reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Olasec, no weeeź, kurczę, Ty też? Ja nie mogę.
O co tu kaman? Jak to na zdechłe biedronki zrobić, żeby zajść? Kobita jest, owulacja jest, śluz ślimakowy też, chłop jest, plemię jest, czas i miejsce właściwe, chęci są, gotowość bojowa też. Noszszszsz. Jak to rozgryźć i poukładać w fasolę? :szok:

@roxie123, zwymiotuj na nią. :D
 
Dzieki wam dziewczyny tez mam nadziehe ze beda dwie kreski :) . Mam stres bo nie bylam na zadnej kontroli bo mi lekarz powiedzial ze nie trzebA. Ale teraz o tak sie wybiore.
@Ewarut uda Ci sie napewno :) badz dobrej mysli
 
@roxie123 olej babe ,nie daj sobie zepsuc humoru[emoji4]

Jestem po wizycie[emoji5]
Bedzie Asia[emoji5]
Wazy 236 gram i miala obzarty brzusio[emoji23]
Wszystko rosnie prawidlowo i proporcjonalnie[emoji4]
Poprosilam o fotke,lekarz sie zgodzil[emoji4]mala nie chciala,trzymala raczki na buzi,w koncu sie udalo i z tego wszystkiego ja i On zapomnielismy [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 olej babe ,nie daj sobie zepsuc humoru[emoji4]

Jestem po wizycie[emoji5]
Bedzie Asia[emoji5]
Wazy 236 gram i miala obzarty brzusio[emoji23]
Wszystko rosnie prawidlowo i proporcjonalnie[emoji4]
Poprosilam o fotke,lekarz sie zgodzil[emoji4]mala nie chciala,trzymala raczki na buzi,w koncu sie udalo i z tego wszystkiego ja i On zapomnielismy [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Funia90- cieszę się niezmiernie [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Olasec a Ty nie pisałaś ,że @ jest ? może to było implantacyjne ? O masz to identyko sytuacja...trzeba było isć na bete ! mnie nie boli nic tylko mam zielone żyły na cyckach :D
No bo kuwa zrobiliśmy odwodnienie drynacje itd no i rurkę puscilismy na swoim i woda leci sobie w dół deszczowka z działki a ona ma działkę obok i se wymyslila ze ja zalewamy a tam same chaszcze rosną a woda nie leci na jej wcale no i nas straszy urzędami stara krowa . Nie mam nerwów normalnie rycze jak glupia bo wiele mi nie trzeba...ciągle coś
 
Do góry