reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas albo będzie dwójka albo jedno najważniejsze aby zdrowe i donoszone.
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny te które miały robione badanie histopatologiczne na NFZ długo na wyniki czeka się. Tutaj powiedzieli mi 2 tygodnie.
 
reklama
Hej dziewczyny mogę dołączyć? Mam synka lat 2 i drugą ciąże poronioną 09.04.2018 miałam łyżeczkowanie. Staram się o dzidziusia mam na imię Magda lat 28. Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny mogę dołączyć? Mam synka lat 2 i drugą ciąże poronioną 09.04.2018 miałam łyżeczkowanie. Staram się o dzidziusia mam na imię Magda lat 28. Pozdrawiam
Cześć Magda. Ja mam 27 lat, ciążę poroniłam w kwietniu (zobacz w opisie). Zaszłam, mając 26 lat od razu mi się udało. Staramy się z mężem, ale pod górkę narazie.
 
Cześć Magda. Ja mam 27 lat, ciążę poroniłam w kwietniu (zobacz w opisie). Zaszłam, mając 26 lat od razu mi się udało. Staramy się z mężem, ale pod górkę narazie.
Witaj, ja o synka starałam się chyba 9 cykli, druga ciąża w 4 cyklu starań. Jutro miałam termin porodu i coraz bardziej mnie to dobija. Aktualnie 5 dc i 5 cykl starań. Biorę bromergon 0,5 tabl. Jestem z podkarpackiego. Miłego dnia
 
@kasiula8878
Po obciążeniu nie badał w ogóle. Więc tak bo robiłam badania w adamed prywatnie. Pierwsze badania miałam w wieku 21 i prolaktyna miała wyniki 973.60 ulU/ml gdzie zakres referencyjny 102.00-496,00 i miałam wskazana konsultscje lekarska wtedy chodziłam jeszcze na Ostrowiec gdzie ginekolodzy są jacy są. Potem miałam robione w wieku 24 lat robiona jedna wyszła 57.88 ng/ml zak. Ref. 4.79-23.30 i drugi jak zaczelam brać bromergon źle czułam się po tym leku ale spadło do 33.61 ng/ml tak sam zak ref. I jak już trafiłam do innego lekarza zaczęłam brać dostinex rewelacyjny lek żadnych skutków ubocznych spadło do 27.10 ng/ml ten sam zakres i od tamtej pory brałam cały czas dostinex do zajścia w ciążę.
 
Hej dziewczyny mogę dołączyć? Mam synka lat 2 i drugą ciąże poronioną 09.04.2018 miałam łyżeczkowanie. Staram się o dzidziusia mam na imię Magda lat 28. Pozdrawiam
Czesc Magda ;)
Przykro mi , ze i Ciebie to spotkalo. :( napisz cos wiecej
Wiadomo jaka byla przyczyna? Który tydzien? Robilas badania?

Ja stracilam syna 23czerwca2018 w 23tc. Dostalam zielone swiatlo od października i zaszlam od razu. Teraz wg usg 4t3d wg om 5t3d poki co sa dwa pecherzyki, ale jeden bardzo maly wiec lekwrz mowi, ze raczej blizniakow nie bedzie.20.11 mam kolejna wizyte u powinno byc serduszko.
Powodzenia, staraniach :*
 
Czesc Magda ;)
Przykro mi , ze i Ciebie to spotkalo. :( napisz cos wiecej
Wiadomo jaka byla przyczyna? Który tydzien? Robilas badania?

Ja stracilam syna 23czerwca2018 w 23tc. Dostalam zielone swiatlo od października i zaszlam od razu. Teraz wg usg 4t3d wg om 5t3d poki co sa dwa pecherzyki, ale jeden bardzo maly wiec lekwrz mowi, ze raczej blizniakow nie bedzie.20.11 mam kolejna wizyte u powinno byc serduszko.
Powodzenia, staraniach :*
Badań płodu nie robiłam, ciąża o obumarła wcześnie bo jakoś 6 Tc zatrzymała się na tym etapie, nie zdążyłam widzieć bicia serduszka a łyżeczkowanie 10 tc

Przykro mi bardzo przeszłas dramat bardzo współczuję, tym razem będzie dobrze musi być dobrze.
 
reklama
Do góry