reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzieki za opinnie dziewczyny.
No ja psychicznie czuje sie dobrze,mysle ze kolejna ciaza by nam dobrze zrobila.pytanie tylko ile bede czekac na okres,to mnie martwi,no i czy owu bedzie...wrocilam na diete tzn staram sie ograniczyc cukry i schudnac,tak zrobilam ostatnio,moze wtedy hormone sie wyrownaly bo mam niby pcos.no i mysle ze mam pozno owu wiec bedziemy uderzac bardziej w koniec miesiaca.
 
reklama
Dzieki za opinnie dziewczyny.
No ja psychicznie czuje sie dobrze,mysle ze kolejna ciaza by nam dobrze zrobila.pytanie tylko ile bede czekac na okres,to mnie martwi,no i czy owu bedzie...wrocilam na diete tzn staram sie ograniczyc cukry i schudnac,tak zrobilam ostatnio,moze wtedy hormone sie wyrownaly bo mam niby pcos.no i mysle ze mam pozno owu wiec bedziemy uderzac bardziej w koniec miesiaca.
Mi wrócił okres jakoś po 40 dniach. Ale to różnie..
 
@Psiara1996 Bez nerwów - ja bym powtórzyła badanie. Już nieraz bywało tak, że taki wynik był wynikiem złego pobrania (np. nie ze środkowego strumienia lub zbyt długiego czasu od pobrania do badania). A jak coś się przyplątalo, to pewnie gin zaleci urosept i powtórzenie badania.
 
Część dziewczyny. Jestem tu "prawie" nowa bo już jakiś czas podczytuje to forum z racji tego że jesteście ogromną skarbnicą wiedzy.
Obecnie jestem w 3 ciąży w 11 tygodniu. Dwie poprzednie, bez leków zakończyły się na etapie 9 tygodnia. Ta ciąża z acardem, heparyna i hurtowymi ilościami luteiny. Biorę luteinę dopochwowo i chciałam się was poradzić. Jak ona na was wpływa? Bo szczerze mam jej już dosyć. Raz mnie swędzi, raz piecze, na drugi dzień jest w porządku, kolejnego znowu swędzi. Czy macie podobnie? Jak sobie z tym radzić? Dodam, że mój lekarz uznaje tylko luteinę dopochwową, przynajmniej do 14 tygodnia.
Myślę że powinnaś zrobić sobie wymaz i posiew z pochwy. Może to infekcja i wystarczy coś zastosować. Też czasem miałam takie uczucie, ale wymazy były czyste. Profilaktycznie brałam sobie lactovaginal i jak najwięcej chodziłam bez bielizny albo najlepiej bez wkładek żeby był jakiś luft [emoji16]
 
Myślę że powinnaś zrobić sobie wymaz i posiew z pochwy. Może to infekcja i wystarczy coś zastosować. Też czasem miałam takie uczucie, ale wymazy były czyste. Profilaktycznie brałam sobie lactovaginal i jak najwięcej chodziłam bez bielizny albo najlepiej bez wkładek żeby był jakiś luft [emoji16]
Dostałam globulki od lekarza i po nich jest spoko ale na góra tydzień. Już sama nie wiem. Ten lactovaginal jest na receptę? Wizytę mam dopiero za 2 tygodnie
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj zauważyłam na papierze delikatnie rozprawy śluz. Ginekolog dała mi l4 i zwiększyła mi dawkę luteiny. Czy to musi oznaczać poronienie? Jestem wystraszona[emoji22]
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj zauważyłam na papierze delikatnie rozprawy śluz. Ginekolog dała mi l4 i zwiększyła mi dawkę luteiny. Czy to musi oznaczać poronienie? Jestem wystraszona[emoji22]
Kochana ja plamiłam od 4-10tc. Dzisiaj jestem w 35tc. Plamienie nie musi oznaczać nic złego. Ze spokojem. Odpoczywaj dużo i będzie dobrze. Myśl pozytywnie :) a nie miałaś mieć teraz miesiączki?
 
Do góry