reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zosiak wygladasz cudnie,jestes piekna kobieta.Mam nadzieje,ze jednak zabawa bedzie super.Wypij sobie troszke,to zawsze odpreza.I baw sie do upadlego.A potem prosimy o relacje. Mam nadzieje,ze maz bedzie dumny i zadowolony,ze jednak dotrzymalas mu towarzystwa.Udanej zabawy.
Skoro celowo usiedli na przeciwko Ciebie,to tym bardziej nie daj im powodu do zadowolenia.Tancz sobie duzo,i sprobuj nie zwracac na nichj uwagi.Ech,ludzie nie znaja pojecia empatii.
Glowa do gory,piers do przodu,usmiech na usta i baw sie dobrze.;)
 
Zosiak postaraj sie spojrzec na to inaczej.wiem że Ci przykro, ale startuj na parkiet i z niego nie schodz.szalej ile sił bo jak następnym weselu będziesz z brzuszkiem to nie poszalejesz. Na parkiecie nie bedziesz patrzyla na brzuszek ciezarnej.napij sie troche i baw sie dobrze. Super wyglądasz,nie wiem o co chodzilo tej mlodej z twoja sukienka. Nie widze w twoim ubraniu nic nie stosownego. I masz zajefajne buty.:-) :):-) :)
 
@zosiak o kurczę wg inaczej sobie Ciebie wyobrażałam myślałam że jesteś blondynką :D ślicznotka !!! pięknie wyglądasz :) no to miejsce masakra to idź się baw i nie siedź wiele przy stoliku ...wiem ,że ciężka sytuacja ale nie daj się pokaż im !!! :* baw się dobrze mimo wszystko :*
 
@zosiak wyglądasz na prawdę super! :) także tak jak dziewczyny mówią. Na parkiet i baw się z mężem ;) a stolik możesz zmienić, przysiąść się do kogoś innego zawsze :)
 
@zosiak piękna z Ciebie kobieta! Tak jak dziewczyny piszą, baw się dużo, żeby nie myśleć. Zero wyczucia i empatii ze strony tych ludzi. Nie rozumiem jak można być taką świnią...
 
Dziekuje Kochane wlasnie koncze drinka apropo blondynki to mam troche rozjasnione koncowki nie eidac tego na zdjeciu wypije za Wasze zdrowie ppryczalam sie w toalecie ale juz mi przeszla
 
@mifif04 ja czuje sie dobrze,troszke plamie,ale ogolnie bardzo ok.
Wizyte mam za tydzien,dopiero bylam w poniedzialek[emoji4]

@zosiak milej zabawy do bialego rana[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@zosiak Twoje zdrowie ; * wypij i za mnie bo ja też mam dzisiaj dzień nie do ogarnięcia . Czasami dobrze się wybeczec [emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry