reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 rozumiem Twój strach. Trzeba zaufać Bogu i przyjąć co da. Jestem z Tobą całym sercem kochana :*

@Dzoana88 to życzę owocnych starań :* my chcemy się jednak wstrzymać jeden cykl i wtedy zaczniemy starania :)

@Kasiulek 77 gratuluję :) ja już mam tak, że gdybym była w ciąży też biegalabym co tydzień na wizytę :D masz wizyty wraz z usg czy jakieś badania robisz międzyczasie?
Dziekuje ! Zobaczymy co z tego starania wyjdzie :happy: cos czuje ze nic gdyz moj okres chyba sie skonczyl.. cos dziwnego niedziela sie zaczal wczoraj bardzo obfity a dzis pol dnia.. po pracy az do teraz ani kropli.. o co chodzi.. nie wiem..cos krotko... dziwnie :frown: no zobaczymy...
 
reklama
Dziekuje ! Zobaczymy co z tego starania wyjdzie :happy: cos czuje ze nic gdyz moj okres chyba sie skonczyl.. cos dziwnego niedziela sie zaczal wczoraj bardzo obfity a dzis pol dnia.. po pracy az do teraz ani kropli.. o co chodzi.. nie wiem..cos krotko... dziwnie :frown: no zobaczymy...
Może Masz taki pierwszy okres od zabiegu, a później wszystko się ustsbilizuje. Mój był bardziej obfitszy np. Każdy organizm przechodzi inaczej. W którym tygodniu poronilas?
 
Zaczelam ronic 23.09.2018 tego dnia tez wyladowalam w szpitalu. 24.09 zmialam zabieg. 28.10 dostalam @.
Czyli 5 tygodni od poronienia i zabiegu. Więc u mnie dopiero 2 tygodnie minęło więc jeszcze ok 3 lub 4 muszę czekać.
Albo może wcześniej się pojawi na co bardzo liczę
@Takaja123 u mnie wcześniej zanim zaszła miałam kilka razy że najpierw leciało a potem przestało i znów zaczęło więc poczekaj
 

Dziękuje za link ❤️

U mnie 6 dpo. Jeszcze niby 8 dni mam brać duphaston i zrobić test- jak pozytywny to brać dalej. Ale termin @ mam w sobotę/niedziele. Zastanawiam się czy nie zrobić bety w poniedziałek 11 dpo. Ciekawe czy by wyszła już jak myślicie? Boli mnie podbrzusze. Niby nie powinno bolec jak na okres bo okresu nie dostanę dopóki biorę duphaston. Dobrze kombinuje?

Zaraz Was nadrobię :)
 
Ja juz po wizycie.
Sa dwa pecherzyki, ale jeden jest zbyt malutki i pewnie nic z niego nie bedzie [emoji20] ale na razie ciaza bliźniacza, ale lekarka kazala sie nie nastawiac
Drugi wyglada ladnie, ciaza wg usg o tydzien mlodsza ale ginekolog kazala sie nie martwic pdobno tak jest czesto. Dzis wg usg 4+2 wg om 5+2
Teraz kazala odpoczywac i sie nie derwowac. Kolejna wizyta 20.11 wtedy wg usg. Bedzie 7+2 i powinno byc serduszko. Nie ma sensu wczesniej. Mam zapas lekow. Pogadanka o cukrzycy zaliczona. No i teraz moge tylko zdrowo sie odzywiac cukry mierzyc i czekac na rozwoj wydarzen. [emoji6]
Ogromne gratulacje! Teraz nic tylko czekać na ❤️ Z tego co wiem, w tak wczesnej ciąży drugi pecherzyk się wchłania.

U mnie z dnia na dzień coraz lepiej psychicznie. Ustaliłam z pracodawcą że wracam do pracy od stycznia... Ale jak tylko dostanę zielone światło od lekarza to zamierzamy się znowu starać. Póki co czekam na wizytę u lekarza 22.11
 
Ogromne gratulacje! Teraz nic tylko czekać na ❤️ Z tego co wiem, w tak wczesnej ciąży drugi pecherzyk się wchłania.

U mnie z dnia na dzień coraz lepiej psychicznie. Ustaliłam z pracodawcą że wracam do pracy od stycznia... Ale jak tylko dostanę zielone światło od lekarza to zamierzamy się znowu starać. Póki co czekam na wizytę u lekarza 22.11
A kiedy było poronienie?
 
Ogromne gratulacje! Teraz nic tylko czekać na [emoji173]️ Z tego co wiem, w tak wczesnej ciąży drugi pecherzyk się wchłania.

U mnie z dnia na dzień coraz lepiej psychicznie. Ustaliłam z pracodawcą że wracam do pracy od stycznia... Ale jak tylko dostanę zielone światło od lekarza to zamierzamy się znowu starać. Póki co czekam na wizytę u lekarza 22.11
Dziekuje ;** ja dostalam zielone swiatlo po 3 cyklach a tez byla późna strata i udalo sie w pierwszym. Tobie tez tego zycze ;* (tez mialam w styczniu wrocic do pracy...)
 
reklama
Dziękuje za link ❤️

U mnie 6 dpo. Jeszcze niby 8 dni mam brać duphaston i zrobić test- jak pozytywny to brać dalej. Ale termin @ mam w sobotę/niedziele. Zastanawiam się czy nie zrobić bety w poniedziałek 11 dpo. Ciekawe czy by wyszła już jak myślicie? Boli mnie podbrzusze. Niby nie powinno bolec jak na okres bo okresu nie dostanę dopóki biorę duphaston. Dobrze kombinuje?

Zaraz Was nadrobię :)
Ja do 6 listopada biorę luteinę, to będzie 25 dzień cyklu. Zobaczymy, czy przyjdzie @. Ale coś mi się wydaje, że nie uda mi się zajść :-/
 
Do góry