reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

u mnie dzisiaj 24 dc. Ciągle doszukuje się oznak ciąży i chyba sama siebie oszukuje i znowu robię niepotrzebna nadzieję...
u mnie tez 24 dc. I mam tak samo ale nie daje sie zwariowac i czekam do niedzieli mam nadzieje ze miesiączka nie przyjdzie.A ty ile jeszcze czekać musisz na miesiączke?
 
reklama
Dziewczyny dzis bede miec szew. Blagam o kciuki modlitwy co tylko sie da !!! Posiew jest czysty !!!
W sensie hodowalo sie.... wyhodowala sie bardzo duza ilosc natrualnej flory fizjologicznej anwet lekarz w szoku zr mam jej tam tak duzo..
Boje sie... ! Oby bylo dobrze
Trzymam kciuki za Ciebie i bobasy [emoji8] będzie już teraz tylko lepiej
 
reklama
Ja juz po. Przywiezli mnie kolo 11. Boli jak cholera... krwawie.... i generalnie czuje sie jak go..wno...
Standardowo wpadlam tam w histerię.. :( ehhh
Kochana teraz już będzie z górki :) dadzą Ci coś przeciwbólowego i w razie czego przeciwkrwotocznego. Bierzesz leki na rozrzedzenie krwi i pewnie stąd krwawienie. Ja jak byłam po szwie to jak zadzwoniłam do Narzeczonego to tak wyłam ze szczęście ze on w ogóle nie mógł mnie zrozumieć i biedny sie zestresował ze jednak mi nie założyli.
 
Do góry