reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 tu się zgodzę bo tak jak pisałam mi dużo dało to że mogłam małą przytulić. Nigdy nie powiem że to był dla mnie koniec świata bo mam wiele dobrego w życiu i mam za co dziękować. I tu nie chodzi tylko o dzieclo. Ale nie każdy doświadczył tyle w życiu aby dojść do takich wniosków. I trzeba być dla innych też wyrozumiałym. Myślę że każdy Was rozumie. Każdy Was wspiera, nie osądza. Nikt tu nie napisał że cierpi bardziej niż osoby, które nie mają dzieci... Ja miałam swój koniec świata 2tyg po poronieniu i związany był ze zdrowiem najbliższych mi osób. Wlasną paniką doprowadziłam sie do strasznego stanu. I potrzebowałam trochę czasu aby się ogarnąć. Oj i zdarzyło mi się powiedzieć różne rzeczy. No i trzeba każdemu dać się wygadać póki nie odnajdzie swojej równowagi. Nieważne ile ma lat, dzieci czy pieniędzy na koncie. To jest tragedia indywidualna każdej z nas.
 
reklama
@Frezja_1 to mów szczerze po prostu , ...nie mogę Ci obiecać dzidziusia ale jak Bozia da to będzie nas więcej musimy czekać cierpliwie ;** chyba tak bym tłumaczyła

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko boje sie, ze corka zle zrozumie i bedzie winic Boga, ze nie mamy dzidziusia. Wiesz dzieci rozumieja po swojemu,np. Czy nie jestem wystarczajaco grzeczna, zeby Bozia dala mi siostrę?
Na razie mowie, ze musze poczekac, az pan doktor pozwoli mi miec dzidziusia, musi sprawdzic czy brzuszek jest gotowy itp., ale zobaczysz kiedys gdy twoje upragnione ukochane dzieciatko będzie Cie prosilo o siostre lub brata. Smutne to.
Popieram, ze dzieciom sie mowi, co najmniej po prenatalnych, ale ja stracilam dzdzie w 16 tygodniu i bylo juz widac brzuszek. Poza tym czasem trzeba powiedziec, zeby sie uchronic przed np. Skakaniem po brzuchu itp.
 
@AgaB33 no nic tak czy siak trzeba mieć nadzieję ze każdej z nas spełni się to czego nam do pełni szczęścia brakuje ;*

Ja na razie chce @[emoji23][emoji39][emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Frezja_1 u mnie było zganiane na wyrostek bo miałam operacje. Co do ziół to uważam że poczytaj i stosuj lub znajdź fitoterapeutę aby Ci to rozsądnie rozpisał gdybyś miała obawy czy prawidłowo zażywasz. Zioła są niedocdniane a to tym ludzie się leczyli zanim powstał antybiotyk. Kurcze ziołami można wycofać bardzo poważne problemy zdrowotne. Nie stosowałam w tym celu co Ty planujesz ale w innych tak. No i mojego M będziemy leczyć w ten sposób.

@roxie123 a może właśnie jakieś ziółka są na wywołanie @ ?? Ale Ty malinki już próbowałaś no nie? Wysiłek fizyczny też przyśpiesza. Ale to tak jest z wredotą że przychodzi nie w porę
 
Dziewczyny, te licytacje są bardzo bez sensu. Czy mam się czuć "lepiej" bo jestem w gorszej sytuacji? Każda swoje straty przeżywa bardzo i nie ma znaczenia czy jest to jedna czy osiem strat, czy ma się dzieci czy nie. Nigdy ale to nigdy nie porównywałam swojej sytuacji do sytuacji koleżanek po stracie i strasznie mnie denerwowało kiedy ktoś mówił "ale Ty masz dziecko, Tobie jest łatwiej". Nie nie jest. Mówię to ze swojej perspektywy. Dlatego unikam wszelkich porównań.

@roki_1991 miałam mocne bóle kręgosłupa i dosyć długo. Przeszlo i nie było to nic groźnego. Ale strach z tyłu głowy siedział.

@Katarina91 ale pięknie, już dzidziuś taki duży [emoji4]

@Funia90 u mnie dobrze, rosniemy, na wagę boje się wejść... wizyta dopiero za 3 tygodnie ale mam nadzieje ze jest wszystko ok. Synek kopie strasznie. Widać przez brzuch jego ruchy.

Postaram się doczytać jutro bo dopiero wróciłam do domu po całym dniu..



Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytalam o tych ziolach sroki czy klimuszko, ale jakos tak sceptyczne do tego podchodze. Moze dlatego, ze pare lat temu pilam i nie pomogly, choc w internecie pelno pozytywnych historii.

Kurczę, ale jestem glodna.
 
Dziś w Oslo piękne widziałam widoki :)
1509045965-36a92504935fb997-aaaaaa.jpeg


Z przesłaniem - zawsze po burzy wychodzi słońce [emoji295] :) moje właśnie powoli wychodzi ;)

Buziaki dla was :)

I nie licytować mi się tu!

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry