reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Ewarut tak ja wiem ze chce sie kolejne ale chyba już nie za wszelką cenę jak pierwsze prawda ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana będziesz mama już wkrótce to zobaczysz jak to jest. A życzę tego każdej z Was z całego serduszka [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roki_1991 dziwne to Twoje labo. Trzymaką w napięciu. To pewnie tak jak @roxie123 napisała zleceń dużo mają.

Każdy z nas przeżył co innego w życiu, ma inne doświadczenia, jak również inaczej przeżywa różne zdarzenia w życiu. Nie podoba mi się ta licytacja. Nie uważam aby istotne było ustalenie kto cierpiał bardziej. Każda z nas straciła bardzo cenną cząstkę siebie i tą stratę czuje tak jak czuje i nie da się tego z niczym porównać. I uważam że spotykają nas w życiu różne rzeczy i trzeba cieszyć się każdym dniem. Korzystać ile się da a nie porównywać się z kimkolwiek i licytować czyje życie jest cięższe. Ludzie różnie reagują na krzywdy życia. Jeden musi się wypłakać, drugi wygadać a trzeci zamknąć w czterech ścianach. I nie mi oceniać czy przesadza czy nie powinien tak przeżywać bo ja mam gorzej. Ja staram się pomóc jak widzę że ktoś sie za bardzo pogrąża. A nie mówię weź przestań ja mam gorzej... Każda z nas ma prawo wyrazić tu swoje zdanie dlatego tak się rozpisałam. Nie chcę nikogo urazić tylko powiedzieć co o tym myślę.
 
Ostatnia edycja:
@zosiak dokładnie [emoji4]
@roki_1991 jeju ileż można czekać xD u mnie już wynik o14 zawsze współczuję [emoji8]
@Ewarut trudna to droga bardzo ale trzeba wierzyć mocno ze sie uda [emoji4]
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
I uda się.
A życie nigdy nie było i nie będzie usłane różami...

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AgaB33 tutaj nie chodzi o licytowanie bo każdy swoje przeszedł to oczywiste [emoji4] tylko o wyrozumiałość i zrozumienie dla kobiet które dzieci nie mają bo nam naprawdę nie jest łatwo... gdybym pierwsze dziecko urodziła miałabym jakiś cien ze jest szansa na kolejne a tak nawet nie wiem czy będę mama czy nie . I tutaj nie porównuje nieszczęść tylko jak czytam na forach komentarze osob które mają dzieci i mowia jakie życie jest niesprawiedliwe i jakie sa nieszczęśliwe to nie potrafię tego zrozumieć no nie potrafię przynajmniej na razie [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boję się że skoro tych wyników dalej nie ma, to coś jest nie tak :(
Kochanie na pewno jest wszystko dobrze. Oni nie segreguja na dobre i zle, tylko badaja po kolei i wrzucaja wyniki po kolei.bedzie dobrze, ale rozumiem Twój niepokój.

Zgadzam sie z dziewczynami, ze "latwiej sie podnieść, bo człowiek musi wstac i sie uśmiechać, zeby dziecko nie widzialo zaplakanej mamy, ale ja przezylam te strate podwójnie, bo patrzylam na moja corcie i jej rozczarowanie, ze dzidziusia nie będzie i jej placz i pytania dlaczego? I od tamtej pory ciagle pyta kiedy w koncu bedzie ten dzidziuś, a ja nie wiem co mowic, bo nie wiem czy będzie kiedykolwiek, a wiem, ze moje ukochane dziecko tak bardzo tego pragnie, a ja jestem bezsilna. Dlatego nie jest prawdą, ze jak sie ma jedno, to powinno sie zadowolić i nie prosic o wiecej, ale prawda jest tez to, ze troszke "lzej" przyjmuje sie kolejne porazki, bo jednak doswiadczylo sie juz łaski macierzyństwa i ja za nia dziękuję kazdego dnia, bo to najpiękniejsze co mnie w zyciu spotkalo. Życzę Wam wszystkim, byscie doswiadczyly tego cudu.

To teraz nie wiem, czy to na miejscu, czy ja mam prawo jeszcze tak szalec by zajsc w ciążę, ale moja desperacja popycha mnie ku ziolom. Probowalyscie kiedyś ziół, jakichś mieszanek? Zastanawiam sie, czy kupic i pic.
 
Ostatnia edycja:
@Frezja_1 to mów szczerze po prostu , ...nie mogę Ci obiecać dzidziusia ale jak Bozia da to będzie nas więcej musimy czekać cierpliwie ;** chyba tak bym tłumaczyła

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochanie na pewno jest wszystko dobrze. Oni nie segreguja na dobre i zle, tylko badaja po kolei i wrzucaja wyniki po kolei.bedzie dobrze, ale rozumiem Twój niepokój.

Zgadzam sie z dziewczynami, ze "latwiej sie podnieść, bo człowiek musi wstac i sie uśmiechać, zeby dziecko nie widzialo zaplakanej mamy, ale ja przezylam te strate podwójnie, bo patrzylam na moja corcie i jej rozczarowanie, ze dzidziusia nie będzie i jej placz i pytania dlaczego? I od tamtej pory ciagle pyta kiedy w koncu bedzie ten dzidziuś, a ja nie wiem co mowic, bo nie wiem czy będzie kiedykolwiek, a wiem, ze moje ukochane dziecko tak bardzo tego pragnie, a ja jestem bezsilna. Dlatego nie jest prawdą, ze jak sie ma jedno, to powinno sie zadowolić i nie prosic o wiecej, ale prawda jest tez to, ze troszke "lzej" przyjmuje sie kolejne porazki, bo jednak doswiadczylo sie juz łaski macierzyństwa i ja za nia dziękuję kazdego dnia, bo to najpiękniejsze co mnie w zyciu spotkalo. Życzę Wam wszystkim, byscie doswiadczyly tego cudu.
Zgadzam się te pytania dzieci bolą najbardziej . Ja co dnia się z tym zmagam przy usypianiu syna... Dlaczego dzidziuś to ... A już masz w brzuszku dzidziusia a czy patrzy z góry na Nas itp... Nawet jakby chciała nie myśleć o tym to nie da się.... Te pytania są potwornie bolesne....

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No dzieciom nie powinno się mówić o ciąży do póki nie jest zaawansowana tak mi się wydaje . Te dzieci skądś te pytania biorą później . No i nie powinno się obiecywać . To moje obiekcje tylko . Ale Wy macie to na codzień więc łatwo nie jest :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry