reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczynki, wam też się pochwalę. Dziś na świat przyszła Wiktoria :) jest prześliczna i jestem w niej totalnie zakochana!! :) najpiękniejszy dzień w moim życiu. Niestety musiało być cc więc teraz będzie mi ciężko wrócić do formy, ale jakoś damy radę ;)
Gratulacje kochana!! Wspaniały prezent na zajączka [emoji173][emoji173] zdrówka dla Wiktorii !! A dla Ciebie szybkiego powrotu do formy [emoji4]
 
Dziewczynki, wam też się pochwalę. Dziś na świat przyszła Wiktoria :) jest prześliczna i jestem w niej totalnie zakochana!! :) najpiękniejszy dzień w moim życiu. Niestety musiało być cc więc teraz będzie mi ciężko wrócić do formy, ale jakoś damy radę ;)
Kochana gratulacje !!❤️❤️❤️❤️ Dużo zdrówka dla Was! Odpoczywaj ;)
 
Pojechalam do szpitala lekarz powiedzial jakieś zapalenie tam jest dostałam zatrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny. Tak mnie jajniki bolaly :/ Do domu globulki dopochwowe i ketonal kazal brac
@Ijusz ja po zabiegu nic nie dostałam żadnego antybiotyku. Jedyne co to byłam na uspokajaczach i proszkach na sen.

@Paula919191 mimo to, że nie przeżyłam tego jak dziewczyny @coco07 i @Zabulinka_86 to ja nie zdecydowałabym się na takie poronienie jak już wiem jak wygląda, a i tak skończyło się na zabiegu.
 
Dziewczynki, wam też się pochwalę. Dziś na świat przyszła Wiktoria :) jest prześliczna i jestem w niej totalnie zakochana!! :) najpiękniejszy dzień w moim życiu. Niestety musiało być cc więc teraz będzie mi ciężko wrócić do formy, ale jakoś damy radę ;)
Kochana gratulacje!!
Chyba trochę się pospieszyła??
Odpoczywaj i tul skarb swój największy [emoji3590]
 
reklama
Do góry