reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dla mnie dzień zaczął się źle. Dowiedziałam się że 5 letnia córka mojej siostry trafiła do szpitala z podejrzeniem białaczki. Czy macie jakiś znajomych którzy byli w podobnej sytuacji? Może jakiś namiar na lekarza na Śląsku żeby można było iść na jakaś konsultację? Jestem załamana :(
 
Dziewczyny, ile nie jeść po luteinie podjęzykowej? Nie mogłam nic znaleźć w ulotce.

Ja teraz już jestem tak zdesperowana że jak tylko kończę to muszę popić czymś smakowym albo zjeść coś słodkiego... Bo nie daje już z nią rady.... A skoro nie ma nic napisane to chyba można od razu ;)

@Oczekujaca123 wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas albo będzie dwójka albo jedno najważniejsze aby zdrowe i donoszone.
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny te które miały robione badanie histopatologiczne na NFZ długo na wyniki czeka się. Tutaj powiedzieli mi 2 tygodnie.
Ja czekałam 2tyg. Tylko nie spodziewaj się za wiele po tych badaniach, bo z reguły nic nie wnoszą istotnego....
@lu_cy jejku.... Straszna wiadomość... Niestety nie znam nikogo :(
@Biedronka0506 witaj. Bardzo mi przykro że też przez to przechodzisz. Ale zostań z nami, bo tak jak mówisz, fajnie tu jest ;) ja mam za sobą dwie straty - w 9 i w 7tc. Obecnie końcówka 14tc, dziś idę do lekarki i mam nadzieję że będzie jakieś szybkie usg i że u dzidzi wszystko okej ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja teraz już jestem tak zdesperowana że jak tylko kończę to muszę popić czymś smakowym albo zjeść coś słodkiego... Bo nie daje już z nią rady.... A skoro nie ma nic napisane to chyba można od razu ;)


Ja czekałam 2tyg. Tylko nie spodziewaj się za wiele po tych badaniach, bo z reguły nic nie wnoszą istotnego....
@Oczekujaca123 jejku.... Straszna wiadomość... Niestety nie znam nikogo :(
@Biedronka0506 witaj. Bardzo mi przykro że też przez to przechodzisz. Ale zostań z nami, bo tak jak mówisz, fajnie tu jest ;) ja mam za sobą dwie straty - w 9 i w 7tc. Obecnie końcówka 14tc, dziś idę do lekarki i mam nadzieję że będzie jakieś szybkie usg i że u dzidzi wszystko okej ;)
Trzymam kciuki daj znać po wizycie :)

Dziewczynki idę do pracy na drugą zmianę także jak coś to mogę nie odpisywać
 
Ja teraz już jestem tak zdesperowana że jak tylko kończę to muszę popić czymś smakowym albo zjeść coś słodkiego... Bo nie daje już z nią rady.... A skoro nie ma nic napisane to chyba można od razu ;)


Ja czekałam 2tyg. Tylko nie spodziewaj się za wiele po tych badaniach, bo z reguły nic nie wnoszą istotnego....
@Oczekujaca123 jejku.... Straszna wiadomość... Niestety nie znam nikogo :(
@Biedronka0506 witaj. Bardzo mi przykro że też przez to przechodzisz. Ale zostań z nami, bo tak jak mówisz, fajnie tu jest ;) ja mam za sobą dwie straty - w 9 i w 7tc. Obecnie końcówka 14tc, dziś idę do lekarki i mam nadzieję że będzie jakieś szybkie usg i że u dzidzi wszystko okej ;)
@roki1991 to chyba nie o mnie chodzi...?
 
Dziękuje za link ❤️

U mnie 6 dpo. Jeszcze niby 8 dni mam brać duphaston i zrobić test- jak pozytywny to brać dalej. Ale termin @ mam w sobotę/niedziele. Zastanawiam się czy nie zrobić bety w poniedziałek 11 dpo. Ciekawe czy by wyszła już jak myślicie? Boli mnie podbrzusze. Niby nie powinno bolec jak na okres bo okresu nie dostanę dopóki biorę duphaston. Dobrze kombinuje? Zaraz Was nadrobię :)
Myślę, że 11 dni po owulacji już coś powinno wyjść :tak: o ile to faktycznie 11 dni po... jesteś pewna dnia owulacji?

@Oczekujaca123 wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas albo będzie dwójka albo jedno najważniejsze aby zdrowe i donoszone.
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny te które miały robione badanie histopatologiczne na NFZ długo na wyniki czeka się. Tutaj powiedzieli mi 2 tygodnie.
Tak, ok. 2 tyg. się czeka, ale niestety niewiele te wyniki mówią....

Hej dziewczyny mogę dołączyć? Mam synka lat 2 i drugą ciąże poronioną 09.04.2018 miałam łyżeczkowanie. Staram się o dzidziusia mam na imię Magda lat 28. Pozdrawiam
Witaj. Przykro mi, że musiałaś dołączyć do mam aniołków :sad: Oby następnym razem była nudna, 9-miesięczna ciąża &&&&&

Badań płodu nie robiłam, ciąża o obumarła wcześnie bo jakoś 6 Tc zatrzymała się na tym etapie, nie zdążyłam widzieć bicia serduszka a łyżeczkowanie 10 tc.
To znaczy, że 4 tygodnie chodziłaś z ciążą obumarłą? Nie zrobiło Ci się żadne zakażenie?

Dla mnie dzień zaczął się źle. Dowiedziałam się że 5 letnia córka mojej siostry trafiła do szpitala z podejrzeniem białaczki. Czy macie jakiś znajomych którzy byli w podobnej sytuacji? Może jakiś namiar na lekarza na Śląsku żeby można było iść na jakaś konsultację? Jestem załamana :(
To okropne :-( :( nie znam takich przypadków i będę trzymać kciuki, by to jednak nie była białaczka...&&&&&


Moja córka wczoraj miała rozwolnienie, narzekała na ból brzucha a w kupce śluz i krew.... dzisiaj zostawiłam ją w domu. Nic się dzieje, normalne, zdrowe, bawiące się dziecko.... Kupki jeszcze dzisiaj nie robiła. Mam nadzieję, że nie przyniosła żadnego wirusa... z dwojga złego, wolałabym jakąś bakterię, bo jak zadbam o higienę, to się nie zarażę...:baffled::confused2: z wirusem gorzej....:zawstydzona/y:
 
reklama
Dla mnie dzień zaczął się źle. Dowiedziałam się że 5 letnia córka mojej siostry trafiła do szpitala z podejrzeniem białaczki. Czy macie jakiś znajomych którzy byli w podobnej sytuacji? Może jakiś namiar na lekarza na Śląsku żeby można było iść na jakaś konsultację? Jestem załamana :(
Bardzo mi przykro .. Ja niestety z drugiego końca Polski...

Dziewczyny czemu bierzecie bromergon? Dostałam to na receptę 2,5mg przy wypisie ale mówili że to na wstrzymanie laktacji?
 
Do góry