reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tylko ze wiesz co? Ja tu widzę inny problem :oops: Jak zrobię test dajmy na to w poniedziałek i wyjdą mi 2 krechy, to według tej zasady powinnam już nie robić następnego testu i myśleć ze owu będzie za te 12-36 h. A co jeśli zrobię we wtorek i nadal będę mieć tak samo widoczne 2 kreski i jeszcze zrobię w środę i ta kreska okaże się jeszcze mocniejsza? To w takim wypadku mogłabym przegapić owu. Dobrze myśle? Wydaje mi się,ze najlepsza opcja byłoby sprawdzenie sobie tymi paskami np 2-3 cykle i wtedy stwierdzić w którym dniu była najmocniejsza i np w czwartym cyklu w tym dniu się starać ;) tylko ze ja nie mam czasu, bo chce dzidziusia już. Ale dobre byłoby to dla osoby która zaczyna dopiero myśleć o staraniu. Wiec chyba będę musiała jednak poświecić więcej tych pasków żeby przekonać się w który dzień wyjdzie najmocniejsza kreska...
A może monitoring byłby lepszy? Ja jakoś nie wierzę w te testy szczerze mówiąc. Tzn mnie one za bardzo stresowaly i za bardzo się nakręcałam. A jak odpuściłam to słynne "staranie się" to zaszłam :)
 
reklama
Tylko ze wiesz co? Ja tu widzę inny problem :oops: Jak zrobię test dajmy na to w poniedziałek i wyjdą mi 2 krechy, to według tej zasady powinnam już nie robić następnego testu i myśleć ze owu będzie za te 12-36 h. A co jeśli zrobię we wtorek i nadal będę mieć tak samo widoczne 2 kreski i jeszcze zrobię w środę i ta kreska okaże się jeszcze mocniejsza? To w takim wypadku mogłabym przegapić owu. Dobrze myśle? Wydaje mi się,ze najlepsza opcja byłoby sprawdzenie sobie tymi paskami np 2-3 cykle i wtedy stwierdzić w którym dniu była najmocniejsza i np w czwartym cyklu w tym dniu się starać ;) tylko ze ja nie mam czasu, bo chce dzidziusia już. Ale dobre byłoby to dla osoby która zaczyna dopiero myśleć o staraniu. Wiec chyba będę musiała jednak poświecić więcej tych pasków żeby przekonać się w który dzień wyjdzie najmocniejsza kreska...

To polecam ci zrobić sobie cykl z monitoringiem i testami owu :) wtedy powinnaś się czegoś więcej dowiedzieć o tym jak te testy działają ;)
 
Tak, ja też od początku heparyna. Może to prawda, bo poprawia przepływy i może przez to maluchy są bardziej odżywione. Najważniejsze dla mnie żeby była zdrowa ta kruszynka, a urodzić się jakoś musi ;) damy radę :)

@młoda1994 nie przeginaj, bo nikt tu nie chce czytać takich tekstów jak ten twój ostatni. Zgodzę się że twoje posty są agresywne i na początku mnie też zaatakowałas i olalas moja radę mówiąc że masz lekarza i przecież nie będziesz robić czegoś czego on nie zlecił. Ale nie chciałam wchodzić w dyskusje, bo staram się tego unikać. Ale zwaz na słowa, bo nikt tutaj nie ma ochoty być obrażanym przez drugą osobę
Nie będę uważała na słowa póki one będą do mnie pisały głupio.
 
@roki_1991 a Ty też na heparynie prawda tak jak @Lu_cy? Ja co prawda na akacrdzie ale może to faktycznie ma wpływ na te nasze grubaski :)

@Takaja123 dziękuję Ci Kochana :* ja za to przez cały czas trzymam z całych sił za Ciebie kciuki i wiem że już niedługo razem z Tobą będę cieszyć się Twoim szczęściem tak jak Ty teraz cieszysz się teraz moim :)
Tak od początku na heparynie i acardzie. Niedługo będę odstawiac acard.
Tylko ze wiesz co? Ja tu widzę inny problem :oops: Jak zrobię test dajmy na to w poniedziałek i wyjdą mi 2 krechy, to według tej zasady powinnam już nie robić następnego testu i myśleć ze owu będzie za te 12-36 h. A co jeśli zrobię we wtorek i nadal będę mieć tak samo widoczne 2 kreski i jeszcze zrobię w środę i ta kreska okaże się jeszcze mocniejsza? To w takim wypadku mogłabym przegapić owu. Dobrze myśle? Wydaje mi się,ze najlepsza opcja byłoby sprawdzenie sobie tymi paskami np 2-3 cykle i wtedy stwierdzić w którym dniu była najmocniejsza i np w czwartym cyklu w tym dniu się starać ;) tylko ze ja nie mam czasu, bo chce dzidziusia już. Ale dobre byłoby to dla osoby która zaczyna dopiero myśleć o staraniu. Wiec chyba będę musiała jednak poświecić więcej tych pasków żeby przekonać się w który dzień wyjdzie najmocniejsza kreska...
Najlepiej się poobserowac. Zapisuj dni cyklu kiedy był pozytyw, możesz robić zdjęcia i wrzucać. A tak jak dziewczyny mówią najpewniej to testy + monitoring :-)
 
@kb.karola90 Ja jednak stawiam, że zaraz po zdjęciu szwu urodzisz. No max 3 dni później ;-)

@cukier.wanilinowy A który u Ciebie tc i jaką wagę szacuje USG? Może taki Twój urok, że rodzisz małe dzieci? Pomiar wagi za pomocą USG też do końca nie jest miarodajny - dziecko się rusza, więc obwody ciężko pomierzyć. Moje dzieci też były drobne, ale ładnie nadrobiły.

@młoda1994 Skoro tyle się staracie, to zapytam: A mąż się badał?
 
@kb.karola90 dziękuję za kciuki ❤ wierzę, że kiedyś i ja doczekam się tego szczęścia :)
@młoda1994 tu zawsze panowała rodzinną atmosfera. Każda pytała druga słuchała jeszcze kolejna odpowiedziała i tak wiedziałam co robić jakie badania witaminy itp. Ale nigdy nikt nie zwracał się do siebie w ten sposób. Poza tym @roki_1991 dobrze pisze bo pytałaś to odpowiedziała ale Ty i tak wiesz lepiej. Czasami warto wysłuchać rad i podziękować, a nie mieć pretensje, że ktoś chce pomóc. Nie sądzisz?
 
@kb.karola90 Ja jednak stawiam, że zaraz po zdjęciu szwu urodzisz. No max 3 dni później ;-)

@cukier.wanilinowy A który u Ciebie tc i jaką wagę szacuje USG? Może taki Twój urok, że rodzisz małe dzieci? Pomiar wagi za pomocą USG też do końca nie jest miarodajny - dziecko się rusza, więc obwody ciężko pomierzyć. Moje dzieci też były drobne, ale ładnie nadrobiły.

@młoda1994 Skoro tyle się staracie, to zapytam: A mąż się badał?
Tak, byłam z nim w ciąży trzy razy i również znam powód przez który straciłam
 
@kb.karola90 Ja jednak stawiam, że zaraz po zdjęciu szwu urodzisz. No max 3 dni później ;-)

@cukier.wanilinowy A który u Ciebie tc i jaką wagę szacuje USG? Może taki Twój urok, że rodzisz małe dzieci? Pomiar wagi za pomocą USG też do końca nie jest miarodajny - dziecko się rusza, więc obwody ciężko pomierzyć. Moje dzieci też były drobne, ale ładnie nadrobiły.

@młoda1994 Skoro tyle się staracie, to zapytam: A mąż się badał?
Uwielbiam Cię za to i trzymam się Twojej wersji. Hahaha:D

@Takaja123 na pewno sie doczekasz. Pamiętaj że to jest szczęśliwe forum i każda z nas się doczeka :)
 
@kb.karola90 dziękuję za kciuki ❤ wierzę, że kiedyś i ja doczekam się tego szczęścia :)
@młoda1994 tu zawsze panowała rodzinną atmosfera. Każda pytała druga słuchała jeszcze kolejna odpowiedziała i tak wiedziałam co robić jakie badania witaminy itp. Ale nigdy nikt nie zwracał się do siebie w ten sposób. Poza tym @roki_1991 dobrze pisze bo pytałaś to odpowiedziała ale Ty i tak wiesz lepiej. Czasami warto wysłuchać rad i podziękować, a nie mieć pretensje, że ktoś chce pomóc. Nie sądzisz?
Ale dziewczyny skończyły pisać to po co to drążysz. Same kontunuujecie temat na forum a później mówicie że to moja wina. Nie piszcie i będzie spokój na forum, a jak chcecie już tak bardzo pisać to i wyłącznie na temat wątku czyli ciąża po poronieniu
 
reklama
Chyba umknal, przynajmniej mi. Napisz jeszcze raz :)
Pytałam czy ktoś wie kiedy powinno dojść do pęknięcia pecherzyka i owulacji jeśli w poniedziałek największy pęcherzyk miał 1,9mm.
@Lu_cy to nie jest monitoring cyklu, ginka przy okazji wizyty chciała zrobić usg i kazała na kontrolę przyjść po tygodniu, żeby ustalić co dalej z tymi krótkimi cyklami. Co do kolejnej ciąży raczej o niej nie myślę. Tej także nie planowałam, wyszło jak wyszło. Teraz też wszystko zostawiam losowi.
 
Do góry