reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kasiulek77 bardzo dobry przyrost. Beta nie musi rosnac o 100% wystarczy 66%. Naprawde jest dobrze. Jeszcze niewiele gin zobaczy z tak niska beta, ale tym sie nie martw. Na tym etapie sama rozpulchniona macica wystarczy
 
@Takaja123 Dziewczyny mówią o badaniach genetycznych - to jest co innego niż his-pat robiony po zabiegu. To badanie stwierdza czy u płodu wystąpiła wada genetyczna, określona może zostać także płeć dziecka, która jest niezbędna by uzyskać np. zasiłek pogrzebowy i skrócony macierzyński
 
@Takaja123 Dziewczyny mówią o badaniach genetycznych - to jest co innego niż his-pat robiony po zabiegu. To badanie stwierdza czy u płodu wystąpiła wada genetyczna, określona może zostać także płeć dziecka, która jest niezbędna by uzyskać np. zasiłek pogrzebowy i skrócony macierzyński

Już rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie.
 
@Takaja123 dziś miałam kiepski poranek w pracy, teraz jest już lepiej. Bolą mnie trochę plecy, ale raczej wyżej i czasem zaboli brzuch nad spojeniem łonowym. Większy problem mam z tym że mi niedobrze i nie wiem czy z głodu czy właśnie z nie chęci do jedzenia... Masakra... Jedyne co mi pasuje to chleb z masłem na tą chwilę i nie wiem czy dalej jestem głodna czy nie....
Jutro mam wizytę... Tak się mega znowu boję... Masakra
 
@Takaja123 dziś miałam kiepski poranek w pracy, teraz jest już lepiej. Bolą mnie trochę plecy, ale raczej wyżej i czasem zaboli brzuch nad spojeniem łonowym. Większy problem mam z tym że mi niedobrze i nie wiem czy z głodu czy właśnie z nie chęci do jedzenia... Masakra... Jedyne co mi pasuje to chleb z masłem na tą chwilę i nie wiem czy dalej jestem głodna czy nie....
Jutro mam wizytę... Tak się mega znowu boję... Masakra
@roki1991 trzymam kciuki za wizyte ! I zycze lepszej drugiej połowy dnia.

Mam wyniki
28dc (dzis) 281
26 dc 106
24dc 35

:)
 
reklama
Roki a ja mam ochote na wszystko ale po wszystkim mi niedobrze. Wszystko mi pachnie, wszystko bym zjadla, mieso na tony a najbardziej niedostepne tu sledzie albo ryby z ktorymi tez ciezko w mojej okolicy zeby byly dobre. Wczoraj pochlanialam golabki w sosie pieczarkowym a dzis lzej zrobiesobie angirlskiego pieczonego ziemniaka z serem i surowka.
 
Do góry