reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Frezja_1 dzięki za pocieszenie ale raczej powinien byc jakiś biały śluz a tu nic . Już dotarło do mnie . Z resztą jak coś to będę najwyżej bardzo zaskoczona :)
Póki co idę do kościoła z wkładką w razie W bo kto to wie na co to boli
 
@roki_1991 tyle mi pozostało :)
Wyłam całą msze... mam dzień na płacz i złość ! normalnie nie moge tego powstrzymać . Ledwie wystałam w tym kościele raz mnie z jednej strony kuło raz z drugiej wolę siedzieć. Do tego taka mała dziewczynka koło mnie chodziła taka słodzinka i jeszcze bardziej wyłam eh
 
@Funia90 jakoś dotrwam do końca dnia :) po prostu samo tak ... zrezygnowana jestem . Jeszcze patrzyłam na te dzieciaki i się dobijalam . Najwyżej się wyrycze a później będę mega happy w co wątpię

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 ja testu nie zrobię wcześniej niż koło 20 czerwca. Twarda jestem
Ja miałam ostatni cykl zrąbany więc wolę później zrobić. Właśnie wybieramy wakacje więc jak dostanę okres to nie będę płakać. Ale z ciąży też się będę cieszyć
 
reklama
Do góry