reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Funia we wtorek mam wizytę. I będziemy na ten temat rozmawiać. Zespół antyfosfolipidowy ta są te wszystkie mutacje?? A genetyka to właśnie ten kariotyp?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mififi04 zespol antyfosfolipidowy to bardziej krzepliwosc krwi.
Genetyczne to kariotyp i te mthfr ,pai,v-leiden,potrombina.
I pewnie sa tez jakies inne ale ja nie badalam.
Te mthfr itd sa po 3 stracie.
A Ty masz 2 straty tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :*
Na wstępie dziękuję wszystkim z ciepłe słowa ... każdą z osobna ściskam mocno :* Bardzo wazne jest dla mnie wsparcie :* same wiecie jak to jest z tym wszystkim ...po prostu czasami człowiek nie daje rady z emocjami i sam z sobą .
Fakt faktem nie wmawiałam sobie ,że od razu się uda po tym wszystkim po tych zabiegach i wg < mimo , że miałam ciche nadzieje bo zawsze się udawało za pierwszym razem > ale po wynikach wiedziałam , że była ov i serce mnie bolało co mogło pójść nie tak :< no ale cóż ... z żalem ale do przodu ... @ dalej nie ma dla ostateczności zrobiłam test w dniu @ ale negatyw więc czekam na wredote ;/ Mam nadzieję że w nowym cyklu bedzie ov . Musiałam odreagować bo moja beta + wysyp kropek na forum to była mieszanka wybuchowa , wg jakaś niedorobiona jestem . Ale bede żyć :p

@nafoczka tak ! potrzebuję :*
@Olasec udanych wczasów :) i owocnych :) zazdroszczę kocham podróżować :)
@ni_kusia piękne 2 kreseczki :) 3 mam kciuki za rozwój sytuacji ! :)
@Nusia123 czekam na Twoje II :)
@Ewelyn @Frezja_1 @Olasec trochę jak na polu walki ;p działamy dalej
@roki_1991 jeszcze miesiąc temu byłam w podobnej sytuacji czekałam na @ jak na zbawienie ;/ zobaczysz wszystko się z czasem ułoży :)
@...Margotka9022... nie wiem czy coś wpłyneło czy nie ;/ po prostu to chyba taka normalna reakcja ... rozczarowałam się i tyle ... po prostu miałam nadzieję bo tyle czekałam na ten cykl i lipa ;/
@Calineczka24 wyobrażam sobie to szczęście i ich reakcję :) wszystkiego dobrego :*
@zosiak dobrze ,że już po imprezie ... przetrwałaś :* ale o nich świadczy takie zachowanie i podejście więc olej to . Co do mnie zaciskam zęby chociaż ciągle prześladują mnie małe dzieci bo tylko ja w rodzinie nie mam :< więc za każdym razem jak jestem u kogoś to mi żal więc znam to uczucie , które i Ciebie męczy :* Czy następny cykl bd pozytywny zaczynam wątpić powoli ale no działać trzeba ...
@hajmal @mfifi04 jak u Was ? dzieki bardzo za wsparcie :*
@mfifi04 po @ torbieli nie będzie u mnie było czyściutko :) ale brałam dupka przez 7 dni na nią
@Olciaj przykro mi bardzo :< rozumiem jaki to zawód i niesprawiedliwe "dlaczego ja" :< ale wiesz jak to wszystko wygląda...i musisz dojść do siebie :* widzisz wszystkie tutaj ciągle walczymy ... nie damy się :* 3 maj się kochana
@Funia90 wracam :* przecież Was nie zostawie , kto Wam tutaj będzie panikował hehe ;p wracam wracam , ale sił to jeszcze nie mam ... jeszcze tak trochę zdołowana :* A Ty odpoczywaj sobie i spacerki delikatne :)

Co do tematu budowy ... my jesteśmy na etapie malowania / meblowania wczoraj skończyli mi kuchnię i jestem wręcz zakochana w niej :) wszystko byłoby fajnie tylko tak chodziłam po tym domu i sobie myślałam dla kogo to wszystko ...co jeśli ten dom będzie pusty i nie będzie w nim śmiechu dziecka :< ... w tamtym roku jak byłam w ciąży wyobrażałam sobie pokoik dla dzidziusia wczoraj do niego weszłam i tylko pomyślałam puste ściany tak jak i ja :< no i same wiecie ... ciężko wyjść na prostą jak wszystko wbrew tobie .
Ale nie daję się zbieram powoli w całość .

Dziękuję Wam raz jeszcze :**
 
@mififi04 zespol antyfosfolipidowy to bardziej krzepliwosc krwi.
Genetyczne to kariotyp i te mthfr ,pai,v-leiden,potrombina.
I pewnie sa tez jakies inne ale ja nie badalam.
Te mthfr itd sa po 3 stracie.
A Ty masz 2 straty tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak 2 straty. Widzisz wszystko jeszcze mi się miesza.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
171815_zebry_kopniak.jpg

:D
 

Załączniki

  • 171815_zebry_kopniak.jpg
    171815_zebry_kopniak.jpg
    480,4 KB · Wyświetleń: 459
Roxie fajnie ze jesteś.
Trzeba walczyć dalej. Kiedyś uda się napewno.
U mnie przyszła po 5 dniach. Wcześnie trochę ale najważniejsze że jest

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mififi04 to normalne ,ze sie myli[emoji4]

@nafoczka zaszalas[emoji2]

