reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Takaja po biochemicznej nie potrzeba kontroli. Mi sie okres spoznil tydzien poprostu. Zobaczysz ze po krwawieniu ktore bedzie okresem zaraz bedzie owu. Trzymam kciuki.
 
Jeju nie wierze po prostu.. jest mi tak cholernie przykro @Takaja123 [emoji24] tak się cieszyłam, ze się udało!
Ale cóż, trzeba zacisnąć zeby i działać dalej [emoji8] bądź dzielna ściskam Cię mocno!!
 
@Takaja123 tak, jeśli przyjdzie teraz @ to to jest ciąża biochemiczna. Ale tak jak pisze kari, nie poddawaj się i starajcie się dalej. Widziałam tu więcej przypadków które właśnie po biochemicznej ciąży zaszły w tą szczęśliwą. Także głowa do góry a my trzymamy mocno kciuki :)
 
Czesc dziewczyny. Stracilam pierwsza ciaze w 8 tygodniu - poronirnie zatrzymane Po 2 miesiaczkach od lyzeczkowania rozpoczelismy starania o kolejne dziecko, ale bezskutecznie, dostalam @. Tak strasznis sie boje, ze nie urodzie dzieci, a lata lecą (29).
 
Czesc dziewczyny. Stracilam pierwsza ciaze w 8 tygodniu - poronirnie zatrzymane Po 2 miesiaczkach od lyzeczkowania rozpoczelismy starania o kolejne dziecko, ale bezskutecznie, dostalam @. Tak strasznis sie boje, ze nie urodzie dzieci, a lata lecą (29).
Cześć. Przykro mi z powodu Twojej straty.:*
Zrobiłaś jakieś badania po poronieniu ? Będziesz jakoś zabezpieczona w kolejnej ciąży? O pierwsze adlugo się staraliscie ?
Trzymaj się;*
 
@Takaja123 nie mogę przestać o Tobie myśleć... Tak mi przykro... Ja po biochemicznej tez nie byłam na kontroli. Okres przyszedl jak gdyby nigdy nic. Taki po prostu zwyczajny bez większego krwawienia. Wiem co teraz czujesz bo sama to przechodzilam i nie było łatwo. Widzisz ten test pozytywny a tu nagle beta zaczyna spadać... Okrutne jest życie ale trzeba działać dalej i nie poddawać się!
 
reklama
@Takaja123 przytulam Cię mocno.
Po biochemiczej podobno latwiej sie zachodzi. Nie poddawaj sie i działajcie póki organizm jest nastawiony na ciąże
 
Do góry