reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czesc dziewczyny! Czy taka baaardzo blada, ledwo widoczna kreska moze ozbaczac ciaze? Test robiony w 25 dni cyklu, rano zupełnie nic, wieczorem patrzę, a tu taki cien. Dzisiaj dostałam delikatnego plamienia, tak jak przed okresem zazwyczaj. Co o tym sadzicie?
To nie jest pozytywny test. W zależności od producenta test można odczytać 5 max 10min od zrobienia. Później często wychodzą fałszywie pozytywne. Miałam tak wiele razy.

CASTAGNUS mnie w ogóle nie wzruszył. Dwa razy próbowałam i dwa razy bez efektu. Olej z wiesiołka przed pierwszą ciążą brałam bez przerwy. Dwa cykle bodajże i zaskoczyło po nim.

@Paula919191 w którym tc byłaś, że czułam odejście wód? Jest ich na tyle dużo na tym etapie ciąży, żeby było to odczuwalne?

@kb.karola90 gratuluję! Ależ duży chłopczyk!
 
To nie jest pozytywny test. W zależności od producenta test można odczytać 5 max 10min od zrobienia. Później często wychodzą fałszywie pozytywne. Miałam tak wiele razy.

CASTAGNUS mnie w ogóle nie wzruszył. Dwa razy próbowałam i dwa razy bez efektu. Olej z wiesiołka przed pierwszą ciążą brałam bez przerwy. Dwa cykle bodajże i zaskoczyło po nim.

@Paula919191 w którym tc byłaś, że czułam odejście wód? Jest ich na tyle dużo na tym etapie ciąży, żeby było to odczuwalne?

@kb.karola90 gratuluję! Ależ duży chłopczyk!
To zależy od organizmu kobiety jak zareaguje costagnus. Dużo opinii czytałam pozytywnych ale również znajdowały się opinie negatywne. Spróbować warto i to i to. Mam nadzieję że pomoże A jak nie to nie będę miała sobie do zarzucenia że nie spróbowałam. Ale muszę przyznać że więcej opinii jest dobrych niż tych złych.
 
To nie jest pozytywny test. W zależności od producenta test można odczytać 5 max 10min od zrobienia. Później często wychodzą fałszywie pozytywne. Miałam tak wiele razy.

CASTAGNUS mnie w ogóle nie wzruszył. Dwa razy próbowałam i dwa razy bez efektu. Olej z wiesiołka przed pierwszą ciążą brałam bez przerwy. Dwa cykle bodajże i zaskoczyło po nim.

@Paula919191 w którym tc byłaś, że czułam odejście wód? Jest ich na tyle dużo na tym etapie ciąży, żeby było to odczuwalne?

@kb.karola90 gratuluję! Ależ duży chłopczyk!
W 11tygodniu i sama byłam w szoku że to w ogóle możliwe ale nagle mi tak poleciało że nie dość że ta wkładka duża szpitalna cała zalana to i majtki i na łóżko poszło jeszcze. I zaraz za tym od razu zaczęło mi wypadać wszystko inne.
 
To zależy od organizmu kobiety jak zareaguje costagnus. Dużo opinii czytałam pozytywnych ale również znajdowały się opinie negatywne. Spróbować warto i to i to. Mam nadzieję że pomoże A jak nie to nie będę miała sobie do zarzucenia że nie spróbowałam. Ale muszę przyznać że więcej opinii jest dobrych niż tych złych.
Ja brałam castagnus 3 mies, wyregulowal fajnie miesiączki i zaraz po bylam w ciąży, no skończyło się jak sie skończyło Ale ja polecam. Wiesiolka nie stosuje bo nie moge dobrze namierzyć owulacji chociaż teoretycznie powinna być 16dc, ale polecam też pic len codziennie na poprawę sluzu.
 
Jeśli chodzi o wiesiolka to tu jedna z dziewczyn poleciła mi brać 14 dni po @ wiesiolek i 14 dni przerwa. A druga z kolei z dziewczyn napisała że brała cały cykl wiesiolek i zaszła w 3 ciążę. Ale nie mam pewności czy u mnie zażywanie wiesiolka nie będzie doprowadzać do lekkich skurczu macicy które mogą spowodować w II fazie wczesnego poronienia A tego bym chciała uniknąć. A orientujesz się może czy w Polsce jest większa paczka castagnusa niż 30 tabletek tylko? Np w paczce 120 kapsułek albo więcej?
 
Jeśli chodzi o wiesiolka to tu jedna z dziewczyn poleciła mi brać 14 dni po @ wiesiolek i 14 dni przerwa. A druga z kolei z dziewczyn napisała że brała cały cykl wiesiolek i zaszła w 3 ciążę. Ale nie mam pewności czy u mnie zażywanie wiesiolka nie będzie doprowadzać do lekkich skurczu macicy które mogą spowodować w II fazie wczesnego poronienia A tego bym chciała uniknąć. A orientujesz się może czy w Polsce jest większa paczka castagnusa niż 30 tabletek tylko? Np w paczce 120 kapsułek albo więcej?
Nie widziałam większych niż 30 Ale też specjalnie jakoś nie dopytywalam, poprostu szlam kupic nowe jak mi sie kończyło. Ogólnie polecam.
 
Bo w DE jest odpowiednik do castagnusa i jest nawet 120 kapsułek za 15€ ale nie znam nikogo kto by brał i jakie są opinie. I wolałabym ten z Polski. A ja bym chciała kupić od razu na całą kurację.
 
@młoda1994 ja po 2 cyklach stosowania oeparolu czuje różnice i moja owulacja wróciła do normy. Też nie wiedzialam kiedy mam i brałam zazwyczaj do 14dc.
Być może można brać i nic się nie dzieje ale wolałam posłuchać lekarza,a Ty jak zrobisz jak uważasz.
 
reklama
Do góry