reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A brałaś to ogólnie aby zajść w ciążę czy z innego powodu A przy okazji zaszłas w ciążę. ?
Bralam z powodu suchosci skory i wlosow. Ale widze ze niektorzy pisza ze nie mozna wiesiolka w ciazy i sie zastanawiam CZEMU? Przeciez zeby on zaczac dzialac to najpierw jakis czas go brac caly czas.
A takie branie na 14/14 to nie wiem czy ma sens...
 
Właśnie czytałam dużo dzisiaj o tym i tam pisze że te dwa rodzaje ziół bierze się 3 miesiące bez przerywania. Wiesiolek 1 tabletek dziennie A costagnus zależnie od wagi ciała. I przerwać zażywanie gdy jest ciaza ale nie od razu tylko stopniowo.
 
@Carenik też brałam oeparol i lekarz jednak zalecal odstawienie przy dniach płodnych i na wypadek ciąży. Coś mi tłumaczył dlaczego ale nie jestem w stanie powtórzyć tego.

@Dzoana88 może i nie warto ale jednak coś było na rzeczy. Ja jestem wściekła na męża, że tak długo nic nie mówił, a tyle razy pytałam o co chodzi czy czuje presję cxy coś innego i nic nie mówił. Faceci :) muszę odpuścić ten cykl i doprowadzić wszystko do ładu i mam nadzieję, że to przez tą infekcje mąż ma problem.
 
@Carenik też brałam oeparol i lekarz jednak zalecal odstawienie przy dniach płodnych i na wypadek ciąży. Coś mi tłumaczył dlaczego ale nie jestem w stanie powtórzyć tego.

@Dzoana88 może i nie warto ale jednak coś było na rzeczy. Ja jestem wściekła na męża, że tak długo nic nie mówił, a tyle razy pytałam o co chodzi czy czuje presję cxy coś innego i nic nie mówił. Faceci :) muszę odpuścić ten cykl i doprowadzić wszystko do ładu i mam nadzieję, że to przez tą infekcje mąż ma problem.
A wiesiolek w dniach plodnych coś blokuje że nie można to brać? Wiem że costagnus można brać cały cykl i kuracja trwa 90 dni i wtedy dopiero można zobaczyć jakieś zmiany ale nie które już zmiany widza po 1 opakowaniu zażywania ziół. A dużo kobiet zaszło w trakcie drugiego opowakowania w ciążę.
 
@Carenik też brałam oeparol i lekarz jednak zalecal odstawienie przy dniach płodnych i na wypadek ciąży. Coś mi tłumaczył dlaczego ale nie jestem w stanie powtórzyć tego.

@Dzoana88 może i nie warto ale jednak coś było na rzeczy. Ja jestem wściekła na męża, że tak długo nic nie mówił, a tyle razy pytałam o co chodzi czy czuje presję cxy coś innego i nic nie mówił. Faceci :) muszę odpuścić ten cykl i doprowadzić wszystko do ładu i mam nadzieję, że to przez tą infekcje mąż ma problem.
Pierwsze slysze. Ja na wiesiolku zaszlam 3x od strzala. I dwie ciaze ciagne biorac wiesiolek. Jedna ciaza poroniona ale biochem. Dzieciaki zdrowe, a wyniki takie ze lekarz mowi ze moge jechac juz do konca ciazy "bez trzymanki".
Moze lekarz mial na mysli mozliwe skurcze po wiesiolku? Czytalam kiedys o agentce co chciala poronic i nazarla sie wiesiolka i napchala go dowcipnie. Bez skutku, ale co trzeba miec w glowie :-O.
 
Wlasnie czytałam i faktycznie pisze że bierze się go od 1dc do owulacji a po owulacji aż do wystąpienia następnego krwawienia nie zażywać bo są możliwe skurcze macicy co może spowodować do wczesnego poronienia. Ale jak ja nie wiem kiedy mam owulacje to skąd będę wiedziała kiedy mam zaprzestać stosowanie wiesiolka.? U mnie to będzie trochę skomplikowane zażywać wiesiolek.
 
Wlasnie czytałam i faktycznie pisze że bierze się go od 1dc do owulacji a po owulacji aż do wystąpienia następnego krwawienia nie zażywać bo są możliwe skurcze macicy co może spowodować do wczesnego poronienia. Ale jak ja nie wiem kiedy mam owulacje to skąd będę wiedziała kiedy mam zaprzestać stosowanie wiesiolka.? U mnie to będzie trochę skomplikowane zażywać wiesiolek.
Wlasnie to mialam na mysli :)
 
Wlasnie czytałam i faktycznie pisze że bierze się go od 1dc do owulacji a po owulacji aż do wystąpienia następnego krwawienia nie zażywać bo są możliwe skurcze macicy co może spowodować do wczesnego poronienia. Ale jak ja nie wiem kiedy mam owulacje to skąd będę wiedziała kiedy mam zaprzestać stosowanie wiesiolka.? U mnie to będzie trochę skomplikowane zażywać wiesiolek.
Bierz 2 tyg po okresie 2 tyg nie
 
reklama
Jeszcze mam pomysł żeby najpierw zacząć zażywać costagnus i może te ziomka spowodują że zacznę odczuwać objawy owulacyjne i jak faktycznie mi pomogą to wtedy zacznę zażywać do tego wiesiolka. To też jest jakieś wyjście. Jak myślicie?
 
Do góry