reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 tak metyle z krzepliwoscia nie maja nic wspolnego,chodzilo mi bardziej o mutacje wlasnie[emoji6]

@Marika92 odpoczywaj i nie wracaj jak masz mozliwosc bo u Ciebie w pracy tez te chorobska.
Ja krwawilam mocno do 11/12 tygodnia.

My wczoraj wrocilismy z nad morza,5 godzin jazdy i bylismy na Slaski[emoji4]odpoczelismy w miare ,dzis na 19 drugie zajecia w szkole rodzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Przepraszam, nie odniose się tecz do was. Mam prośbę. Mam wyniki testów, wklejam je tutaj. Powiedzcie mi, czy na to tylko metyle czy coś jeszcze....?? Nie wiem czy te heterozygoty są te gorsze czy lepsze... Pomożecie....?
Tak jest to gorsza wersja. Kwas metylowy i heparyna

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
@mallutka gratulacje :-) oddychaj, nie padaj. Super informacja. Fakt że ja Cię wcale nie kojarzę to ciężko mi się odnieść, sorki :-/

@roki_1991 jednak Ty też to ja pewnie też mam skoro każda z Was odbiera wyniki i je ma. Jem prenatal uno i obawiam się że to za mało eh... dobijające. Przykro mi kochana. Nie znam się na tym wcale więc nie pomogę. Kiedy masz wizytę u lekarza?

@roxie123 powodzenia. Pewnie się teraz uda.
 
@zosiak od 3 dni biorę prenatal uno, a tak to brałam zwykły kwas foliowy, dupka, luteine i fraxyparyne 0.3 od tygodnia.
@AgaB33 warto zrobić. Chyba każdy coś tam ma. Muszę iść do jakiegoś genetyka z tymi wynikami. Znalazłam u siebie genetyka, nawet szybko ma termin, tylko muszę zadzwonić zapytać czy ona się tym zajmuje
 
@AgaB33 Poprzednią ciąże zakończyłam szybko i stosunkowo nie dawno bo pod koniec czerwca.... Straciłam nadzieję, że uda mi się zajść ponownie. Nie mogę w to uwierzyć.
Choć już panikuje... Nie chce powtórki:(
 
reklama
@roki_1991 dobrze ze masz heparyne i prenatal:) ciezko mi powiedziec czy to wystarczy bo ja badalam poziom homocysteiny i na tej podstawie juz wiem dzieki naszej kolezance z forum co zazywac ta wiedza mnie uspokoila.
@AgaB33 badalas teraz homocysteine? to sie dowiesz czy wystarczajaco jest dla Ciebie mozesz zrobic te badania na mutacje ja narazie odpadam nie moge calej kasy wydac na lekarzy i badania trzeba za cos zyc.
@mallutka nie boj sie kazda ciaza jest inna ostatnio moglo nie wyjsc a teraz okaze sie ze bedzie wszystko w porzadku oszczedzaj sie.
@Funia90 zazdroszcze Ci tego Morza nawet w deszcz szkoda ze my tak daleko mamy
 
Do góry