reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja jak urodzę, to dopiero będę się cieszyć... Ale czy to nastąpi .... :-(
Nastąpi nastąpi i Ty musisz w to wierzyć! Cały czas tak powtarzała mojej szwagierce, lekarze dawali jej małe szanse na zajście w ciążę z przyczyn medycznych, a ja jej cały czas powtarzałam ze się jej uda ale ona sama musi w to uwierzyć. Prosiłam moją Zosie żeby im tam pomogła;) i wiesz co, w Wszystkich Świętych powiedzieli nam ze jest w ciąży :)
Swoją drogą Dziewczyny jak się dowiedziałam to ryczałam ze szczęścia jak bbór :D
 
reklama
@kb.karola90 płacz to kwestia hormonów. Niestety, po naszych przejściach ciężko się cieszyć ciąża... I mam dokładnie tak samo. Niby leci 15tc a boję się okropnie i nie potrafię w pełni cieszyć....
@Dagmarka1991 najlepiej zrobić do 6tyg po poronieniu, bo może być tak że jest coś co uaktywnia się tylko w ciąży a poza nią tego nie ma.
@Oczekujaca123 to bardzo dobrze ze się cieszysz z ciąży i oby tak dalej :) ja wiem ze dopóki nie będę mieć dziecka w ramionach będę się bać. A potem będzie tylko gorzej :p
Też mi się zdaje że to też doszła kwestia hormonów :) ja np mam tak ze pomyślę sobie ze to juz 17 tc i to juz niby tak dużo ale z drugiej strony tyle jeszcze przede mną...
 
Nastąpi nastąpi i Ty musisz w to wierzyć! Cały czas tak powtarzała mojej szwagierce, lekarze dawali jej małe szanse na zajście w ciążę z przyczyn medycznych, a ja jej cały czas powtarzałam ze się jej uda ale ona sama musi w to uwierzyć. Prosiłam moją Zosie żeby im tam pomogła;) i wiesz co, w Wszystkich Świętych powiedzieli nam ze jest w ciąży :)
Swoją drogą Dziewczyny jak się dowiedziałam to ryczałam ze szczęścia jak bbór :D
Tak łatwo teraz nie zajdę. Mam nadzieję, że jeszcze przez te 2 miesiące ureguluję organizm :-)
 
Kłopoty miałam z @.
A nooo tak :D mam słaba pamięć w ciąży :) no ale.miejmy nadzieje ze ta @ juz się teraz ogarnie :)
@kb.karola90 17tc to już ładnie :) ale prawda, do końca jeszcze trochę czasu... U mnie 15tc czyli niby ta najgorszą cześć ciąży mam za sobą.. A jednak wariuje dalej... Wizyta na szczęście we wtorek ;)
@Dagmarka1991 zajdziesz, spokojnie ;)
Ja sobie założyłam ze 25.01 zrobię takie małe Ufff bo wtedy będzie u mnie 28+0 tc wiec Dzidziuś będzie miał duże szanse :)
 
reklama
@kb.karola90 matko, to u mnie dopiero w lutym... Gdzie tam do lutego... Zwariuje prędzej. Ja nie mogę tak myśleć. Bo u mnie to jeszcze 13tygodni. Muszę małymi kroczkami ;) teraz wizyta 6.11 potem 22.11 potem tylko tydzień i grudzień. Mikołaj, przygotowania do świąt, sylwester, potem póki co nie myślę ;)
 
Do góry