reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@anutka1988 Taka listę dostałam i wyliczyli to na 1300zl. Czekam tylko te 6 tygodni tak jak kazał lekarz od poronienia,ale zsstazastan się czy tych immunologicznych nie zrobić teraz też, bo dziś mija mi 4 tygodnie od zabiegu.
@Totois30 ja jestem tego samego zdania, nawet jakby się okazało,że wszystko ok to będę spokojniejsza, że nic więcej zrobić nie mogłam :*

*Homocysteina
*Mutacja MTHFR
*Mutacja PAI-1
*AntyTPO/ antyTG
*Insulina i glukoza po obciążeniu
* Białko S, białko C, antytrombina III
* Antykoagulant tocznia
* Przeciwciała antykardiolipinowe IgM i IgG
* Witamina D3

@Cleopatra_83 Pięknie rośnie:) odpoczywaj spokojnie, a fasoleczka niech kiełkuje :)
 
Ostatnia edycja:
Zlecił mi je jak byłam z wynikami histopat. Podejrzewał chorobę hashimoto, ale wykluczył ja wczoraj:D
Ja mam akurat Hashimoto od 2 lat..tyle że jak przeciwciala są podwyższone to i tak nic nie da się z tym zrobić ,trzeba z tym żyć [emoji6] jedynie kontroluje się prace tarczycy . Ja mam akurat ATPO i AntyTG do dupy ..Z dobrych informacji nie mam dziś plamien[emoji6]być może Dupek już pomógł
 
reklama
Do góry