reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Dzoana88 ja też 8 tyg taki najgorszy czas ten 8 tydzień :(
Różnie bywa z tym okresem ja np ostatniego dnia miałam też wielkie bum.. :) najważniejsze, że jest :)

@Ela93 miałam wyniki po 2 tyg ponad. Ale z tego nic nie wynika jedynie potwierdzenie, że ciąża była. Ja raczej skupiłam się na innych badaniach na początku. Bo było u mnie podejrzenie toksoplazmozy więc powtórzyłam zrobiłam też listerioze i cytomegalie. Teraz ciąg dalszy innych :)

@Biedronka0506 witaj miło Cię poznać. Przykro mi, że i Ciebie to spotkało:( tutaj na pewno otrzymasz wsparcie i rady :)

@Oczekujaca123 jak tam się czujesz? :)
 
reklama
@Dzoana88 ja też 8 tyg taki najgorszy czas ten 8 tydzień :(
Różnie bywa z tym okresem ja np ostatniego dnia miałam też wielkie bum.. :) najważniejsze, że jest :)

@Ela93 miałam wyniki po 2 tyg ponad. Ale z tego nic nie wynika jedynie potwierdzenie, że ciąża była. Ja raczej skupiłam się na innych badaniach na początku. Bo było u mnie podejrzenie toksoplazmozy więc powtórzyłam zrobiłam też listerioze i cytomegalie. Teraz ciąg dalszy innych :)

@Biedronka0506 witaj miło Cię poznać. Przykro mi, że i Ciebie to spotkało:( tutaj na pewno otrzymasz wsparcie i rady :)

@Oczekujaca123 jak tam się czujesz? :)
@Takaja123 a cudownie ;) jakbym w ciazy nie byla... moge skakac i szaleć, tak sie czuje. Oprocz tego ze mam dzis mega apetyt [emoji14] i ciezko mi ogarnac sie.
 
@Dzoana88 ja też 8 tyg taki najgorszy czas ten 8 tydzień :(
Różnie bywa z tym okresem ja np ostatniego dnia miałam też wielkie bum.. :) najważniejsze, że jest :)

@Ela93 miałam wyniki po 2 tyg ponad. Ale z tego nic nie wynika jedynie potwierdzenie, że ciąża była. Ja raczej skupiłam się na innych badaniach na początku. Bo było u mnie podejrzenie toksoplazmozy więc powtórzyłam zrobiłam też listerioze i cytomegalie. Teraz ciąg dalszy innych :)

@Biedronka0506 witaj miło Cię poznać. Przykro mi, że i Ciebie to spotkało:( tutaj na pewno otrzymasz wsparcie i rady :)

@Oczekujaca123 jak tam się czujesz? :)
A ja od wczorajszego popoludnia do do dzis do 15 niby nic. A jak wrocilam o 16 z pracy to dalej jest ... plata figle ten okres..ale tak jak mowisz wazne ze jest. :)
 
@Takaja123 a cudownie ;) jakbym w ciazy nie byla... moge skakac i szaleć, tak sie czuje. Oprocz tego ze mam dzis mega apetyt [emoji14] i ciezko mi ogarnac sie.
To jest dobry znak jak tak :) jedz póki możesz :) mi w ciąży prawie wszystko śmierdzialo, brakuje mi tego stanu... Ale jestem dobrej myśli i może kiedyś jeszcze będę w ciąży ze szczęśliwym zakończeniem :)

@Dzoana88 trzeba się cieszyć tym co jest i jak jest :) mi się wszystko wyrownalo, niedługo mam dni płodne. Bałam się, że to będzie miesiąc bez owulacji ale wszystko idzie w dobrym kierunku :)
 
To jest dobry znak jak tak :) jedz póki możesz :) mi w ciąży prawie wszystko śmierdzialo, brakuje mi tego stanu... Ale jestem dobrej myśli i może kiedyś jeszcze będę w ciąży ze szczęśliwym zakończeniem :)

@Dzoana88 trzeba się cieszyć tym co jest i jak jest :) mi się wszystko wyrownalo, niedługo mam dni płodne. Bałam się, że to będzie miesiąc bez owulacji ale wszystko idzie w dobrym kierunku :)
Taa tylko ze nie dosc ze mam nadwage to i curkzyca wyszla wiec z tym jedzeniem to tak z dystansem trzeba :D
Ale po zjedzeniu kanapek (sama piekę chleb) z maslem i lososiem... myslalam, ze wywali mi cukier... a tu po 1h 95... ale juz sie dosłownie "obzarlam" i w koncu czuje sie dzis najedzona [emoji14]
 
Ja niestety dzisiaj miałam kolejne pytanie o ciążę, dlaczego nie chcemy mieć dzieci. :-( :-( :-( A ja odpowiedziałam: a myślisz, że to takie proste jest? Jakby było proste, to bym już dawno miała.
Myślę, że dobrze odpowiedziałam. Teraz przeżywam jutrzejszy dzień, przyjedzie rodzina i boję się tych pytań. :-( :-( Chrzestna też ostatnio się pytała :-( :-( :-( Tak się patrzyła na mój brzuch, a ja byłam cała w złości!!! :-( :-( Niech minie ten jutrzejszy dzień...
 
Dziękuje za link ❤️

U mnie 6 dpo. Jeszcze niby 8 dni mam brać duphaston i zrobić test- jak pozytywny to brać dalej. Ale termin @ mam w sobotę/niedziele. Zastanawiam się czy nie zrobić bety w poniedziałek 11 dpo. Ciekawe czy by wyszła już jak myślicie? Boli mnie podbrzusze. Niby nie powinno bolec jak na okres bo okresu nie dostanę dopóki biorę duphaston. Dobrze kombinuje?

Zaraz Was nadrobię :)
11dni po owu może już być :)trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry