reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kasiula222 ja miałabym też podobnie jak roki i Ty. Ale cóż inaczej chciał los i już staram się nie rozdrapywac tego.. A przy zespole antyfosfolipidowym jest heparyna i coś jeszcze dodatkowo? U mnie z mutacji wyszło tylko PAI i mthfr
Heparyna ale większą dawkę pewnie dostanę nie 0.4 tylko 0.8 i acard .
No nie ma co rozpatrywać i ja tego na co dzień nie robię ale czasem mi na myśl przychodzi .
 
reklama
@kasiula222 to już zawsze będzie nam towarzyszyć i nie zapomnimy o tym :* a jakieś jeszcze badania robiłaś?
Zrobiłam jeszcze przeciwciała Ana i mutacje a i morfologia jakaś wielka i wszystko na NFZ . Nie wiem co jeszcze mi zleci mam w piątek lekarkę w KRK będę u niej pierwszy raz , bo te badania od imunologa mam
 
@Ela93 najlepiej pójdź do lekarza jak najszybciej i skonsultuj na pewno powie Ci coś więcej :) ja z wynikami pojechałam jeszcze tego samego dnia :)

@kasiula222 i jak te wyniki? W porządku?
Mam wizytę ale 18 grudnia i wtedy akurat pokaże mu wyniki bo chociaż że z mężem mamy przytulanki to i tak nie zajde dopóki nie dostanę zastrzyku. Napewno witaminy metylowe więc jutro jadę po penetral uno
 
@Ela93 heparyna spokojnie wystarczy od testu. Acard natomiast możesz sobie brać już :)

Dziewczyny, ruchów jeszcze nie czuje, albo nie wiem że to to. Dlatego boję się wizyty... Na majówkach wszystkie już czują ruchy, a u mnie cisza....
 
@Ela93 to poczekaj spokojnie do wizyty to już niedługo :) ja mam 21 na wypadek udanych starań zapisałam się, ale zobaczymy czy coś wyjdzie :)

@roki_1991 może ten ból spowodowany jest ruchami? Oby tak było. Trzymam kciuki mocno za Was!
 
reklama
@roki_1991 będzie wszystko w porządku. Każdy organizm jest inny. Może aż tak bardzo nie chce się ruszać.
Leki zacznę brać ale jak skonsultuje je z lekarzem. Oprócz witamin metylowych.
@kasienka862 mam taka nadzieję że się uda i będzie dobrze.
@Takaja123 trzymam kciuki będzie dobrze.
Dzisiaj spotkałam się z koleżanka mi i jedna z nich zaszła. Też długo się starała ok 2 lat ale bez lekarzy i się udało.

A teraz tak bylo walkowane już tutaj o witaminach oprócz penetral uno są jakieś inne ? I coś konkretnego powiem brać
 
Do góry