@roxie123 bedzie dobrze rybko[emoji8]mnie tez przesladuja dzieciaczki ,mimo ,ze jestem w ciazy,sama wiesz jak to wszystko jest kruche.[emoji20]
Co do domu...mam to samo ,juz nie raz plakalam,po co nam ten dom,planowalismy go z mysla o trojce dzieci[emoji24]
Juz wiele razy powiedzialam ,ze go nie chce,ze jest mi niepotrzebny bo bedzie pusty[emoji32][emoji32][emoji32]

A to roxie po kopniaku [emoji16][emoji16][emoji16]
1497782639-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo odczucie dziewczyny.ja bylam na etapie urządzania wnetrza gdy poronilam.straciłam zainteresowanie wszystkim. Juz wszystko mialam w glowie gdzie bedzie lozeczko i cala reszta a tu swiat sie zawalil. Do dzisiaj czuję bol jak patrze na to miejsce gdzie powinno stac lozeczko.
 
reklama
Cześć dziewczyny :*
Na wstępie dziękuję wszystkim z ciepłe słowa ... każdą z osobna ściskam mocno :* Bardzo wazne jest dla mnie wsparcie :* same wiecie jak to jest z tym wszystkim ...po prostu czasami człowiek nie daje rady z emocjami i sam z sobą .
Fakt faktem nie wmawiałam sobie ,że od razu się uda po tym wszystkim po tych zabiegach i wg < mimo , że miałam ciche nadzieje bo zawsze się udawało za pierwszym razem > ale po wynikach wiedziałam , że była ov i serce mnie bolało co mogło pójść nie tak :< no ale cóż ... z żalem ale do przodu ... @ dalej nie ma dla ostateczności zrobiłam test w dniu @ ale negatyw więc czekam na wredote ;/ Mam nadzieję że w nowym cyklu bedzie ov . Musiałam odreagować bo moja beta + wysyp kropek na forum to była mieszanka wybuchowa , wg jakaś niedorobiona jestem . Ale bede żyć :p

@nafoczka tak ! potrzebuję :*
@Olasec udanych wczasów :) i owocnych :) zazdroszczę kocham podróżować :)
@ni_kusia piękne 2 kreseczki :) 3 mam kciuki za rozwój sytuacji ! :)
@Nusia123 czekam na Twoje II :)
@Ewelyn @Frezja_1 @Olasec trochę jak na polu walki ;p działamy dalej
@roki_1991 jeszcze miesiąc temu byłam w podobnej sytuacji czekałam na @ jak na zbawienie ;/ zobaczysz wszystko się z czasem ułoży :)
@...Margotka9022... nie wiem czy coś wpłyneło czy nie ;/ po prostu to chyba taka normalna reakcja ... rozczarowałam się i tyle ... po prostu miałam nadzieję bo tyle czekałam na ten cykl i lipa ;/
@Calineczka24 wyobrażam sobie to szczęście i ich reakcję :) wszystkiego dobrego :*
@zosiak dobrze ,że już po imprezie ... przetrwałaś :* ale o nich świadczy takie zachowanie i podejście więc olej to . Co do mnie zaciskam zęby chociaż ciągle prześladują mnie małe dzieci bo tylko ja w rodzinie nie mam :< więc za każdym razem jak jestem u kogoś to mi żal więc znam to uczucie , które i Ciebie męczy :* Czy następny cykl bd pozytywny zaczynam wątpić powoli ale no działać trzeba ...
@hajmal @mfifi04 jak u Was ? dzieki bardzo za wsparcie :*
@mfifi04 po @ torbieli nie będzie u mnie było czyściutko :) ale brałam dupka przez 7 dni na nią
@Olciaj przykro mi bardzo :< rozumiem jaki to zawód i niesprawiedliwe "dlaczego ja" :< ale wiesz jak to wszystko wygląda...i musisz dojść do siebie :* widzisz wszystkie tutaj ciągle walczymy ... nie damy się :* 3 maj się kochana
@Funia90 wracam :* przecież Was nie zostawie , kto Wam tutaj będzie panikował hehe ;p wracam wracam , ale sił to jeszcze nie mam ... jeszcze tak trochę zdołowana :* A Ty odpoczywaj sobie i spacerki delikatne :)

Co do tematu budowy ... my jesteśmy na etapie malowania / meblowania wczoraj skończyli mi kuchnię i jestem wręcz zakochana w niej :) wszystko byłoby fajnie tylko tak chodziłam po tym domu i sobie myślałam dla kogo to wszystko ...co jeśli ten dom będzie pusty i nie będzie w nim śmiechu dziecka :< ... w tamtym roku jak byłam w ciąży wyobrażałam sobie pokoik dla dzidziusia wczoraj do niego weszłam i tylko pomyślałam puste ściany tak jak i ja :< no i same wiecie ... ciężko wyjść na prostą jak wszystko wbrew tobie .
Ale nie daję się zbieram powoli w całość .

Dziękuję Wam raz jeszcze :**
Kochana dziekuje ja jesli malpa nie przyjdzie wczesniej to testuje 26.06 to bedzie 27 dzien cyklu jestem aktualnie przeziebiona gardlo i katar i dziwnie kreci mi sie od wczoraj w glowie pewnie z oslabienia boje sie ze jesli cos bylo infekcja usunie :(
Aha mialam ci pisac moja kolezanka rok temu robila bete dzien przed @ i testy nic a 1.5 tyg po spodziewanej test pozytywny !! Owulacja sie opoznila dzis ma 2 miesiecznego babla :)
 
Do góry