reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak ja tez uwielbiam tunczyka i np lososia[emoji14]dzieki za foto[emoji5]

@roxie123
Widze ,ze jestes kochana wyluzowana i pamietaj ,ze nawet jesli teraz nie zajdziesz(a uda sie[emoji4]) to najpozniej w 2-3 cyklu ,bo skoro wczesniej zachodzilas to nie widze problemu[emoji5]tym bardziej ,ze luzik wlaczylas wiec musi sie udac[emoji5]
Ja tracialam ciaze w 10 tyg a zaden lekarz nie pisnal o encortonie,a ja sama nie chce brac na wlasna reke,choc nawet jedna dziewczyna chciala sie ze mna nim podzileic[emoji4]
Powiem Ci ,ze po clexane nie mam skutkow ubocznych zadnych,jedynie na poczatku schizowalam ,ze umre bo serce mi sie zatrzyma,ale jak widac zyje[emoji16]
Po encortonie mozesz puchnac,ale czego sie nie robi dla dzidzi[emoji4]
Trzymam kciuki[emoji5]

@margotka za Ciebie tez kochana[emoji5]

@hona jak nie masz mocnej @ to mozesz brac ,jak mocne to przerwij i wroc po @ [emoji4]

@marluk210 ja mialam bete 47 w 26 dc a owu podejrzewam na 15dc takze twoja beta wydaje mi sie obiecujaca.
Masz dupka?jak tak to bierz[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@olga_d witaj :) nie pomogę bo nie słyszłam o tym niestety ;/
@Funia90 no nastawienie mam dobre , w sumie licze na zafasolkowanie ale jakby się nie udało to będę czekać znowu do następnego cyklu . Wszystko okaże się za 2tyg :) w kazdym razie zrobię wszystko żeby było dobrze :) co do tego encortonu to czytałam i dużo kobiet go bierze więc moze przeżyje najwyżej będę żabą :D musze zrobić harmonogram tego wszystkiego :)
@marluk210 ja popieram funie :) bardzo obiecująca beta
 
@marluk210 ja plamilam od 22-27dc potem przeszlo i znoe plamilam 4t5d przez kilka dni.
Takze bierz dupka 2x1 i czekamy[emoji4]

@olga_d ja tez nic nie wiem o tym leku[emoji20]

@roxie123 oby mi sie udalo teraz bez tego sterydu bo bede miala sobie za zle ,ze go nie wzielam[emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 jesteś pod opieką lekarza więc nie martw się :* ewentualnie zapytaj swojego co on na to .
@Katarina91 jak zwykle popieram funie , na oko spoko :D
podesłałam Ci fajny kalkulator ale chyba forum blokuje inne strony tego typu więc się nie pokazało
 
Chyba pójdę po prostu we wtorek na usg, czytam w internecie ze do 5 tygodnia beta wzrasta o 66% co 48h a pozniej przyrost zwalnia. @nafoczka moze Ty pomożesz? Czy przyrost z 23904 na 47734 po prawie 92h jest Ok? 6t5d? Czy juz teraz nie powinnam sie sugerować beta?


Roxie patrzyłam juz na kalkulatorze, wg niego wynik za niski 42% ale podobno po 5 tygodniu nie ma juz przyrostu 66% tylko mniej, wiec moze niepotrzebnie sie schizuje :/

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Katarina91 ja bym juz nie badala bety,wiesz ja akurat jestem przeciwniczka tego stresu[emoji5]
Poszlabym na usg[emoji4]

@roxie123 mam nadzieje,ze witaminy i zastrzyki u mnie zadzialaja,bo zanim pogadam z lekarzem to bedzie za pozno,tylko ,ze ja poki co nie widze podstaw do brania encortonu.
Zobacze 22-go co powie,ale to i tak za pozno bo go sie bierze juz po owu lub od pozytywnego testu.
Narazie nie bede panikowac.

Werzucam Ci tez screena stronki z tych witamin ,na dowod[emoji5]w tej drugiej co mi wyslalas tez tak pisze,ale widzisz dziewczyny biora wiec tym sie nie sugeruj[emoji4]
1496428446-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 ja w sumie nie poradze Ci jakie są podstawy żeby go brać , sama dzisiaj pierwszy raz o nim usłyszałam ... lekarz powiedział ,że w moim przypadku ma za zadanie bardziej pomóc niż zaszkodzić więc pozostało mi mu zaufać ;/ bo co jak co ale ciemna jestem nie znam wszystkich leków . O widzisz to dziwne :O no biorą właśnie , nawet nafoczka nasza pisała żeby brać , kurde trudno na razie wezme i już zawsze później można odstawić i zamienić :)
 
Do góry