reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mnie dziewczyny dalej doskwiera ten kręgosłup. Takie typowo krzyżowe bóle.
Teściowa mówiła ze u niej to pierwszy objaw i bolało ja dość mocno. U mnie to tylko dyskomfort.
Boli brzucha nie mam, tylko mnie ciągnie w pochwinach. Zero mdłości. Dziś 5t0d. Jeszcze 4 dni do wizyty...

Sent from my SM-J320FN using Forum BabyBoom mobile app
Bedzie dobrze mnie bolaly krzyze tak nieprzyjemnie powodzenia za 4 dni :):)
 
reklama
@Funia90 lol haha :D dobrze ,że chociaż ucho do góry :D
@Nusia123 testuj w dniu @ ... ja żałuje ,ze tyle wcześniej testowałam ;/ nabawiłam się nerwicy przejściowej ;p niby dzień @ jest dzisiaj tylko tak naprawde to ostatnie moje cykle ne były regularne więc nie wiem kiedy ta @ ma być
@mfifi04 plus ,że ją masz :) ja nawet nie wiem kiedy dostane teraz ... póki co to oprócz kłucia w jajnikach i miliona humorów na minute nie mam objawów @
@...Margotka9022... wydaje mi się, że to normalne , ciało przygotowuje się do ciąży :)
@nafoczka dziękuję za kopniaki :* juz mi lepiej :* co ja bym bez Was zrobiła :*

Ja sobie dogadzam od wczoraj dzisiaj to już wg zaszalałam ;p wczoraj na pocieszenie przeleciałam mojego , jak huragan ;p dzisiaj namieszalam strasznie ... nażarłam za wszystkie czasy :D teraz jeszcze zjadłam największego loda z bitą śmietaną i dodatkami zaraz pęknę :D no i kupiłam sobie sexy stanik ;p także czuję się w połowie pocieszona do pełni " szczęścia " brakuje @ ...o
Moze zrob dzis test?:) nie ma @ jest nadzieja ja mocno 3mam kciuki za Ciebie:)
 
Czesc dziewczyny! Postanowiłam przedstawić Wam swoją historię. Mam 32 lata, 2 dzieci i 6 ciąż za sobą. Pierwszą ciążę poroniłam w 8 tygodniu. Chyba najbardziej to przeżylam. Nie wiedziałam jeszcze jak sprawa wyglada na oddziale ginekologii (obok leza dziewczyny, ktorym bada się ktg, za sciana jest oddzial noworodkowy, pielegniarka daje do podpisania papiery czy wyrzucic Twoje dziecko do kosza itp.). W drugą ciążę zaszlam po odczekanym pol roku, poronilam ja w 5 tygodniu. Przerazilam sie wtedy, ze te poronienia to jednak nie przypadek, a jakis problem. Jednak jeszcze bez wiekszych badan zaszlam w 3 ciążę, z ktorej urodzilam zdrowa córkę (pomimo cukrzycy ciazowej i cholestazy). Po 2 latach od porodu zaczelam miec nadzieję na kolejne dziecko. Zaszlam w kolejna czwarta, tym razem pozamaciczna ciążę. Na szczescie w pore wykrytą. Piata ciaze poronilam w 6 tygodniu. Szosta ciaze donosilam(zagrożenie porodem przedwczesnym, cukrzyca) i obecnie mam 2 miesiecznego zdrowego synka. Dziewczyny, ten post jest jak dane statystyczne, ale wierzcie mi kryje sie za nim ocean emocji, wiary, utraconej nadzieji, zalu i wreszcie szczescia. Napisalam go po to, zeby pokazac, ze warto walczyc mimo wszystko...mimo rad lekarzy, ze nic z tego nie bedzie, mino oburzonych pielęgniarek, ze ja znowu jestem na oddziale, mimo mamy, ktora mowi, zeby dac sobie spokoj. Na koniec dodam, ze nie znam przyczyny poronien. O mojej historii wiedza tyko maz i rodzice, bo zawsze czulam sie gorsza od kobiet, ktore maja to szczescie donosic ciążę. Badzcie dzielne i walczcie, bo warto:)
 
@roki_1991 ja tez polecam zurawine,nie raz leczylam zapalenie pecherza,kiedys nawet sikalam krwia[emoji58]
I pamietam ,ze mi kazali wlasnie pic wiecej ,zeby to wszystko sie oczyszczalo.

@Baslan ale Wam fajnie,az sie rozmarzylam o tych kopnikach[emoji847]

@Szczesciaraaa Witaj[emoji10]twoja historia jest jednoczesnie smutna ale i budujaca.
Mam nadzieje,ze na prawde kazdej z nas sie uda ale niestety zwatpienie tez przychodzi.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mififi04 taaa leze i odpoczywam jesli tak to mozna nazwac bo juz wszystko mnie boli[emoji4]a jak twoja @?jutro wizyta?dobrze pamietam?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia wiem takie leżenie może być męczące.
Tak jutro mam wizytę może uda się sprawdzić czy torbiel sobie poszła.
@dała mi trochę popalić. Miałam trochę "kulek" myślę że to było" to ".

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Wam :) u mnie @ nadal nie ma , na teście wyraźnej kreski też nie ma , więc czekam dalej na okres.
Kupiłam sobie dzisiaj olej z nasion z wiesiołka tylko napiszcie mi proszę kiedy go brać od którego dnia cyklu . Ponoć lepszy śluz płodny po nim .
@mfifi04 torbieli nie będzie już :)
@Funia90 kiedy Twoja wizyta na dniach jakoś chyba co ? :)
@Szczesciaraaa [*] światełko dla Twoich Aniołków :* dzieki za Twój post :* wiele przeszłaś ale doczekałaś cudów :* dajesz nadzieję na lepsze jutro ...

Ja dzisiaj idę sprzatać w domu przed kolejnym malowaniem to mi zleci czas , bo głupie to wszystko ani @ ani nic i niecierpliwie sie ;p
 
reklama
@mififi04 mam nadzieje,ze torbiel poszla precz[emoji5]

@roxie123 moze ta wredota jednak nie przyjdzie[emoji16][emoji16][emoji16]
Taaa ja wizytuje w czwartek,az sie troche boje.
Bardzo szybko Ci zleci czas jak masz zajecie.
Ja bralam wiesiolka w tabletkach do 12 dc[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry