reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lekarz nic nie zlecił . Wybieram się do immunologa i genetyka zrobić kariotypy jeszcze nie zapisalam się ale jutro to zrobię j wezmę skierowanie od rodzinnego .
A na grudzień jestem zapisana do doktor która się zajmuje takimi przypadkami .
Tak się zastanawiam czy jest tu więcej dziewczyn po dwóch poronieniach lub więcej i ciążami zakończonymi sukcesem ,?
Muszę poszukać nadziejii ;)

Ja jestem takim przypadkiem. Mam troje dzieci w niebie a później przyszła na świat córeczka i teraz jestem w ciąży bliźniaczej :-) :):tak: także głowa do góry, trzeba zrobić dużo badań i mieć szczęście do lekarza :tak: trzymam kciuki &&&&&&&&&

Dagmarka nawet się mnie w tym szpitalu nie zapytali czy chce badać płód i czy chce pochować .. więc porażka ... Lekarz zrobił zabieg i powiedział że zostawia wypis na dyżurce a na temat badań to pewnie na wizycie prywatnej możemy rozmawiać tak zrozumiałam .

Mnie również za żadnym razem nie zapytano czy chcę badać płód.... a byłam w takim stanie, że sama do tego głowy nie miałam....

Dziewczyny prosze dzis kciuki za bete, i za jutrzejsza wizyte u gin (wiem pewnie niewiele zobaczy), ale udalo mi sie wcisnac jutro w ramach pakietu do mojej lekarki ! Zeby bylo wszystko ok...

Trzymam kciuki &&&&&&&&& :happy2:
 
reklama
Ja jestem takim przypadkiem. Mam troje dzieci w niebie a później przyszła na świat córeczka i teraz jestem w ciąży bliźniaczej :-) :):tak: także głowa do góry, trzeba zrobić dużo badań i mieć szczęście do lekarza :tak: trzymam kciuki &&&&&&&&&



Mnie również za żadnym razem nie zapytano czy chcę badać płód.... a byłam w takim stanie, że sama do tego głowy nie miałam....



Trzymam kciuki &&&&&&&&& :happy2:
Badalas te dzieci z poronienia ? Na jakim zestawie teraz jestes .?
 
Dziewczyny co do badań po poronieniu to też nie wiedziałam nic ,nikt nic nie mówił a przecież masz prawo do pochówku ,skróconego macierzyńskiego ,o tym dowiedziałam się po drugim poronieniu jak chciałam poznać przyczynę ,mój tz podzwonil i się dowiedział ,przed lyzeczkowaniem zgłosiłam ten fakt lekarzowi to byli bardzo zdziwieni ,że nikt wcześniej o to nie prosił ,że chce aby zabezpieczyć materiał do badań genetycznych ,nie bardzo wiedzieli jak się za to zabrać , dzwonili gdzieś dopytać w czym mają zabezpieczyć ,ale problemu nikt nie robił tylko zaskoczeni byli ,jednak nic z tych badań się nie dowiedziałam materiał był zbyt zmieszany z moim i zbyt duży rozkład ,poznałam tylko płeć i w zamian zrobili trombofilie wyszły dwie mutacje , przynajmniej coś wiem i oblozylam się teraz lekami
 
A jeszcze mam prośbę do Was kochane ,poratujcie dobrym słowem bo fiksuje....
Beta 27dc -112
29dc-200
31dc -390
Kalkulatory pokazują że przyrost jest ok,ale jak widzę wszystkie dziewczyny mają wyższe to znowu sobie wkręcam że przyrasta za mało ,wiem że nawet jak przyrost jest i 300% to jeszcze nie świadczy o tym że będzie dobrze ...ale ..
Dzis mam 4+6 idę do gin bo tak mi kazała w zeszłym tygodniu jak byłam po recepty ,trzymajcie kciuki proszę :)
 
A jeszcze mam prośbę do Was kochane ,poratujcie dobrym słowem bo fiksuje....
Beta 27dc -112
29dc-200
31dc -390
Kalkulatory pokazują że przyrost jest ok,ale jak widzę wszystkie dziewczyny mają wyższe to znowu sobie wkręcam że przyrasta za mało ,wiem że nawet jak przyrost jest i 300% to jeszcze nie świadczy o tym że będzie dobrze ...ale ..
Dzis mam 4+6 idę do gin bo tak mi kazała w zeszłym tygodniu jak byłam po recepty ,trzymajcie kciuki proszę :)
Będzie dobrze :) Jesli kalkulator mowi ze przyrost jest w porządku to tak jest, trzymam kciuki[emoji110]
Też zastanawiam się czy robić dzisiaj betę. U mnie aplikacja pokazuje 5t5d ale miałam późno owu więc myślę że to 5t1d/2d. Mam dylemat robić czy nie. Beta powinna być już powyżej 6tys. wtedy mniejszy jest przyrost. Wizytę mam w przyszły poniedziałek, nie wiem czy nie będę się niepotrzebnie stresować ale teraz też się boję ...
 
Będzie dobrze :) Jesli kalkulator mowi ze przyrost jest w porządku to tak jest, trzymam kciuki[emoji110]
Też zastanawiam się czy robić dzisiaj betę. U mnie aplikacja pokazuje 5t5d ale miałam późno owu więc myślę że to 5t1d/2d. Mam dylemat robić czy nie. Beta powinna być już powyżej 6tys. wtedy mniejszy jest przyrost. Wizytę mam w przyszły poniedziałek, nie wiem czy nie będę się niepotrzebnie stresować ale teraz też się boję ...
Moja aplikacja twierdzi, ze dzis 5+1... a ja mam dzis 28dc wiec nie ogarniam.. [emoji14]
 
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba chodzi o badanie histo patologiczne płodu. Jeśli tak to ja miałam robione bez problemu. Niestety nic nie wyszło.
 
reklama
Do góry