reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tym którym się udało z całego serca gratuluję [emoji10]
Asia2104, dor_ka tak bardzo mi przykro...
Mi po zabiegu w 8tc lekarz zalecił odczekać trzy miesiące, po pierwszej kontrolnej wizycie wszytko już ładnie się wygoilo, ale i tak doczekaliśmy z kolejnymi staraniami.
 
reklama
Kochane wiem, że każda z nas tu straciła swoje maleństwo, ale powiedzcie mi jak długo staralyscie się o dzidzie nim się udało? My staraliśmy się prawie rok... byłam taka szczęśliwa a tu niestety... Boję się że i tym razem będzie to tak długo trwać... A i tak nie ma gwarancji że wszytko dobrze się skończy... wiem że trzeba myśleć pozytywnie, ale po stracie ta myśl z tylu głowy zawsze pozostaje...
 
Asiu trzy miesiace ja zaszlam w ciaze w drugim miesiacu po lyzeczkowaniui to niestety byla ciaza pozamaciczna teraz mam karencje 3 miesiace ale czekam co najmniej pol roku.
 
Asia ja pierwszy raz poronilam w pazdzierniku,w marcu bylam w ciazy.W miedzyczasie porobilam podstawowe badania,okazalo sie ,ze moja prolaktyna jest 20 razy wyzsza od normy,porobily mi sie torbiele,wiec caly ten czas spedzilam na leczeniu,i w pierwszym cyklu jak dostalismy zielone swiatlo udalo sie.Od drugiego poronienia minal rok w kwietniu,w miedzyczasie okazalo sie,ze mam niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.Dlugo zajelo mi normowanie hormonow,i tak naprawde dopiero teraz zaczynamy sie starac.
 
Witam sie niedzielnie:)
Calineczka gratulacje!! Trzymam kciuki i życzę nudnej ciąży:)
U mnie dzis wg OM 5t0d, we wtorek wizyta u gina, w czwartek pójdę zbadac przyrost bety, bo niestety tylko wtedy mam możliwość z powodu pracy, ale jeszcze tylko miesiąc i wakacje (pracuje w szkole). Miłego dnia dziewczyny :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam,
Chciałbym się z wami przywitać, dołączyć i może... trochę pocieszyć?

Jeszcze rano należałam do grupy listopadowe 2017.
Niestety po wizycie kontrolnej (14tc) okazało się ze akcja serca ustala i dziecko nie żyje. Teraz najgorsze- czekanie do poniedziałku na szpital i przerwanie ciąży.
Czy któraś z was- choćby prywatnie - mogła by mi chociaż po krotce powiedzieć co mnie czeka i jakie badania robilyscie po obumarłej ciąży ?
Będę wdzięczna. Bo póki co to się po prostu boje co dalej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana ja tak mialam ost dnia 16 tyg serduszko sie zatrzymalo ..:(
Od razu zostalam w szpitalu dostawalam raz dziennie cytotek na wywolanie i po 3 dniach urodzilam :( a zaraz po zabieg w pelnym znieczuleniu bedziesz spac i na drugi dzien jesli bedzie ok do domu :( popros lekarza tak jak ja o usg moze cos znajdzie np wade bedziesz pewna ze nie powinno sie to powtorzyc :( bardzo mi przykro z powodu twojej straty *** swiatelko dla twojego maluszka mususz byc teraz silna :*:* pytaj o co chcesz my jestesmy to zeby ci pomoc :*:* aha do 6 tyg po zabiegu zrob przeciwciala i antykoagulant tocznia bo tylko wtedy ewentualne wyjda ja uprosilam gin na NFZ buziaki dla Ciebie :*
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje!!
Bardzo potrzebuje teraz kogoś "spoza". Bo rodzina przeżywa razem ze mną...
Mam 27 lat. To była pierwsza, wyczekana ciąża.

Żadnych objawów ze cokolwiek jest nie tak. A dzis w obrazie usg "silny obrzęk płodu" "gesty płyn owodniowy" i " brak akcji serca".

Trochę jestem pogubiona. I wystraszona. Bardzo bym chciała być już po wszystkim...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana rozumiem cie doskonale jak cos cie nurtuje pytaj polozne i lekarzy aha mozesz poprisic o psychologa to jest twoje prawo i musza zalatwic ja tak zrobilam pomoglo mi i duzo o tym z mama i np ksiedzem w szpitalu rizmawialam wyzal sie wyplacz a po wszystkim nie poddawaj sie!!! Przezyj zalobe lekarze uwazaja ze jedno to jest wada genetyczna mi gin powiedziala 3 cykle i zaczac sie starac napewno za jakis czas bedzuesz tulila swoje malenstwo :*:*
 
Kochane wiem, że każda z nas tu straciła swoje maleństwo, ale powiedzcie mi jak długo staralyscie się o dzidzie nim się udało? My staraliśmy się prawie rok... byłam taka szczęśliwa a tu niestety... Boję się że i tym razem będzie to tak długo trwać... A i tak nie ma gwarancji że wszytko dobrze się skończy... wiem że trzeba myśleć pozytywnie, ale po stracie ta myśl z tylu głowy zawsze pozostaje...
Ja mialam strate 16 tydz i po 3 cyklu zaczynam staranka czekam na @ ok 2 czerwca i biore mojego w obroty :] a co do zajscia moja gin uwaza ze po poronieniu baardzo latwo zajsc bo hirmony ci sprzyjaja ale nie wczesnie niz po pierwszym @ :)
 
Heloł wszystkim :)
U mnie beta wczoraj 107.10
Dwa testy pozytywne :)
Dziś jadę powtórzyć betę.
Trzymajcie kciuki żeby urosła :)
A jak u Was?
Trzymam kciuki za przyrost :*

Kochane wiem, że każda z nas tu straciła swoje maleństwo, ale powiedzcie mi jak długo staralyscie się o dzidzie nim się udało? My staraliśmy się prawie rok... byłam taka szczęśliwa a tu niestety... Boję się że i tym razem będzie to tak długo trwać... A i tak nie ma gwarancji że wszytko dobrze się skończy... wiem że trzeba myśleć pozytywnie, ale po stracie ta myśl z tylu głowy zawsze pozostaje...

U mnie zaskoczyło w drugim cyklu starań, ale skończyło się wiadomo jak :( teraz czekam na drugą @ i zaczynam starania :) strach jest ogromny i będzie towarzyszył przez całą następna ciążę i to każdej z nas. Po takich przejściach nie ma co się łudzić że będzie inaczej niestety...

Witam sie niedzielnie:)
Calineczka gratulacje!! Trzymam kciuki i życzę nudnej ciąży:)
U mnie dzis wg OM 5t0d, we wtorek wizyta u gina, w czwartek pójdę zbadac przyrost bety, bo niestety tylko wtedy mam możliwość z powodu pracy, ale jeszcze tylko miesiąc i wakacje (pracuje w szkole). Miłego dnia dziewczyny :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mmm, wakacje :) będziesz mogła siedzieć w domku i cieszyć się rosnącym brzuszkiem, czego Ci życzę :)
 
reklama
Mam do was ogromną prośbę. Na watku ze zdjęciami wpiszcie/edutujcie na jakim temacie się udzielacie bo doszly do mnie słuchy ze nikow nie kojarzycie a to fakt ze są tam dziewczyny z tematu poronienia nawracajace". Myśle że nie ma sensu was rozdzielać na dwa tematy bo wiele z was pisze tu i tu ale jeśli zechcecie to można tak zrobić :) i zachęcam do wizualizacji :D
 
Do góry