reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To jest ciężki temat. Ale wsparcie jest najważniejsze, ważne, że jest z Tobą. Ja jak się dowiedziałam, to musiałam wrócić ok. 12 km, to nie byłam nawet w stanie zadzwonić do męża, jak dojechałam, to nie byłam w stanie nic powiedzieć tylko weszłam zapłakana i się przytuliłam. Później tylko wydukalam parę słów. Dopiero na drugi dzień mogłam coś mówić. To jest straszne, że takie rzeczy nas spotykają. Jest to strasznie niesprawiedliwe. Jedne piją, cpają i rodzą dzieci, a my tak bardzo chcemy i tak to się kończy.
Jak tam kochana u Ciebie? Podjęłaś już decyzję?
Jutro pojedziemy do szpitala na Zaspe, jeśli mnie przyjmą od razu na zabieg to idę, jeśli nie to czekam do czwartku i jadę do UCK i tam wtedy najpierw próbuje tabletkami. Więc loteria.
Dziewczyny chce zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy, p/c przeciwjądrowe ANA, p/c przeciw antygenom łożyska APA , antykoagulant tocznia i komórki NK. Czy mogę je zrobić już teraz np. jutro mimo, że noszę w sobie jeszcze martwy płód czy trzeba jakiś czas ja te badania poczekać?z genetyką to wiem,że czas nie ma znaczenia ale nie wiem jak z powyższymi nadaniami. Proszę Was o podpowiedź.
 
reklama
Dziewczyny ja znowu w kropce. Plamień od kilku dni nie ma ale jestem dzisiaj w podróży i dostałam mega bólów brzucha. Takie kłujące trwające w jednym ciągu 2-3 minuty i tak co kilka minut. Kłuje raz z jednej raz z drugiej, myślę czy jechać na IP
 
Jutro pojedziemy do szpitala na Zaspe, jeśli mnie przyjmą od razu na zabieg to idę, jeśli nie to czekam do czwartku i jadę do UCK i tam wtedy najpierw próbuje tabletkami. Więc loteria.
Dziewczyny chce zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy, p/c przeciwjądrowe ANA, p/c przeciw antygenom łożyska APA , antykoagulant tocznia i komórki NK. Czy mogę je zrobić już teraz np. jutro mimo, że noszę w sobie jeszcze martwy płód czy trzeba jakiś czas ja te badania poczekać?z genetyką to wiem,że czas nie ma znaczenia ale nie wiem jak z powyższymi nadaniami. Proszę Was o podpowiedź.
Ostatnio rozmawiam z lekarzem właśnie apropo badan aby juz 2 raz nie poronic co zrobić itp. Podobno robi sie jakies badania kobieta mężczyzna po 5tys zl. I jak jest dziecko w brzuszku tez mozna zbadac i pyta jak sie okaze ze i kobieta i mężczyzna ma zly gen to co wtedy ??? Przeciez i tak sie beda starac o dziecko nie odpuszcza i powiedział ze jak nawet wychodza wady genetyczne to prawie 90% kobiet i tak rodzi.
 
Jutro pojedziemy do szpitala na Zaspe, jeśli mnie przyjmą od razu na zabieg to idę, jeśli nie to czekam do czwartku i jadę do UCK i tam wtedy najpierw próbuje tabletkami. Więc loteria.
Dziewczyny chce zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy, p/c przeciwjądrowe ANA, p/c przeciw antygenom łożyska APA , antykoagulant tocznia i komórki NK. Czy mogę je zrobić już teraz np. jutro mimo, że noszę w sobie jeszcze martwy płód czy trzeba jakiś czas ja te badania poczekać?z genetyką to wiem,że czas nie ma znaczenia ale nie wiem jak z powyższymi nadaniami. Proszę Was o podpowiedź.

Wiesz co wydaje mi się że dla tych badań to akurat nie ma znaczenia. Bo i tak warto je robić jak jeszcze utrzymują się hormony ciążowe.
 
reklama
Do góry