reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Paula919191 mnie to strasznie rusza niestety. Płakałam razem z Wami. Najważniejsze, że macie siebie i wspieracie się. Rozmawiaj dużo z mężem będzie Ci lżej.

@kasiula222 jak tam u Ciebie? Testowalas już? Patrzyłas może czy masz ten neoparin? :)
 
@Paula919191 mnie to strasznie rusza niestety. Płakałam razem z Wami. Najważniejsze, że macie siebie i wspieracie się. Rozmawiaj dużo z mężem będzie Ci lżej.

@kasiula222 jak tam u Ciebie? Testowalas już? Patrzyłas może czy masz ten neoparin? :)
Nie testowlam odstawie jutro już duphaston bo i tak nic z tego cycki nic nie bola na twarzy się trądzik pojawia więc jakoś tego nie widzę że by się udało po jednym razie . ;)) mam jedno opakowanie . Przypomnij mi się na priv we wtorek . We wtorek zrobię test dla pewności może .
 
@psiara nic... Zero bóli, skurczy. Dowiedziałam się na USG planowanym. Ja chyba ogólnie przechodze moment obumierania dziecka bezobjawowo, w pierwszej ciąży zero gdybym nie dostała krwawienia to bym o niczym nie wiedziała bo zero bóli i objawy ciążowe trwały do samego końca (silne mdłości,wymioty itp.) teraz ciąża bezobjawowa,czułam się od początku dobrze i dopiero na USG wyszedł obrzęk i brak akcji serca.
@Takaja123 mój mąż nie do końca chyba wie jak ze mną o tym rozmawiać żebym zaraz się nie rozpłakała. Już taka beksa że mnie a on boi się mojego płaczu więc on się ogranicza do przytulania i bycia ze mną oraz rozmowie na inne tematy no chyba że sama poruszam ten temat to wtedy jest odważniejszy. No ale fakt dla mnie mąż to niezastąpione wsparcie.
 
Dziewczynki, wam też się pochwalę. Dziś na świat przyszła Wiktoria :) jest prześliczna i jestem w niej totalnie zakochana!! :) najpiękniejszy dzień w moim życiu. Niestety musiało być cc więc teraz będzie mi ciężko wrócić do formy, ale jakoś damy radę ;)
Gratuluje,rozpieszczej ja ile sie da!:)
 
Ale to moze nie ma z tym zwiazku sama nie wiem wzdecia bol żołądka moze to przez ten biseptol. Ja nie pamietam kiedy leki bralam, bedzie kupe lat...nie liczac euthyrox25
Jak długo bierzesz już ten euthyrox 25? Badałas tarczyce przed rozpoczęciem tego leku i po jakimś czasie? Jestem ciekawa w jakim stopniu i jak szybko zbija ta tarczyce ..
 
reklama
@psiara nic... Zero bóli, skurczy. Dowiedziałam się na USG planowanym. Ja chyba ogólnie przechodze moment obumierania dziecka bezobjawowo, w pierwszej ciąży zero gdybym nie dostała krwawienia to bym o niczym nie wiedziała bo zero bóli i objawy ciążowe trwały do samego końca (silne mdłości,wymioty itp.) teraz ciąża bezobjawowa,czułam się od początku dobrze i dopiero na USG wyszedł obrzęk i brak akcji serca.
@Takaja123 mój mąż nie do końca chyba wie jak ze mną o tym rozmawiać żebym zaraz się nie rozpłakała. Już taka beksa że mnie a on boi się mojego płaczu więc on się ogranicza do przytulania i bycia ze mną oraz rozmowie na inne tematy no chyba że sama poruszam ten temat to wtedy jest odważniejszy. No ale fakt dla mnie mąż to niezastąpione wsparcie.
To jest ciężki temat. Ale wsparcie jest najważniejsze, ważne, że jest z Tobą. Ja jak się dowiedziałam, to musiałam wrócić ok. 12 km, to nie byłam nawet w stanie zadzwonić do męża, jak dojechałam, to nie byłam w stanie nic powiedzieć tylko weszłam zapłakana i się przytuliłam. Później tylko wydukalam parę słów. Dopiero na drugi dzień mogłam coś mówić. To jest straszne, że takie rzeczy nas spotykają. Jest to strasznie niesprawiedliwe. Jedne piją, cpają i rodzą dzieci, a my tak bardzo chcemy i tak to się kończy.
Jak tam kochana u Ciebie? Podjęłaś już decyzję?
 
Do góry