawilam całkiem.

@Mustbe kochana bardzo mi przykro. Przytulam ❤
 
@Takaja123 Po cichu Też mam nadzieję że wszystko będzie ok. jeżeli posiew ok to warto szukać dalej. Nie jest to tanie badanie Ale warto. Długo się czeka i leczy ale ja była szczęśliwa że odkryli to u mnie przed. U mnie obawialo się to tez częstymi intencjami, pieczeniem i bólem po stosunku.
@Mustbe Moge zapytać co się stało? Niestety tydzień nieobecności na forum jest ciezki do nadrobienia.
 
@roki_1991 mi owulacji nie blokował. Sprawdzone na monitoringu. Dlatego się zastanawiałam nad tym.
@młoda1994 bardzo Ci dziękuję za ta informację.!
Na ulotce wiesiolka oaperol jest napisane że w czasie ciąży i karmienia piersią nie można zażywać tych kapsułek. Powinno się stosować tylko od 1dc aż do owulacji i na II fazę odstawić i zacząć znowu brać w 1dc. Średnio się bierze 14 dni wiesiolek tylko
 
Na ulotce wiesiolka oaperol jest napisane że w czasie ciąży i karmienia piersią nie można zażywać tych kapsułek. Powinno się stosować tylko od 1dc aż do owulacji i na II fazę odstawić i zacząć znowu brać w 1dc. Średnio się bierze 14 dni wiesiolek tylko
A jeśli chodzi o prolaktyne to nie wiesiolek tylko castagnus powoduje obniżenie prolaktyny i castagnusa też nie można brać w czasie ciąży. Jest to też napisane w ulotce
 
Udało się nam zajsc po pierwszej iui, beta doszła do koło 320, lecz w 3 tyg po zabiegu zaczęło się plamienie. Dziś na usg nie bylo widac pęcherzyka więc to ciąża biochemiczna
@Takaja123 Po cichu Też mam nadzieję że wszystko będzie ok. jeżeli posiew ok to warto szukać dalej. Nie jest to tanie badanie Ale warto. Długo się czeka i leczy ale ja była szczęśliwa że odkryli to u mnie przed. U mnie obawialo się to tez częstymi intencjami, pieczeniem i bólem po stosunku.
@Mustbe Moge zapytać co się stało? Niestety tydzień nieobecności na forum jest ciezki do nadrobienia.
 
reklama
@Charlotte21 szukam i nie odpuszcze. Chcę zajść i szczęśliwie donosic. Mąż w środę na wizytę u urologa może on powie coś więcej. Teraz biorę dopochwowo leki więc na wymaz pójdę dopiero jak skończę. Kochana ja mam nadzieję, że teraz to będzie szczęśliwy czas u Ciebie i nudne 9 miesięcy. Mocno trzymam kciuki i kibicuje.

@Mustbe powtarzalas betę? Pęcherzyk jest widoczny przy becie 1000, a nawet więcej.
 
Do góry