reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dokładnie tak, dawaj fotke. My spojrzymy obiektywnie. I jeszcze jedno. Po jakim czasie pojawil sie cien?
Ja patrzę na test do 5 minut tu było tak po 3 . Ale to jest złudzenie ja wiem jak wyglądają pozytywy bo już byłam w ciąży : /

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo ja wiem jak wygląda cień cienia :( a to takie nie wiadomo co ... zdj rano robilam ciemno bylo a moj tel cos mi kiepako ostrzy hehe wstyd wstawiać xD ale jak już tak chcecie . Najbardziej mnie wkurza temp to ze mnie kluja jajniki na zmiane i mokro jest a zawsze przed okresem miałam sucho nie wilgitno . I jak na sto się okaże że to nie ciąża to stwierdze ze jestem jakaś inna...
1500189317-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Roxie kurcze... niestety ja nic nie widzę
[emoji22] ja nie lubiłam mierzyć temperatury bo bo potrafiłam mieć rano 37.1 i dostać popołudniu okres...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm @roxie123 z tego zdjęcia faktycznie trudno coś zobaczyć. Ale wiesz ze to może być wina zdjęcia :) ja nie wiem jak wygląda pozytyw, bo nie zdążyłam sobie wtedy zrobić testu :(
 
Ciężko zrobić zdjęcie czegoś czego nie ma xD ale same chcialyscie [emoji14] no nic będę robić do skutku w ostatniej ciąży pozytyw był w 29 dc dziś 27 mam. Tak jak mówię test ow był pozytywny 16dc to nie wiem nawet ile dpo liczyć bo nie wiem kiedy ow była : / mówię Wam ja leki odstawiłam..

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 ja czekam do tego 29dc bo wiem ,ze mowilas ,ze u Ciebie testy wychodza pozniej[emoji4]
A ja sie nie wypowiadam,bo cien wiedze i z takim cieniem w tej ciazy szlam na bete i wyszla 47.75[emoji4]
Tylko u mnie jak nie bylo ciazy to byl poprostu wizir[emoji4]
Licze na ten cykl u Ciebie[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ciężko zrobić zdjęcie czegoś czego nie ma xD ale same chcialyscie [emoji14] no nic będę robić do skutku w ostatniej ciąży pozytyw był w 29 dc dziś 27 mam. Tak jak mówię test ow był pozytywny 16dc to nie wiem nawet ile dpo liczyć bo nie wiem kiedy ow była : / mówię Wam ja leki odstawiłam..

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A w pierwszej ciazy ktorego dc byl pozytyw?
 
A w pierwszej ciazy ktorego dc byl pozytyw?
W pierwszej po terminie @ robiłam bo mi się spóźniala . W drugiej robiłam milion testów i też byłam pewna że nic a potem były kreski xD

@funia ja żeby iść na betę muszę mieć kreskę taki cień ale żeby był widoczny tak normalnie bez wpatrywania xD

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 wiem wlasnie,bo miesiac temu bylam pewna ,ze beta bedzie u Ciebie dodatnia.
Nie wiem czemu mialas cien skoro nie bylo ciazy,ale mam nadzieje,ze kreska zacznie ciemniec[emoji5][emoji5][emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry