reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@muza_ton to widzę, że my obydwie na tych wentylatorach jedziemy. :-D
Ja wiem, że to się nie da cały czas leżeć na śmigle. Ja mam akurat męża w pracy a dziecko tylko w liczbie 1 w brzuchu, ale i tak jest co robić. Te ogóry ciągle rosną, pranie też się samo nie zrobi i łazienka i kuchnia sama się nie sprzątnie (a wodę mamy taką zażelazioną, że co drugi dzień można szorować umywalkę i wannę). Przed domem wielgachna brzoza, sypie teraz listkami i nasionami. Codziennie zamieść trzeba schody, bo zaraz wszędzie na dywanie tego badziewia pełno. Także jest co robić.
Pięknie, ja lubię ciepło i bym powygrzewała się na słońcu, ale jak jestem w ciąży to już odlubiłam. No, ale dobra: podejdźmy optymistycznie. Jak się czerwiec skończył, lipiec zaraz się skończy to i sierpień się skończy. ;)
Ciekawe jak tam @anja93 i @membaris upały znoszą. Meldować się babeczki.
 
reklama
@inge69 no dobrze, że zajrzałaś na Ciążę po poronieniu. Widzisz, nie tylko u Ciebie początki były niskie. Uszy do góry, a jak będziesz już tę betę badać to sugeruję zrobić jeszcze progesteron. To hormon ciążowy i też powinien się podnosić. I powodzenia.
 
@ivvonka to brzozę trzeba ściąć :-) zawsze jedno zmartwienie mniej. No dokładnie, cały dzień coś się robi a wcale tego nie widać i wiecznie coś z tyłu głowy sie tłucze. Ja mam już stertę naszych ubrań do prasowania a o ubrankach Jasia nie wspomnę. Jeszcze pościel i pokrowiec materaca trzeba uprac i.kolejne ubranka co córcia nakupiła ale najgorsze że trzeba to wyprasować. Ja nienawidzę po prostu. Lubię upały ale,aktualnie nie lubię moich nog. No przy córci fakt coś zrobić trzeba jeszcze ale mam już takiego pomocnika że hoho

@inge69 będzie dobrze. Sprawdź przyrost i będziemy myśleć. U mnie było 300 w 32dc przy 27dniowych cyklach. W dniu @ test nie wyszedł także nawet 10 nie było
 
No pewnie @inge69 walcz, walcz. Początki, które nijak nie mieszczą się w laboratoryjnych widełkach też jak najbardziej mogą przynieść sukces. :)

@muza_ton, już myśleliśmy nad tym, ale ona jest taka ładna. Te brzozy leśne to cieniasy, a tej się objąć nie da nawet przy długich rękach. Jest ogromniasta. I to też jest utrudnienie, bo trzeba by ekipę wezwać. Mąż tam ją już oglądał i się przymierzał, ale stwierdził, że za wielka i jak przypadkiem pierdyknie nam na chałupę to nie będzie co zbierać z chałupy.;)
A weź mi powiedz, bo ty już masz doświadczenie. Te pieluchy tetrowe to w zasadzie do czego one są potrzebne? Brać je do szpitala?
 
@ivvonka trzeba wziąć do szpitala bo zaraz bo porodzie zawijaja tylko w nie. Tak bylo.u mnie. Jak.nie masz to w szpitalne owijaja. Na przewijak trzeba sobie położyć zanim skarbusia połozysz do przebierania no i jak buźka się ubrudzi to też pieluszką wyciera się. Ja nato początku to nawet łóżeczko miałam nimi wyłożone bo zapomniałam kocyka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@ivvonka @muza_ton dzięki że pytacie ;) u mnie póki co celibat, ale mam nadzieję w przyszłym cyklu zacząć :) póki co 29dc więc małpa powinna za chwilę przyjść :) widzę że końcówka ciąży już męczy, ale dacie radę :)
@ivvonka a jak malutka?? Jakieś nowe decyzję są?? Bo mogę czytać tylko tu więc nie na bieżąco jestem ;)
@Lu_cy widzę że już mnie dziewczyny uprzedziłyo tym badaniu :)
@jagoda87 jak tam???
 
Do góry