reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Kasia3333 współczuje z całego serca. To oczeliwanie na to co nie uniknione... Przytulam Cię mocno i życzę Ci dużo siły do przetrwania tego dnia.

Ja dziś siedzę w pracy. Integracja wczoraj się udała no i po kilku godzinach do pracy. Z tego względu do domu nie dotarłam i M nie był napastowany z wieczora ;-) ale dziś się nadrobi
 
reklama
@Funia90 wlasnie u mnie to TSH drastycznie niskie bylo w ciazy dlatego wolałam sie poradzic na forum co o tym myslicie, bo wedlug gina nie bylo nic niepokojacego. Wiec kochana wedlug Ciebie z dwojga zlego lepiej miec nadczynnosc niz niedoczynnosc?? Przed ciaza tez mialam cos powyzej 1. No ale nie ma co gdybac, dzidziusia juz nikt i nic nie wroci.... Nie pozostaje nic innego jak intensywne starania.. :-)
@Totois30 ja drugą @ bede miala gdzies kolo 2 grudnia :-) i tez mialam taka nieodparta potrzebe bycia w ciazy, pewnie dlatego ze jak najszybciej chcialam zapelnic pustke..ale po tej pierwszej @ troche zluzowałam..co ma byc to bedzie. Dalej bardzo chce ale nic na sile.. Moim jedynym marzeniem jest zeby choc zajsc w 2018 nie wazne kiedy, zeby tylko sie nam udalo. :-) kuzynka mojej mamy takze poronila pierwsze w wieku 35 lat..zaraz ppzniej zaszla w ciaze i urodzila bez zadnych problemow zdrowa coreczke a gdy ta nie miala jeszcze roczku znow byla w ciazy i teraz ma drugą dzidzie a ma juz 37 lat.. Wiec dla KAZDEJ z nas bez wyjatku jest nadzieja. Aaa i dodam ze moja sasiadka w grudniu urodzi w wieku 44 :-D
 
Witam serdecznie :*
Nie było mnie z wami aż 2 dni :) dostałam w pracy nowe wyzwanie opracowania budżetu na dofinansowanie dla szkoły na prawie 3 mln i siedzę jak ten buc po nocach, zasypiajac po 3 razy, no ale z drugiej strony szkoda aby taka kasa przeszła kolo nosa.
Dziś się zresetuje bo M mnie zaprosił na bal harutatywny bo zbieraja na chorego na raka kolegę wiec mam zamiar trochę pobawić.

Nie odniosę się do tego co pisalyscie ale pamiętam o was cały czas ♡
Jeśli nie gratulowalam nowozafasolkowanym to mocno wam kibicuję i czekam z niecierpliwością na nowe bobaski i skutki leczenia ♡♡♡

Witaj @MyMemories różnośc się u nas. Tu jest jak w domu :)
@Zaaaneta ja to na 100% w ciazy przechodziłam wszystkie choroby wiec wiem o czym piszesz. Co było w przedszkolu to ja chorowalam i myślę że to po prostu organizm taki jest osłabiony bo teraz dla odmiany ja się trzymam a dzieci różnie :)
Oj już odliczam dni do porodu, mam nadzieję że z malutka wszystko ok, bo już drugi raz biorę antybiotyk :( ja to zaraz mam angine :( oby do grudnia....styczeń to już jakoś zleci :) mam nadzieję zw będzie wszystko ok :)
@MyMemories fakt te wszystkie ciuszki dla dzieciaczkow sa cudowne [emoji5]

@mamcia2014 ciesze siw ,ze Wiktorek zdrowy[emoji5]brakowalo nam tu Ciebie

@Olasec kosz mojzesza jest cudowny tylko ja teraz nie mam miejca na niego,w nowym domu drugie dzidzi bedzie mialo[emoji5]
A kolon bedziemy klasc np na kanapie obok nas lub zabierac ze soba zeby czula zapach domku

@Frezja_1 endo ma jeszcze czas,nie wiem ile rosnie na dobe:/ ale szoruj po migdaly i wypij sporo wina czerwonego ,koniecznie wytrawnego,po nim na prawde rosnie super[emoji5]

@hona slyszalam o przypadkach gdzie kobieta miala mutacje i zdrowe dziecko.
Ona po prostu nie zawsze musi sie wiazac z zakrzepami ale generalnie je powoduje a refundacja po dwoch poronieniach to juz zalezy od dobrej woli gina.
Teraz podobno wg nfz to na dobra sprawe na trombofilie nie powinno byc R ale i tak daja.
Skutki uboczne hmm nie czytaj moze lepiej ulotki bo od razu dostaniesz tego udaru lub wylewu[emoji23]a tak na powaznie mi jeden gin wspominal ,ze niby w pierwszym trymstrze brane moze powodowac problemy z kosciami u dzidzi ale mnostwo dziewczyn bierze i nikt nie mial.
Poza tym ta najmniejsza dawka 0,4 to na prawde jest slaba.
No i biorac acard i heparyne musisz liczyc sie ze zmierzeniem z ewentualnymi krwiakami.

@roxie123 [emoji8][emoji8][emoji8]sle caluski na staranka o blizniaki [emoji14]kochana my zawszs zywa choinke mamy[emoji5]
Co kupilas n mikolaja bo wlasnie stoje przed tym dylematem[emoji848]

@roki_1991 jak podejrzewasz mutacje a nie masz wynikow to ja bym zmienila na foliany do 43 dnia ciazy bodajze zamyka sie cewa nerwowa i wtedy ten kwas jest bardzo wazny.
Ja do dzis chodze do pracy i dobrze mi z tym ,tylko ,ze mi wychodzi pol etatu nie caly[emoji6]noo czasem wiecej roznie to bywa

@zosiak ja bym brala witaminy juz na Twoim miejscu[emoji4]

@madzia0902 masakra z tymi lekarzami ,nic sie nie znaja i czasem nic nie pomoga ehh....

@anja93 ja przed ciaza mialam tsh 1-1.3 w ciazy spadlo do 0,6
Jestes blisko madczynnosci ale z dwoja zlego to lepsze,w ciazy kontroluj czesto tsh i obesrwuj bo ja spadnie za bardzo to tez nie dobrze.

@Kasia3333 witaj bardzo mi przykro ,ze i Ty do nas trafilas[emoji29]
Zabieg jest na szczescie bezbolesny,pozostaje jedynie bol psychiczny ,ktorego chyba nigdy nie da sie wyzbyc.

@Zaaaneta ojej bidulo:/ mnie w sumie raz tylko gardlo bolalo.
Jem czosnek ,imbir i miod moze to pomaga.zdrowka zycze [emoji4]

Dziewczyny wczoraj pospacerowalismy po plazy,pojedlismy i pospalismy ,wieczorem sie rozlalo:/
Dzis tez leje a ,ze nasza buldozka jest z nami to nie bardzo wiem co bedziemy w deszczu robic bo w hotelu ta malpa nie chce sama zostac i tak chodzi wszedzie z nami ,a jak bedzie lalo caly dzien to nie wiem co bedziemy robic:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Chyba i ja musze zacząć wcinac ten czosnek, bo bez bicia przyznam się że nie lubię i nie jem :( a herbata z cytryna wychodzi mi już bokiem:D do tego stopnia ze ja zwracam :( mam nadzieję że to ostatnia infekcja w ciąży :(
@Funia90 :* ;* ;*
@Zaaaneta zdrówka :*
@Kasia3333 przykro mi ;* witaj ! znajdziesz tutaj wsparcie

Ja dzisiaj się odcinam :) Chcę spędzić z M więcej czasu , mamy iść na listy do M :) także buziaki :**
Dziękuję kochana przyda się :*
 
Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy ! To była moja pierwsza ciąża , planujemy z mężem zacząć od nowa w przyszłym roku.... staram się nie myśleć, porządki świąteczne w tym roku zaczęłam wyjątkowo wcześnie. Mam nadzieję że wszystko się jakoś poukłada. :*
 
Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy ! To była moja pierwsza ciąża , planujemy z mężem zacząć od nowa w przyszłym roku.... staram się nie myśleć, porządki świąteczne w tym roku zaczęłam wyjątkowo wcześnie. Mam nadzieję że wszystko się jakoś poukłada. :*
Kasiu będzie dobrze ale zrób sobie jakieś chociaż podstawowe badania żeby już nigdy sytuacja się nie powtórzyła.
Ciebie, @MyMemories oraz nowe dziewczyny zapraszam do naszego wspólnego wątku pomocniczego

Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
Oj już odliczam dni do porodu, mam nadzieję że z malutka wszystko ok, bo już drugi raz biorę antybiotyk :( ja to zaraz mam angine :( oby do grudnia....styczeń to już jakoś zleci :) mam nadzieję zw będzie wszystko ok :)

Chyba i ja musze zacząć wcinac ten czosnek, bo bez bicia przyznam się że nie lubię i nie jem :( a herbata z cytryna wychodzi mi już bokiem:D do tego stopnia ze ja zwracam :( mam nadzieję że to ostatnia infekcja w ciąży :(

Dziękuję kochana przyda się :*
Wiesz ja miałam M in szkaratyne i tez antybiotyk, myślę że w obecnych czasach są one bezpieczne bo wszystko ok, aaaa i zaszłam tez na antybiotyku i ja i M. :) choć wiem jak bywa ciężko. .. doskonale wiem i uwierz, będzie dobrze :*
 
@anja93 ooo takie wiadomosci sa super!tzn ze w pozniejszym wieku mozna urodzic zdrowa dzidzie, nie jestem jakas podstarzala, dopiero 30 skonczone ale boje sie o zdrowie:/ jakos 10 lat temu przez rok meczylam sie z bolami stawow, ograniczeniem ruchomosci, guzkami na dloniach i łokciach, przeszlo wszystko, nie wiem czy po arechinie, zmiana trybu zycia na bardzo sportowy czy lepsza dieta..zostawiono mnie bez diagnozy bo nic nie wychodzilo, ale cos po tez nieudanej ciazy czuje kolana i dlonie i bol..z wynikow teraz tez diagnozy brak, masa chorob wykluczona juz nie wiem co tu zostaje..no ale sprobuje, teraz gin poda mi heparyne i acard, jak tfu tfu sie nie uda to klade sie do szpitala niech mnie leczo:) bo mam czas c'nie;) jeszcze swiat zobaczy mini mnie i M:) @Kasia3333 czy jakies problemy zdrowotne przed ciaza mialas?tarczyca? Problemy skorne, cokolwiek? Pierwszy raz to moze byc 100%przypadek ale ja akurat przebadalam sie wzdluz o wszerz bo kiedys mialam objawy choroby autoimmunologicznej.pomozemy, wesprzemy, po wtorku bedzie juz tylko lepiej, z malymi depresyjkami ale mam nadzieje ze Twoj M sie angazuje to pomaga bardzo, niech tuli:* @MyMemories ale mi sie podoba to o dzieciach i dacie ich przyjscia na swiat..nie chce negowac niczyich pogladow ale latwiej pogodzic sie ze strata a przeciez to dzidzi nienarodzone.jeszcze po co roztrzasac...u mnie dzis sloneczko milego dzionka:) @AgaB33 owocnego dzionka;) i reszcie staraczek tez:)
 
Wyniki miałam dobre. O razu jak się dowiedziałam o ciąży porobilam wszystkie badania. Toxoplazmoza, WZW i wszystkie inne były w porządku . Jedyne co to TSH za wysokie jak na ciążę ale od razu gin włączyła mi euthyrox i byłam u endokrynoga. Wynik się poprawił , ale możliwe że mam Hashimoto, kolejna wizyta w przyszłym tygodniu. Także tym bardziej nie potrafię pojąć co było nie tak ?? Nic mnie nie bolało, nie plamiłam ani nie krwawiłam...
 
reklama
@AgaB33 tak od miesiaca..ok miesac po stracie, jak poszlam od razu do reumatologa skonsultowac wyniki to jeszcze nie mialam problemow..mam nadzieje ze troche przechodzi, lekarze mowili ze moge po ciazy odczuwac nawrot objawow ale po tak krotkiej:/ mam przeciwciała anty ro one na cos moga wskazywac ale nie musza a jak wskazuja to jeszcze nie wiadomo na co bo cala reszta z ktora cos tworza jest negatywna.juz 10 lat temu mowili ze jestem workiem pelnym objawow i wynikow i nic sie nie zgadza..sporo lekarzy odwiedzialam.moze to zima..moze juz bede przechodzić te zimne miesiace.od zawsze mialam biale rece i bolace od zimna, cala rodzina tak ma i nazywa to" problemy z krazeniem";)
 
Do góry