reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kasiula222 nie wiem trzeba by lekarza pytać. Chodzi o to żeby narządy ładnie wróciły na swoje miejsce i szyjka się zamknęła żeby potem nie byli ryzyka przedwczesnego porodu z powodu niewydolności szyjki
 
Hehe, tu nie chodzi o mnie. Ja, co prawda, chcę zajść w ciążę jak najszybciej, ale jeżeli lekarz zaleci mi odczekanie 2-3 cykle, to oczywiście go posłucham. Po prostu wczoraj grzebałam gdzieś w internecie i trafiłam akurat na taką historię, że jakaś kobieta nawet miesiączki po poronieniu nie dostała, bo zaszła w ciążę. Z resztą tutaj na BabyBoom też mi gdzieś taka rewelacja mignęła chyba.

@porcelana Ja też słyszałam o takich przypadkach, że udało się przed miesiączką. Ja nie miałam zabiegu, tylko tabletki i trzech różnych lekarzy mówiło, abym starała się już po pierwszej miesiączce i od razu jestem w kolejnej ciąży, chociaż dopiero zobaczę, z jakim skutkiem.
 
@porcelana, @kasiula222 nie szalejcie dziewczyny, spokojnie odpoczywajcie.
Wczoraj byłam u lekarza, kazał odstawić 2 leki. Teraz mam brać kwas foliowy, witaminę D i duphaston. Na usg mam się zgłosić pod koniec maja. Dziś odebrałam betę i trochę się martwię, że za mała, choć w poprzedniej ciąży miałam w tym samym momencie mniejszą. 145,97 co myślicie?
 
reklama
@porcelana, @kasiula222 nie szalejcie dziewczyny, spokojnie odpoczywajcie.
Wczoraj byłam u lekarza, kazał odstawić 2 leki. Teraz mam brać kwas foliowy, witaminę D i duphaston. Na usg mam się zgłosić pod koniec maja. Dziś odebrałam betę i trochę się martwię, że za mała, choć w poprzedniej ciąży miałam w tym samym momencie mniejszą. 145,97 co myślicie?
Przepraszam, ale przypomnij mi Twój przypadek w szybkim skrócie... Ostatnio sporadycznie tu zaglądam i nie jestem na bieżąco.
 
Do góry